Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C4 '96 ADR] wymiana pompy hamulcowej i wielkie klopoty

Układ hamulcowy
ODPOWIEDZ
jasiu_lysy
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1
Rejestracja: 21 sty 2011, 18:28
Lokalizacja: wielkopolska

[A6 C4 '96 ADR] wymiana pompy hamulcowej i wielkie klopoty

Post autor: jasiu_lysy » 21 sty 2011, 19:19

Witam forumowiczow
Jestem tu nowy i chcialbym spytac forumowiczow o rade. Otoz zachcialo mi sie wymiany pompy hamulcowej w mojej babci i pojawily sie schody. Wyjalem stara wlozylem nowa, wlalem plyn odpowietrzam wg starej zasady od najdalszego zacisku do najblizszego i nic. Pedal wpada do podlogi. Poczytalem troche i poszedlem kupic narzedzie do cisnieniowej zmiany plynu z kola zapasowego. Zrobilem wszystko od nowa i plyn juz lecial bardziej zwlaszcza z przednich kol ale bez pecherzy powietrza ale pedal nadal wpada i zero hamulcow. Dowiedzialem sie ze vagiem nalezy odpowietrzyc pompe abs ale nie moge sie polaczyc. Mam vaga 3.11 2n pelna wersje i interfejs viakena na COMA. Czy ktos molgby podzielic sie ustawieniami w vagu przy diagnostyce a6 c4?Wszelkie rady beda mile widziane.
Dzieki

leonulim

Post autor: leonulim » 21 sty 2011, 22:33

też kiedyś wymieniałem pompe i powiem ci tak że wstawiłem nową nalałem płyn i odkręciłem rurki przy pompie żeby płyn sie przelał potem zakręciłem i koniec nie było żadnego problemu , żadnegoi dalszego odpowietrzania kół wiec stawiam na to że może twoja nowa pompa jest wadliwa ??

Wątpie żeby w C4 był potrzebny Vag do odpowietrzania bo w C5 z ESP nie był mi potrzebny tylko tyle że odpowietrzałem przez podciśnienie na zapalonym silniku żeby pompa ABS pracowała ( muszą być otwarte jakieś zaworki )

Po zabiegu Bremse jak nówki .

Przypatrz sie twojej pompie ??

Awatar użytkownika
vario
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 102
Rejestracja: 29 lip 2011, 20:37
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: vario » 31 paź 2011, 22:32

Odkopię temat - jasiu_lysy, jak sobie poradziłeś?

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C4 (1991-1997)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga