Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Parujące lampy, reflektory i odpowietrzniki - Audi A6 C5

Nadwozie
Awatar użytkownika
bendzji
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 7159
Rejestracja: 14 kwie 2012, 23:09
Imię: Michał
Moje auto: Inne
Rocznik: 2019
Nadwozie: Inne
Silnik: Inny
Napęd: Brak
Skrzynia: Automat
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Września

Post autor: bendzji » 23 maja 2019, 14:40

ja chyba 8mm kleiłem <mysli>

Awatar użytkownika
Doc
Administrator
Administrator
Posty: 2678
Rejestracja: 08 gru 2007, 01:02
Imię: Andrzej
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2006
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.7TDI BPP 180KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Legionowo
Kontakt:

Post autor: Doc » 21 cze 2019, 03:35

bendzji, <okok> <okok>

[ Dodano: 2019-06-17, 18:53 ]
bendzji, przyjaciele... dostałem (bo chciałem) obudowy reflektorów (lewa i prawa). Nie chciałem odbłyśników czy szkło bo nie ma sensu. U mnie jest OK.

Z tym parowaniem zasranym jeśli jest jesień, zima chcę zmienić te obudowy ale... uwaga! Co to jest? Widocznie facet zrobił sobie dziurkę z wiertarką. Po lewym i prawej z obudowami reflektorów. Nie mam pojęcia po co. Może to pomaga? Czy odwrotnie? Kurde czarna magia. Dzwoniłem do faceta i powiedział mi, że nie wie. Kupił te Audi A6 C5 rok temu i tak było z reflektorami. Ponieważ klosz szkła była stara, nie chciał regeneracji to zmienił całe reflektory nie oryginalne. Więc nie kuma.

Teraz dalej... widziałem kiedyś z postem "mwx" - jego profil a6klub.pl/profiles/18547.htm . Co prawda nie ma go. Napisał rok temu:
Już to kiedyś gdzieś pisałem - zasłoń te odpowietrzniki kawałkiem sztywnej karty kredytowej, albo innego dziadostwa, tak żeby tylko od dołu był maleńki otwór.

Ostatnio naprawiałem swoją lampę po dzwonie i w jednej z nich odpadł mi mój "daszek". Olałem to, bo stwierdziłem że na pewno nic nie daje. Przyszły deszcze, myjnia i zimno - w lampie bez daszka zrobiła się pływalnia, a w drugiej jedynie małe, naturalne zaparowanie w okolicach kierunkowskazu.

Daszek już uzupełniłem - znowu jest OK.
Ogólnie mówiąc... proszę Was, może wiecie o co chodzi. Czy zostawić czy na pewno zakleić? Kurna... nie wiem. <zalamka>

Oto moje zdjęcia... dzisiaj dostałem obudowy. To jest oryginał xenon przed liftem.

[ Dodano: 2019-06-21, 03:35 ]
Wymiana pokręteł regulacji wysokości lamp, demontaż i rozbiórka lamp przedliftowych prawie te same jak lift A6 C5. Co prawda Audi A3 ale bardzo podobnie z zębatkami i właśnie naprawą itd.


https://a6klub.pl/images/Wymiana_pokret ... ebatka.pdf
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
2007-12-08, Doc / Andrzej - założyciel jako pierwszy, największy, znany forum Audi A6 / A7 w Polsce. Kontakt z redakcją i Multifonika.
Ps: Polecam iParts.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga