Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Szarpanie automat , skrzynia po regeneracji

Układ napędowy i skrzynie biegów
kumix
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2
Rejestracja: 16 gru 2017, 10:17
Lokalizacja: Żarki

Post autor: kumix » 17 sty 2018, 14:04

no spoko ja u siebie zmieniałem przepływke właśnie na oryginalną używaną i nie pomogło jeszcze mam dziwne dławienie na obrotach musze podpiąć pod kompa zobaczyć czy coś z zapłonem bo podpinałem z miesiac temu i nie było a szarpał już ale sprawdzić można bo myśle nad kablami od świec może przebicie mam gdzieś. Byłem w gliwicach ostatnio u gości co sie zajmują skrzyniami i powiedziali mi 5 tys za kompletną skrzynie rozbierają i robią i rok gwarancji na to jest niby i mówią ze jak złożą a coś nie tak to od nowa ale nie wiem bo 5 tys. troche jest ... Jeszcze znajomy mi polecił gościa od skrzyni że niby sie zna i po niedzieli mam jechać do niego zobaczymy co mi powie i też dam znać jak coś.

[ Dodano: 2018-01-16, 00:15 ]
wymieniłem cewkę jedną i auto w 90% sie polepszyło szarpanie znikneło moze tam raz na jakis czas jak wjeżdźam pod górkę na 5 przy niskich obrotach ale przy moim przebiegu jeszcze kable wymienie i powinno byc ok mi sie wydaje :) wiec sprawdź czy nie masz wypadania zapłony bo ja raz sprawdzałem i nie było a teraz miałem cały czas po 2-3 tyg wiec sprawdzić nie zaszkodzi jak masz gdzie :) Pozdrawiam

[ Dodano: 2018-01-17, 14:04 ]
jednak ta cewka troche pomogła i dalej mam szarpania :(

matheo8746
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 30
Rejestracja: 04 kwie 2016, 22:29
Lokalizacja: Trutnowo

Post autor: matheo8746 » 06 lut 2018, 19:53

Panowie a jak można sprawdzić czy stan oleju jest w porządku? Jest możliwość bez rozebrania bądź spuszczenia oleju ze skrzyni? Kolega mi stwierdził że brakuje oleju, ale nie wiem czy miał do tego jakieś podstawy bez jakiejkolwiek ingerencji w skrzynie?

Awatar użytkownika
repek92
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2524
Rejestracja: 23 lip 2013, 23:55
Imię: Marcin
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2004
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.5TDI 180KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: repek92 » 06 lut 2018, 21:16

matheo8746 pisze:Panowie a jak można sprawdzić czy stan oleju jest w porządku? Jest możliwość bez rozebrania bądź spuszczenia oleju ze skrzyni? Kolega mi stwierdził że brakuje oleju, ale nie wiem czy miał do tego jakieś podstawy bez jakiejkolwiek ingerencji w skrzynie?
Musisz podpiąć komputer z programem np VCDS i nagrzać skrzynie do około 40 stopni i przy tej temperaturze powinien olej kapać z korka wlewowego. Jeśli nie będzie kapał to należy dolać
Lektorzy, nagrania: multifonika.net

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga