Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

ZDJęCIA A6 C6 Sline Quatrro 3.0 TDI 2005r ZDJęCIA

Prezentacja w/w aut.
Awatar użytkownika
Laksander
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 45
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:45
Lokalizacja: wrocław
Kontakt:

Post autor: Laksander » 09 mar 2012, 23:15

Nazywanie kogoś (kobiety) babochłopem lub terminatorem nazywasz wyrażeniem swojej opinii na temat felg?! Gratuluje :) <brawo> Poczytaj inne posty tego użytkownika (RASUK)...
oto mój Sline :)))

Awatar użytkownika
RASUK
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 310
Rejestracja: 25 kwie 2010, 18:48
Lokalizacja: Londyn

Post autor: RASUK » 09 mar 2012, 23:26

Dzisiaj dzwonilem do taty, poprosilem go by mi kupil jeszcze jedno auto <lol>

Awatar użytkownika
Laksander
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 45
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:45
Lokalizacja: wrocław
Kontakt:

Post autor: Laksander » 09 mar 2012, 23:29

RASUK pisze:Dzisiaj dzwonilem do taty, poprosilem go by mi kupil jeszcze jedno auto <lol>
kolega niereformowalny, prosiłam na privie aby się mnie już nie czepiał ale nie zrozumiał <spadaj> , ja więcej komentować nie będę... Poza tym to chyba OFF TOPIC !! <brawo>
oto mój Sline :)))

Awatar użytkownika
alex_m
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 37
Rejestracja: 27 sty 2012, 23:27
Imię: Mateusz
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.5TDI 150KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: alex_m » 09 mar 2012, 23:39

Bardzo ładne autko koleżanko...no i nagłośnienie BOSE...:) nic tylko daleka traska załączyć tempomat i wrzucić dobrą nutę do radyjka :)
bezawaryjności życzę <okok>

Awatar użytkownika
Laksander
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 45
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:45
Lokalizacja: wrocław
Kontakt:

Post autor: Laksander » 10 mar 2012, 09:26

Dziękuje , jak na razie tylko klocki wymieniłam :)
oto mój Sline :)))

pawel934
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 6
Rejestracja: 11 paź 2010, 14:34
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: pawel934 » 10 mar 2012, 14:11

Bardzo fajne autko, strasznie podobają mi się sportowe fotele - uważam, że są to jedne z wygodniejszych, jakie montowano w ostatnich latach (i nie mówię tutaj tylko o Audi).

P.S.
Laksander pisze: Poza tym w porównaniu do co niektórych posiadam TRZY A6 więc mam się czym pochwalić i nie muszą być wieśniacko stuningowane żeby powiedzieć że jest "niezwykła" ;)
Hehe, nie ma to, jak przechwalać się posiadaniem trzech kilkuletnich Audi A6 <okok>

Awatar użytkownika
RASUK
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 310
Rejestracja: 25 kwie 2010, 18:48
Lokalizacja: Londyn

Post autor: RASUK » 10 mar 2012, 14:26

Laksander napisał/a:

Poza tym w porównaniu do co niektórych posiadam TRZY A6 więc mam się czym pochwalić i nie muszą być wieśniacko stuningowane żeby powiedzieć że jest "niezwykła"

niezwykle to jest jak bardzo jest ona zalosna, zreszta tak samo jak te jej naklejki na kierownicy i rozowy odswiezacz powietrza oraz sam jakze wymowny tytul innego jej tematu:

[Audi A6 2005] Moja ślicznotka troszkę lepsze od reszty

Wiocha.pl jak nic !

Kapec31
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 98
Rejestracja: 09 mar 2012, 20:33
Lokalizacja: Marchtrenk (Austria) Wałbrzych

Post autor: Kapec31 » 10 mar 2012, 15:00

mi ta AUDI-czka się podoba, fotele kozak :), felgi też są ok <rotfl>

Awatar użytkownika
Laksander
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 45
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:45
Lokalizacja: wrocław
Kontakt:

Post autor: Laksander » 10 mar 2012, 23:43

pawel934 pisze: P.S.

Hehe, nie ma to, jak przechwalać się posiadaniem trzech kilkuletnich Audi A6 <okok>
No tak jedna z nich jest równie "stara" jak Twoja :) <brawo>
RASUK pisze:Laksander napisał/a:

niezwykle to jest jak bardzo jest ona zalosna, zreszta tak samo jak te jej naklejki na kierownicy i rozowy odswiezacz powietrza oraz sam jakze wymowny tytul innego jej tematu:

[Audi A6 2005] Moja ślicznotka troszkę lepsze od reszty

Wiocha.pl jak nic !
BRAK SÂŁÓW!!! Kolego daj już sobie spokój i zajmij się innymi tematami - w tym dziale powstało już kilka nowych !!
Co do naklejek no cóż moja dwuletnia córeczka przykleja je wszędzie , a różowy odświeżacz ma kobiecy zapach :)
oto mój Sline :)))

pawel934
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 6
Rejestracja: 11 paź 2010, 14:34
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: pawel934 » 11 mar 2012, 11:34

Laksander pisze:
pawel934 pisze: P.S.

Hehe, nie ma to, jak przechwalać się posiadaniem trzech kilkuletnich Audi A6 <okok>
No tak jedna z nich jest równie "stara" jak Twoja :) <brawo>
Hehe, chyba nie zrozumiałaś ;) Pewnie, że moje Audi również nie jest już nowe (chociaż w domu akurat jest od nowości). Chodzi raczej o potrzebę pochwalenia się - ja np. nie uważam za coś fajnego wychwalanie się swoimi autami i pisanie na zasadzie "wow, mam 5 aut, jestem lepszy od innych". Myślę, że wielu użytkowników forum ma w domu kilka aut, bo mi np. Audi służy tylko i wyłącznie do komfortowego "wożenia tyłka" w ciągu tygodnia. A wiesz, dlaczego nikt się tym tak nie wywyższa? Bo wie, że o wartości człowieka nie stanowi to, ile i jakich ma samochodów, a zupełnie inne sprawy. Ja sam mam 19 lat, ale z domu wyniosłem pewne wartości, nie przewróciło mi się w głowie i wiem, że auto nie świadczy o człowieku... Ty chyba niestety tego nie wiesz, bo przykro czytać, jak uważasz się za lepszą od innych, wychwalając się swoimi autami.. O postach z poprzedniego tematu już nie wpomnę. Większość z nas umieszcza swoje tematy w galerii. Ale czy to jest A6 C7, czy A6 C4, tematy łączy jedno. Każdy zamieszcza swoje ukochane auto i dzieli radość z innymi - pyta o porady w modyfikacjach, o opinie. Z kolei w Twoim temacie zauważyłem (i chyba nie tylko ja) pewną arogancję, starasz się tylko i wyłącznie "zaszpanować" autem.

P.S. I daruj sobie teksty o gówniarzu, który Cię poucza - chciałem tylko Ci uzmysłowić, o co mi chodziło. I myślę, że dobrze ująłem temat.

Pozdrawiam,
Paweł

Awatar użytkownika
RASUK
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 310
Rejestracja: 25 kwie 2010, 18:48
Lokalizacja: Londyn

Post autor: RASUK » 11 mar 2012, 13:12

Pawel odpusc, ona i jej flota aut i tak bedzie zawsze 'troszke lepsza od reszty' <lol> lol

Prosiłem o powstrzymanie się od złośliwości, tak? Otrzymujesz pierwsze ostrzeżenie. /mod G

Moja uwaga po pierwsze nie byla zlosliwa, nazwalem ja tak jak ona sama o sobie pisze - lepsza od innych, nie widze w tym nic zlego. A czy byla w tym ironia - tego sie nie da udowodnic.

Uwazam tez ze wypowiedz byla w pelni merytoryczna.

Pzdr
Ostatnio zmieniony 11 mar 2012, 15:40 przez RASUK, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Laksander
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 45
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:45
Lokalizacja: wrocław
Kontakt:

Post autor: Laksander » 13 mar 2012, 18:01

pawel934 pisze: `Hehe, chyba nie zrozumiałaś ;) Pewnie, że moje Audi również nie jest już nowe (chociaż w domu akurat jest od nowości). Chodzi raczej o potrzebę pochwalenia się - ja np. nie uważam za coś fajnego wychwalanie się swoimi autami i pisanie na zasadzie "wow, mam 5 aut, jestem lepszy od innych". Myślę, że wielu użytkowników forum ma w domu kilka aut, bo mi np. Audi służy tylko i wyłącznie do komfortowego "wożenia tyłka" w ciągu tygodnia. A wiesz, dlaczego nikt się tym tak nie wywyższa? Bo wie, że o wartości człowieka nie stanowi to, ile i jakich ma samochodów, a zupełnie inne sprawy. Ja sam mam 19 lat, ale z domu wyniosłem pewne wartości, nie przewróciło mi się w głowie i wiem, że auto nie świadczy o człowieku... Ty chyba niestety tego nie wiesz, bo przykro czytać, jak uważasz się za lepszą od innych, wychwalając się swoimi autami.. O postach z poprzedniego tematu już nie wpomnę. Większość z nas umieszcza swoje tematy w galerii. Ale czy to jest A6 C7, czy A6 C4, tematy łączy jedno. Każdy zamieszcza swoje ukochane auto i dzieli radość z innymi - pyta o porady w modyfikacjach, o opinie. Z kolei w Twoim temacie zauważyłem (i chyba nie tylko ja) pewną arogancję, starasz się tylko i wyłącznie "zaszpanować" autem.

P.S. I daruj sobie teksty o gówniarzu, który Cię poucza - chciałem tylko Ci uzmysłowić, o co mi chodziło. I myślę, że dobrze ująłem temat.

Pozdrawiam,
Paweł
No cóż kolejny kolega mnie źle zrozumiał - nigdy nie próbowałam się wywyższać i twierdzić że mam coś wiecej lub lepiej od innych , kolega rasuk mnie sprowokował do napisania tego co napisalam... a jeśli chodzi o temat mojej pierwszej Audi chodziło mi o to (w tym że jest lepsza) że miała troszkę więcej koni niż zwykłe trzylitrowe i to wszystko. Darujcie sobie kolejne posty na mój temat i porozmawiajcie o AUDI A6.

Pozdrawiam
Gabi
oto mój Sline :)))

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga