Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Problem z hamulcami

Układ hamulcowy
ODPOWIEDZ
Florekflorek
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 15
Rejestracja: 24 kwie 2018, 20:12
Lokalizacja: Gdynia

Problem z hamulcami

Post autor: Florekflorek » 24 kwie 2018, 20:26

Siema wszystkim jestem tu nowy A więc nie wiem czy jest już taki post ale poszukuję porady. Mianowicie problem z hamulcem w a6 c6 225 km quattro 3.0 kombi trochę waży wiadomo
. Zrobiłem w niej 267 km I 570 nm. Skoro taka moc to mówię zmienię hamulce przy starych przy ostrzejszej jeździe pedały robi się miękki i ledwo hamuje. Wymieniłem wszystko na nowo tarcze nacinane nawiercane Bożego gtr, klocki trw górna półka I całkowicie wymieniony płyn hamulcowy trw grand prix chyba 340 stopni temp. Wrzenia i teraz pytanie czy to normalne że po 15 minutach jazdy na zakrętach w lesie pedały robi się miękki jeśli nie to co zmienić? Żeby było super dodam że mam ciężko noge. I nie chodzi tu o to zebym wstawiam wszystko od rs6 bez przesady już parę groszy włożyłem w te autko ostatnio . Jak jadę w trasę jest ok ale żeby coś więcej to już lipa pedał miękki i muszę jechać spokojnie aż ostygnie wszystko. Pomozcie

nokia0master
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2
Rejestracja: 18 lut 2019, 03:13
Lokalizacja: Gryfice

Post autor: nokia0master » 03 kwie 2020, 15:27

miałem to samo wymiana płynu hamulcowego. I odpowietrzenie instalacji.

Nikostratus
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 645
Rejestracja: 23 lip 2017, 16:59
Imię: Piotr
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2000
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.7T 230KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Nikostratus » 03 kwie 2020, 16:37

Dotarłeś hamulce przez te pierwsze 200km ? Nie patrz na suchą temp wrzenia tylko na mokrą a to będzie z 150-180st ( zależy od producenta ). Wydaje mi się że każdy seryjny samochód nie wytrzyma zbyt agresywnego używania hamulców. Jeżeli tak bardzo lubisz taką jazdę to jedyna droga to montaż większych hamulców...

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga