Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C5] Montaż xenonów HID (slim) soczewki H1 / by eldo

Warsztat
Awatar użytkownika
max0107
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 22
Rejestracja: 23 gru 2011, 20:10
Lokalizacja: Stargard / Drammen-NO

Post autor: max0107 » 12 lut 2012, 11:00

rafal149135 pisze:
tomekw24 pisze:tzn ja mam auto dopuszczone do ruchu w UK, wiec chyba raczej policja w pl nie moze powiedziec ze niestety nie moge tego uzywac , bo auto nie jest rej w pl . tak samo jak polska nie chce rejestrowac aut z kierownica po prawej stronie a to nie znaczy ze ja nie moge wjechac do pl :|

i to jest wlasnie najciekawsze jak polskie przepisy sa parodialne

dla tych co nie sledza biezacego forum :
zamowilem sobie HID-y , czekam do dzisiaj i sobie tak mysle ze pewnie przyjda w poniedzialek a tu ktos puka wieczorem do drzwi . otwieram i stoi sasiad z przeciwka i mowi :
byla paczka do ciebie wczoraj ok poludnia . sorki ze tak pozno ci przynosze ale wiesz, dopiero dzisiaj wieczorem smieci wynosilem i...
usmialem sie ze hej <radocha> <radocha> <radocha>
Haha jak to czytam to sam sie smieje i pytam siebie "czy ty naprawde nie rozumiesz prostych spraw czy tylko udajesz?"
W niektorych stanach w USA jest prawo ktore pozwala zabic czlowieka ktory wejdzie na Twoj teren i pomimo ostrzezen nie chce go opuscic, teraz zapros znajomego z USA i niech zrobi tak w PL zobaczymy czy tlumaczenia typu "jestem mieszkancem USA gdzie jest to legalne" podziałają... co kraj to inne prawo i masz OBOWIÂĄZEK sie do niego dostosowac! W USA mozesz miec bron u nas jej nie mozesz posiadac, chyba ze masz pozwolenie! Proste!
Potwierdzam
To tak jak w Norwegii. Jeżdżę na oponach zimowych z kolcami :) ale do Polski na nich wjechać nie mogę. Gdzie tu jest to również jak najbardziej legalne. :)

Awatar użytkownika
mxgts
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 19
Rejestracja: 24 mar 2009, 13:20
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: mxgts » 14 lut 2012, 15:39

hej czy monotował ktoś z Was u siebie ten zestaw ??
http://allegro.pl/komplet-xenon-h7-h1-h ... 35504.html

robsonb73
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 435
Rejestracja: 07 mar 2009, 16:28
Imię: Robert
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.5TDI BDH 180KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: robsonb73 » 14 lut 2012, 23:28

mxgts, przeczytaj cały wątek. Wiem że to dużo materiału, ale gdybyś poczytał wiedziałbyś, że to jest zestaw na starszych przetwornicach.
Może nie starszych ale nie są to tzw. SLIM
Nie zmieszczą się w lampy i prawdopodobnie będą siały zakłócenia na CB i radio.
Tak wynika z mojego doświadczenia i już to pisałem kilka postów wcześniej i wielu innych forumowiczów.
Oczywiście nie muszą zakłócać akurat te ale ..........
Nigdy nie narzekaj że masz w życiu pod górę jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt. Forum Audi A6 dyskusyjne !

Suruwa
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 8
Rejestracja: 03 wrz 2011, 09:47
Lokalizacja: Busko Zdrój

Post autor: Suruwa » 15 lut 2012, 08:36

Witam,

Gdyby ktoś był zainteresowany posiadam na sprzedaż przetwornice SLIM Hid
http://img09.allegroimg.pl/photos/orygi ... 2117055714 60 PLN komplet, zakupiłem je do Mercedesa jednak CAN wywalał błędy :(

Co do żarników, polecam http://www.xenonowe.pl/index.php?MENU=oferta&id=82
Są to ponoć żarniki Philipsa, oznaczenia philipsa na palniku, oraz pudełko Philips zamontowałem je w w203, świecą lepiej jak 4.300 za 13 PLN

Mam do porównania oem xenon z S6 oraz hid z w203, barwa światła 4.300 jest bardzo podobna, jednak w203 posiadam reflektory Depo ( <uoee> ) i snop światła jest nie równy.

Pozdrawiam.
Suruwa/
[center]
Obrazek
[/center]

slawq
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 131
Rejestracja: 25 sty 2011, 14:53
Imię: Sławek
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2007
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0TDI 140KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Brzeg

Post autor: slawq » 15 lut 2012, 12:16

sprawdzajcie , sprawdzajcie.... ja się przymierzam i zbieram opinie, dla mnie najważniejsze aby przetwornice były SLIM, nie było problemów z sygnalizacją przepalenia żarówek oraz aby nie było zakłóceĂą na zwykłym i CB radio...

Awatar użytkownika
wachu153
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 108
Rejestracja: 15 lis 2011, 22:12
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy

Post autor: wachu153 » 15 lut 2012, 12:20

slawq pisze:sprawdzajcie , sprawdzajcie.... ja się przymierzam i zbieram opinie, dla mnie najważniejsze aby przetwornice były SLIM, nie było problemów z sygnalizacją przepalenia żarówek oraz aby nie było zakłóceĂą na zwykłym i CB radio...
Ja mam ten, zresztą polecany wcześniej - spełnia wszystkie moje i Twoje wymagania
http://allegro.pl/hid-zestaw-xenon-xeno ... 33531.html
było FWD, było RWD, jest QUATTRO ;)

slawq
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 131
Rejestracja: 25 sty 2011, 14:53
Imię: Sławek
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2007
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0TDI 140KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Brzeg

Post autor: slawq » 15 lut 2012, 12:30

wachu153 pisze:
slawq pisze:sprawdzajcie , sprawdzajcie.... ja się przymierzam i zbieram opinie, dla mnie najważniejsze aby przetwornice były SLIM, nie było problemów z sygnalizacją przepalenia żarówek oraz aby nie było zakłóceĂą na zwykłym i CB radio...
Ja mam ten, zresztą polecany wcześniej - spełnia wszystkie moje i Twoje wymagania
http://allegro.pl/hid-zestaw-xenon-xeno ... 33531.html
FAKT , nie dopisałem , ma być H1 .... ale czekam na koniec zimy i dopiero wtedy zacznę coś dłubać.

Manai
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 89
Rejestracja: 18 gru 2011, 22:36
Lokalizacja: Chełm

Post autor: Manai » 21 mar 2012, 00:49

zatrzymala kogos juz policja na tych hidach ? Znajomy na stacji diagnostycznej mowil ze nie warto po ponoc teraz ostro o to sie przysapuja przy kontroli

Awatar użytkownika
Toperz
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 501
Rejestracja: 14 mar 2010, 07:46
Imię: Damian
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.4 136KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Toperz » 21 mar 2012, 13:49

nawet gdyby to jak masz żarówki zwykłe to możesz dokonać zmiany podczas kontroli... tak jak ze zrywaniem folii z przednich szyb :)
To powinno załatwić sprawę.
Ja też założyłem u siebie hidy pod H7 i jestem bardzo zadowolony z różnicy.

Manai
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 89
Rejestracja: 18 gru 2011, 22:36
Lokalizacja: Chełm

Post autor: Manai » 21 mar 2012, 14:08

a miales juz kontrole? nie wydaje mi sie by grzebali tak bardzo. ale wole sie zapytac

Awatar użytkownika
Toperz
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 501
Rejestracja: 14 mar 2010, 07:46
Imię: Damian
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.4 136KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Toperz » 22 mar 2012, 09:16

do tej pory nie przyczepił ale kontroli nie miałem. W ciągu dnia to nie widać różnicy a głównie tak jeżdżę...

Awatar użytkownika
Lukash
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 179
Rejestracja: 23 kwie 2010, 11:33
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Lukash » 22 mar 2012, 10:56

ja miałem badanie techniczne i nic mi nikt nie powiedział. a nim zamontowałem hidy to byłem na stacji z pytaniem "czy wystawiają jakiś papier odnośnie zgodności z lampami" to powiedział że NIE. i jeszcze dodał że jeżeli jest soczewka co ładnie skupia i oznaczenie na kloszu D2S to Policja się nie przyczepi i na badaniach też.

ale szyb się czepiają bo kiedyś w BMW miałem przyciemnione przednie to musiałem zerwać. a taki ładny efekt był <zlezka>

[ Dodano: 2012-03-28, 19:01 ]
słuchajcie, chciałem się zapytać jaka śruba idzie w tym miejscu

Obrazek

bo coś lampa jak by była lekko schowana i łyżwa mi wystaje. i ostatnio zajrzałem a tam jak by nic nie było.
Robert Ferrari czeka

mart73301

Post autor: mart73301 » 29 mar 2012, 07:58

Lukash pisze:słuchajcie, chciałem się zapytać jaka śruba idzie w tym miejscu
bo coś lampa jak by była lekko schowana i łyżwa mi wystaje. i ostatnio zajrzałem a tam jak by nic nie było.
Jeżeli chodzi o gwint to chyba jest taki sam jak maja śruby którymi przykręcasz te dwa zaczepy reflektora co masz na wierzchu, metalowe spinki są takie same. Jest chyba tylko dłuższa no i głeboko schowana wiec możesz jej nie widzieć.

Rafi936
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 132
Rejestracja: 08 paź 2011, 22:50
Lokalizacja: Józefów

Post autor: Rafi936 » 29 mar 2012, 19:37

witam!!
mam pytanie odnoscie przetwornic w dekielkach..
mowia ze przetwornice sie rogrzewaja i topia plastik... czy to jest prawda??

prosilbym o wypowiedzi a szczegolnie o wypowiedz zalozyciela tematu... czy dalej masz przetwornice w dekielkach i czy nic sie nie dzieje?? moze ktos jeszcze tak ma??
Audi FOREVER

Rafi936
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 132
Rejestracja: 08 paź 2011, 22:50
Lokalizacja: Józefów

Post autor: Rafi936 » 29 mar 2012, 19:58

okey.... sorki faktycznie nie przeczytalem calego tematu... ale tak szczerze to duzo tego..:(:( moglbys jeszcze cos wiecej napisc?? nic a nic ci przetwornica nie topi plastiku?? a dlugo jezdzisz juz z przetwornica w dekielku?? i czy jechales na swiatlach tak z 10godzin??
Audi FOREVER

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga