Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[warsztat] AZ serwis Gdańsk

ODPOWIEDZ
a6etka
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 3
Rejestracja: 03 paź 2011, 16:44
Lokalizacja: Radom

Post autor: a6etka » 08 paź 2012, 14:11

o rany(za dużo wiedzy na raz) :)i trochę mnie wystraszyłeś,a na pewno moją małżonkę ,bo to jej autko, <stres> ,nie pomyśl o mnie źle,ale jakoś mam przekonanie ,że jeśli ktoś się czymś zajmuję i bierze za to wynagrodzenie,to powinien się na tym znać,lecz jak widać niekoniecznie.nie jest tak ,że jestem całkiem ciemny w temacie,ale nie próbuje odebrać ludziom chleba i zarabiam na tym na czym się znam i chciałbym aby każdy tak robił.nie można być uniwersalny i wiedzieć i umieć wszystkiego,bo to oznacza,że się nie umie nic,lub tylko po łepkach.cenie rady i wskazówki,i za to bardzo dziękuje.niestety jestem bardziej "pobieraczem" niż"dawaczem" na tym forum i tylko koła sam umiem zmienić :( ,ale jestem wdzięczny ,że takie forum istnieję,bo to kopalnia wiedzy.wcześniej korzystałem z a4 klub pl,,polecam.
Piotruś widzę(czytam),że posiadasz wiedzę w temacie,więc może napiszesz dokładniej jaki kabelek polecasz i warsztat,tak na przyszłość.
Doświadczenie to suma błędów, które popełniliśmy

Awatar użytkownika
KrzysiekR
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 133
Rejestracja: 05 sie 2012, 23:41
Lokalizacja: zach-pom.

Post autor: KrzysiekR » 10 paź 2012, 19:58

Lepiej niech sciagna reklame tego AZ-Serwis,szkoda ich reklamowac na forum, aby ludzie sie nie nacieli lub nich wypowie sie ktoś z tego serwisu i się obroni <milczek>

Awatar użytkownika
Toperz
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 501
Rejestracja: 14 mar 2010, 07:46
Imię: Damian
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.4 136KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Toperz » 11 paź 2012, 08:58

KrzysiekR pisze:Lepiej niech sciagna reklame tego AZ-Serwis,szkoda ich reklamowac na forum
Skoro kasa niektórym kapie to niby dlaczego zdejmować...
Fuck Fuel Economy

niemy88
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 20
Rejestracja: 04 kwie 2012, 10:06
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: niemy88 » 11 paź 2012, 09:32

To może teraz ja się wypowiem na temat tego serwisu, bo miałem okazję kilka razy korzystać z ich usług...
Pierwsza sprawa - naprawy. Nie powiem, mają wiedzę na ten temat (kierownik i jego dobry znajomy) i tego nie można im odmówić . Natomiast jeżeli chodzi o resztę szarych pracowników to niestety, ale już nie jest tak kolorowo. Osobiście widziałem sytuację, gdzie coś zostało źle zrobione i dopiero po długim wmawianiu, że coś jest nie tak zareagowali i wzięli to pod lupę i zaczęli szukać problemu.
Drugą sprawą jaka tam kuleje jest TOTALNY brak zainteresowania klientem.. Jeżeli przyjeżdżasz do nich po raz drugi (trzeci itp.) i nie należysz do grona kolegów szefa to jesteś olewany i widać to na pierwszy rzut oka (latanie od osoby do osoby, wieczne czekanie i odsyłanie do kogoś innego).
Trzecia sprawa - części. Niestety części jakich używają do napraw nie są z najwyższej półki i znam już parę osób, które miały coś wymieniane i po krótkim czasie wszystko siadało (najczęściej części zawieszenia).
Czwarta sprawa - krojenie kasy. W tym są najlepsi. Tam każda bzdura kosztuje parę stówek. Najlepiej jak masz jakieś Audi z rocznika 2004 w górę i siadło coś poważnego (wtryski, turbina itp.) - skroją na Tobie parę tysięcy.

Ogólnie gdyby trochę zmienić politykę i wyszukać dobrych mechaników to szczerze bym polecał ten warsztat, ale niestety fakty mówią same za siebie.

Tyle w temacie. Pozdro.

MikeeNHa

Post autor: MikeeNHa » 11 paź 2012, 11:53

A AZ-SERWIS póki co milczy. Może ustosunkują się do powyższych opisów, bo jak widać opinia co do tego Serwisu zmienia się z pozytywnej na niekorzystną.

Chętnie poczekam na odpowiedź np. PIERO lub innych osób związanych z AZ.

rumbo
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 20
Rejestracja: 22 paź 2009, 18:35
Lokalizacja: pomorze

Post autor: rumbo » 11 paź 2012, 19:18

niemy88 pisze:To może teraz ja się wypowiem na temat tego serwisu, bo miałem okazję kilka razy korzystać z ich usług...
czyli tak,jest tam tak źle,olewanie klienta,kiepskie części,drogo..............a mimo to korzystałeś z ich usług kilka razy???...dziwne,bardzo dziwne...

0x4B25A

Post autor: 0x4B25A » 11 paź 2012, 20:14

Andi 2.5 tdi pisze:Juz raz bylo "serwisie"sprzedajacym Allroada z kreconym licznikiem zabrali glos najpierw zaprzeczajac ,pozniej powolujac sie na ekspertyze do ktorej nigdy nie doszlo i sprawa ucichla
Ale z tego co pamiętam, to ta sprawa dotyczyła ASO a Gdańsku, a nie AZ Serwis...

0x4B25A

Post autor: 0x4B25A » 11 paź 2012, 21:17

Witia, temat tak... ale przeczytaj co jest napisane w środku:
Z początkiem lipca tego roku (2011) założyłem tutaj (i jeszcze na innym forum też) temat (klik) z prośbą o wstępne oględziny Allroada 3,0 TDi (rocznik 2007), ponieważ Gdańsk to jak dla mnie ca. 700 km. odległosci i wolałem się dowiedzieć, czy aby na pewno warto mi jechać taaakie kilometry
... stąd moja sugestia, że chodzi o .GD <figielek>
Ostatnio zmieniony 11 paź 2012, 21:29 przez 0x4B25A, łącznie zmieniany 1 raz.

xorea
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 39
Rejestracja: 07 lut 2012, 19:58
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: xorea » 11 paź 2012, 21:24

Mialem przyjemnosc korzystac kilkukrotnie.
Fakt kontakt trudny,ale reszta bardzo na plus.

niemy88
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 20
Rejestracja: 04 kwie 2012, 10:06
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: niemy88 » 11 paź 2012, 21:46

rumbo pisze:
niemy88 pisze:To może teraz ja się wypowiem na temat tego serwisu, bo miałem okazję kilka razy korzystać z ich usług...
czyli tak,jest tam tak źle,olewanie klienta,kiepskie części,drogo..............a mimo to korzystałeś z ich usług kilka razy???...dziwne,bardzo dziwne...
Dziwne? jezeli nie ma w okolicy zadnych warsztatow ktore moga cos zrobic to sie bierze to co sie ma. Nadal takie dziwne?

rumbo
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 20
Rejestracja: 22 paź 2009, 18:35
Lokalizacja: pomorze

Post autor: rumbo » 11 paź 2012, 22:06

niemy88 pisze:
rumbo pisze:
niemy88 pisze:To może teraz ja się wypowiem na temat tego serwisu, bo miałem okazję kilka razy korzystać z ich usług...
czyli tak,jest tam tak źle,olewanie klienta,kiepskie części,drogo..............a mimo to korzystałeś z ich usług kilka razy???...dziwne,bardzo dziwne...
Dziwne? jezeli nie ma w okolicy zadnych warsztatow ktore moga cos zrobic to sie bierze to co sie ma. Nadal takie dziwne?
aha,czyli są najlepsi w całym trójmieście i okolicznych miejscowościach,tak?

niemy88
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 20
Rejestracja: 04 kwie 2012, 10:06
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: niemy88 » 12 paź 2012, 08:23

rumbo pisze:
niemy88 pisze:
rumbo pisze: czyli tak,jest tam tak źle,olewanie klienta,kiepskie części,drogo..............a mimo to korzystałeś z ich usług kilka razy???...dziwne,bardzo dziwne...
Dziwne? jezeli nie ma w okolicy zadnych warsztatow ktore moga cos zrobic to sie bierze to co sie ma. Nadal takie dziwne?
aha,czyli są najlepsi w całym trójmieście i okolicznych miejscowościach,tak?
Ty to powiedziałeś, nie mam obowiązku tłumaczyć Ci się dlaczego i w jakich okolicznościach do nich trafiłem, bo to akurat jest najmniej ważne. Jeżeli czujesz taka potrzebę zdobywania wiedzy i szczegółów na ten temat to już nie mój problem. Ważne jest to, że wiem jakimi prawami rządzi się ten warsztat. Nie musisz mi wierzyć i czytać moich wypowiedzi - nikt Cię do tego nie zmusza. A jeżeli Ci się to nie podoba to już tylko Twoja indywidualna sprawa. Mam nadzieje, że swoimi spostrzeżeniami pomogę jakiejś grupce ludzi, którzy będą chcieli skorzystać z ich usług i wezmą poprawkę na pewne rzeczy po przeczytaniu mojego postu.

0x4B25A

Post autor: 0x4B25A » 12 paź 2012, 08:39

Zastanawia mnie tylko, dlaczego nikt z pracowników tego serwisu nie wypowie się na ten temat... pomimo aktywnej obecności na forum <mysli>

mariuszby
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 15
Rejestracja: 29 kwie 2011, 10:02
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: mariuszby » 12 paź 2012, 08:51

Bo maja to daleko w poważaniu.... są dalej polecani na forum A4 i forum passata oraz pewnie i innych . Igiełki z silnikiem 2.0 TDI są dalej ściągane z zachodu więc roboty nie brakuje.
Passat 2.0 TFSI BWA 200KM

xorea
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 39
Rejestracja: 07 lut 2012, 19:58
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: xorea » 12 paź 2012, 09:35

0x4B25A pisze:Zastanawia mnie tylko, dlaczego nikt z pracowników tego serwisu nie wypowie się na ten temat... pomimo aktywnej obecności na forum <mysli>
Pewny jestes?
Z tego co mi wiadomo,to nei siedza na forum.....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Odradzam (spoza Forum)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga