Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[a6 c5] naglosnienie bose

Car Audio
Forum Audi A6
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 765
Rejestracja: 14 lut 2010, 10:28
Imię: Robert
Moje auto: A7 4G
Rocznik: 2015
Nadwozie: Hatchback
Silnik: 3.0 CDUC 245KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: Forum Audi A6 » 29 gru 2010, 19:23

Tomas po prostu nie ogarnia tematu ca. Pewnie za chwilę dalej będzie się podniecał znaczkiem B&O na tapicerce.

Ja też już piszę dziękuję i do widzenia.

Tomas

Post autor: Tomas » 29 gru 2010, 19:46

kamilos_69 pisze:Tomas po prostu nie ogarnia tematu ca. Pewnie za chwilę dalej będzie się podniecał znaczkiem B&O na tapicerce.

Ja też już piszę dziękuję i do widzenia.
to raczej Ty nie masz nic ciekawego do powiedzenia w tym temacie bo nie masz pojęcia o czy tu się pisze
gdzie lecisz poczekaj :mrgreen: przeciez umiesz robic zestawy hi-end lepsze od markowych za polowe ceny ,podziel się z nami wiedzą prosze :lol:

Panowie a tak na powaznie polacem AUDIO-SHOW w wawie jest wystawa co roku o tej samej porze jesienią -posluchacie sami ocenicie jak moze naprawde brzmiec muzyka i jak to się ma do sprzętu w samochodzie ,jak na razie jedynym wzorcem hi-end w samochodzie jest firma MARKLEVINSON w Lexusie koniec kropka :->

sebadure
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1
Rejestracja: 22 lis 2010, 17:05
Lokalizacja: jaworzno

Post autor: sebadure » 10 sty 2011, 21:44

Tomas podjedź do jakiegoś renomowanego serwisu co zajmuje się car audio np. kliniki dźwięku i jak im powiesz ile sobie w Audi życzą za ten B&O to Cie zabiją śmiechem. Za te pieniądze zbudujesz taki zestaw, że jakością i głośnością zniszczy cztery takie audice grające tą samą piosenkę w jednym momencie i taka jest prawda.
:D

RoveR
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 68
Rejestracja: 04 gru 2009, 10:06
Imię: Bartek - szrot
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2002
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.8 174KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Łódź

Post autor: RoveR » 07 mar 2011, 18:16

Mam pytanko czy jeżeli mam kompletne nagłośnienie BOSE + ori radio Concert to czy system ten będzie tak samo współpracował z innym radiem.
Drugie pytanie podobne czy radia Concert różnią się czymś od siebie bo widziałem różnych producentów czy każde z nich będzie współpracowało z BOSE

Forum Audi A6
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 765
Rejestracja: 14 lut 2010, 10:28
Imię: Robert
Moje auto: A7 4G
Rocznik: 2015
Nadwozie: Hatchback
Silnik: 3.0 CDUC 245KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: Forum Audi A6 » 08 mar 2011, 15:09

Daj sobie spokój z ori nagłośnieniem bose. Za połowę ceny bose skompletujesz sobie o wiele lepsze granie.

RoveR
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 68
Rejestracja: 04 gru 2009, 10:06
Imię: Bartek - szrot
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2002
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.8 174KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Łódź

Post autor: RoveR » 08 mar 2011, 16:47

Nie o to chodzi, mam komplet na sprzedanie i ktoś chce samo radio, teraz kwestia czy bez tego radia ta reszta jakoś zagra.

Awatar użytkownika
MFJemilo
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 26
Rejestracja: 16 mar 2013, 11:30
Lokalizacja: Lublin

Post autor: MFJemilo » 04 sie 2013, 19:24

maciupek pisze:U mnie BOSE gra przepięknie (naprawdę). Ostatnio tak dziwnie brakowało basu i jak trochę pogrzebałem to się okazało że wypadł kabel ze wzmaczniacza od subwofera a jak go wetknąłem tak od razu inna muzyka. Aż plastiki drżą
Witam maciupek! Prośbę mam! U mnie tez wypadł ten kabelek od wzmacniacza a dokladnie wypadł z kostki a w kostce sa 4 dziury a kabli jest 2. W ktore miejsca trzeba te kabelki podpiąć? Zreknij u siebie jak to wygląda i daj mi znać..

[ Dodano: 2013-08-04, 19:56 ]
Obrazek

[ Dodano: 2013-08-04, 20:04 ]
Poprosze o dokladną informacje o kolorach kabelkow gdzie który..
emilos

Awatar użytkownika
Naprawa Audi A6
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1352
Rejestracja: 18 paź 2009, 12:22
Imię: Tomek
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2006
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.7TDI 163KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Naprawa Audi A6 » 06 sie 2013, 16:50

MFJemilo, jeszcze raz zobaczę że dublujesz jakiś post w innych tematach, czy tworzysz nowy temat gdy właściwie podpiąłeś do już istniejącego to otrzymasz ostrzeżenie. Forum to nie śmietnik !!

Awatar użytkownika
MFJemilo
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 26
Rejestracja: 16 mar 2013, 11:30
Lokalizacja: Lublin

Post autor: MFJemilo » 07 sie 2013, 00:40

odpisałęm an prv.. to jakaś pomyłka!
emilos

Awatar użytkownika
Naprawa Audi A6
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1352
Rejestracja: 18 paź 2009, 12:22
Imię: Tomek
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2006
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.7TDI 163KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Naprawa Audi A6 » 07 sie 2013, 00:47

MFJemilo pisze:odpisałęm an prv.. to jakaś pomyłka!
Nie wiesz jak mam odczytać PW skoro skasowałeś w folderze "Do wysłania" ??
ÂŻadna pomyłka - zapytałeś o to samą kostkę w dwóch tematach (tutaj i w kolejnym) po czym założyłeś własny :)

qwerty01
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 515
Rejestracja: 25 gru 2012, 19:02
Imię: Marcin
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1998
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.4 ARJ 165KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Białystok

Post autor: qwerty01 » 10 sie 2013, 15:31

Witam.
Podczepię się pod temat.
Otóż mam drobny problem ze swoim nagłośnieniem. Jeden z głośników (kierowcy) pierdzi, trzeszczy, charczy (czy jak to opisać). Praktycznie nie wydaje dźwięku. Myślałem, aby zamontować zestaw bose (http://img08.allegroimg.pl/photos/orygi ... 3392253864, http://img08.allegroimg.pl/photos/orygi ... 92253864_1). Jednak nie wiem, czy będzie pasować okablowanie ze standardowego zestawu (niby w bose wszystkie głośniki są podłączone pod wzmacniacz) i jak odróżnić zestaw bose do samochodu (były różne do sedanów, kombi). Macie jakiś tutorial jak rozebrać drzwi (i ich nie uszkodzić?)? Nie jestem audiofilem, ale chcę, aby dźwięk był mocny i czysty. Mam nadzieję, że mam wysoko tonowe w drzwiach. Obecnie radio to Pioneer DEH01500UB: http://www.pioneer.pl/pl/products/25/12 ... /page.html i nie zamierzam zmieniać. Wielkie dzięki za wszelką pomoc.

Awatar użytkownika
MFJemilo
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 26
Rejestracja: 16 mar 2013, 11:30
Lokalizacja: Lublin

Post autor: MFJemilo » 10 sie 2013, 15:56

Czy niema nikogo kto mogłby sprawdzić u siebie w furze jak podłączony jest subwofer ze wazmacniaczem? oczywiście chodzi mi o oryginalne nagłośnienie BOSE.. problem swój opisałem wyżej ale do tej pory nikt nic nie napisał..
emilos

Awatar użytkownika
alex_m
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 37
Rejestracja: 27 sty 2012, 23:27
Imię: Mateusz
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.5TDI 150KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: alex_m » 15 sie 2013, 10:35

Ninja_ pisze:B&O
http://pictures.topspeed.com/IMG/crop/2 ... 600x0w.jpg

Tak robią to profesjonaliści.
http://audiocar.pl/extras/galeria/leon-focal/leon.htm

Nie będę dyskutował więcej w tym temacie z Tobą, bo nie rozumiesz albo nie chcesz zrozumieć tego co do Ciebie piszę.
naprawde super ta zabudowa bagażnika...a zakupy gdzie włożysz?? na wzmacniacze a może na głośniki?? człowieku zrozum że audi robi tak nagłośnienie żebyś nadal mógł użytkować auto tak jak by go tam nie było a gra dużo lepiej niż zwykły sprzęt w tym samym miejscu zamontowany...

przeczytałem większość tematu i wzmacniacz który podałeś u-DIMENSION Jr 4.300 do podłączenia głośników przód i suba jest za słaby...po drugie wzmacniacze na taki zestaw powinny być dwa jeden napędza przód a drugi wzmak...


Subwoofer: np Hertz - ~500zł robi tylko lubu dubu

Radyjko CD/MP3 jakieś markowe (Alpine, Kenwood, Clarion, Pioneer....) - ~500zł haaa dobry żart :D i może jeszcze powiesz że chińskiej produkcji?? a o radiu firmy Nakamichi słyszałeś?? i nawet nie ma odtwarzania mp3 bo każdy kto słucha muzyki i przywiązuje do niej uwagę większą niż zwykły słuchacz zawsze słucha tylko i wyłącznie płyt audio bo jakość w porównaniu do mp3 jest zabójcza...

tomas ma rację co do wymagań z pianinem...większość systemów nie daje sobie z tym rady albo ma się wrażenie że sprzęt charczy bo nie daje sobie rady z tyloma częstotliwościami dźwięku...

temat rzeka na pewno nie zrobisz tego co oni za mniejsze pieniądze...po drugie chodzi też o to że oni robią np ten zestaw za 6-7 tyś sprzedają audi za 8 tyś (bo maja dużo klientów) a audi tobie za 10 tyś bo każdy musi zarobić...a jak byś kupił te same rzeczy głosniki to by cię ponad 10 tyś wyniosło bo jesteś pan kowalski i kupujesz w detalu a nie hurtowo jak Audi...

scaraab
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 147
Rejestracja: 21 paź 2010, 12:44
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: scaraab » 20 sie 2013, 19:14

alex_m popieram. Miałem już pisać dokładnie takiego posta... Argument radia za 500zł mnie trochę zdziwił... Jakość dźwięku tego przedziału cenowego nie dorównuje do pięt choćby fabrycznemu radiu concert/symphony... Nawet beta/gamma w paszczaku b5 były lepsze. Przerabiałem takie radyjka: nie jestem audiofilem, technomaniakiem też nie. Słucham od klasyki w wykonaniu Jelonka po rammstein-a i metallicę. Ori radia zawsze, dla mnie przynajmniej, wypadały lepiej
Podawanie wypłaty w wartości brutto
To jak podawanie długości członka razem z długością kręgosłupa...

Diaz34
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 9
Rejestracja: 11 lis 2010, 21:36
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Post autor: Diaz34 » 29 paź 2013, 23:05

Moze i koledzy dobrze pisza ze skladane zestawy by lepiej graly niz bose, ale czy ktos wolal by zamienic swoj fabryczny idealnie wkomponowany zestaw Bose na taki montowany przez pana Mietka? ktory zajmuje pol bagaznika i jet przykrecony np. do oparcia fotela? chyba nikt... <lol> posiadam bose w c5 i wedlug mnie naprawde fajnie gra, mialem ostatnio okazje pograc naglosnieniem Canton w Octavii III i wydaje mi sie ze moje Bose lepiej gra i to w aucie 12 lat starszym, czy ktos mial okazje sluchac takiego zestawu?

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga