Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[warsztat] ABEX Konstancin-Jeziorna Mirkowska 46A

vinte
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 94
Rejestracja: 14 kwie 2009, 18:19
Lokalizacja: konstancin jeziorna

[warsztat] ABEX Konstancin-Jeziorna Mirkowska 46A

Post autor: vinte » 19 cze 2011, 03:52

Oto tekst napisany przeze mnie parę miesięcy temu a później skasowany ( dlaczego został skasowany o tym poniżej )



Nie polecam z stałą stanowczością warsztatu ABEX Konstancin-Jeziorna, Mirkowska 46A
A więc od początku ...
Padła mi pompa wspomagania kierownicy , przy okazji wywaliło mi cały płyn chłodzący więc byłem unieruchomiony , trochę się wachałem dzwoniąc do nich ale mówi się trudno . przyjechali wzieli auto na lawetę i pojechali ... na drugi dzień dzwonią z oględzinami - a więc , do wymiany wspominana pompa , przy okazji okazało się że do wymiany są dolne tylne wahacze , górne , poduszka silnika , uszczelniacz wału od strony skrzyn i biegów , oczywiście do zalania płyn chłodniczy ... mówię przez telefon ok róbcie .

Odbieram auto płacę mechanik wspomina że trzeba wymienić przewody WN i świece. mówie ok - kupię i podjadę na wymianę .

i teraz tak , jedyne co tak naprawdę zrobili prawie dobrze to zalanie płynem chłodzącym .
Pompa wspomagania wstawiona używana
Nie wymieniony uszczelniacz wału od strony skrzyni ( oczywiście pieniądze skasowali )
Komplet drążków razem z końcówkami miały być febi okazały się jakieś "harty"
dolne tylne wahacze skręcone na podniesionym aucie , wytrzymały tylko 50 kilometrów ( Prawda wyszła jednak bardzo szybko bo za około tydzień gdy każde koło szło w inna stronę :) ) pojechałem do nich na reklamację i byli wielce zdziwieni czego ja chcę , przecież wszystko jest ok
wspólnik ÂŁukasza z którym na ten temat rozmawiałem nie miał nic do powiedzenia wina zrzucona na InterCars <wnerw>
górny komplet wahaczy założony używany ( pieniądze wzieli za LMO )
nie wymienione poduszki silnika , chciałem aby wymienili wszystkie ( oczywiście pieniądze skasowane)

i wiśienka na torcie ... otrzymali świece i przewody NGK do założenie które oczywiście nigdy nie znalazły się w moim samochodzie lecz w ich kieszeni

za niecałe trzy dni u Dudka przy Kątnej wyszła część prawdy o złodziejskich praktykach tego warsztatu :( reszta wyszła niewiele później u Pana Krystiana z vwserwis.com

Każdego traktują jako frajera do oskubania , brak słów

Od tego czasu ... jak tylko mam czas siedzę na warsztacie jak tylko mam czas i patrzę mechnikom na ręcę , znaczę każdą część pisakiem fluorescencyjnym i przed załóżeniem chcę zobaczyć oznaczenie/ocechowanie części , niestety .


Pozdrawiam i mimo wszystko życzę miłego łikendu

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Po publikacji minęło jakiś czas i zostałem napadnięty pod własnym domem , biały dzień godzina około 12-tej wyzwiska , opluwanie słowne , groźby , że mogę się tylko wyprowadzić z miasta , że nie będę prowadził działalności której wykonuję , mam usunąć post z forum A6 i koniec !!!



Gnojki zniszczyli na początek skrzynkę pocztowąi drewniane ogrodzenie , później było tylko gorzej rzucanie w nasze psy petardami ( kilka sztuk w opakowaniu aby zwiększyć siłę rażenia ) rzucanie butelkami w dach itp.. niestey Pan ÂŁukasz A. nie wiedział o tym że dom jest wynajmowany przez firmę w której pracuję , jakiś czas później dla bezpieczeństwa swojego i mojej rodziny ( robiło się coraz goręcej ) firma nas przeniosła .
ZAnim jednak to się stało ... naszych sąsiadów pomylono z nami... sprawa dość nieprzyjemna zgłoszona na policję itd...za dwa dni sąsiadka już miała ekipę która jej na każdym oknie zmontowała rolety antywłamaniowe .



Niestety takie są skutki pisania o nieuczciwości


Jak to powiedział pan ÂŁukasz A. ty pedale , cwelu , hipisie , mogę nimi być ale nie okradnę swoich klientów którzy zostawili ładnych kilka tysięcy złotych , na złotych kilka ... zręsztą czego można się spodziewać po kimś z "przerwą" na nadgarstku ...który nie stanie do rzeczowej rozmowy tylko podjeżdza pod czyiś dom z trzema typkami dla postrachu .



Wszelkie zaniechania ze strony tego warszatu są do udowodnienia


1) Przewody zapłonowe , świece , tylny uszczelniacz wału - został wymieniony u Pana Krystina z vwserwis , przewody "podarte" uszczelniacz tak lał że gubił około 2 litry oleju tygodniowo

2) wahacze góra dół , drążki , łączniki , kompletne poduszki silnika i skrzyni biegów , wieszaki wydechu ( założone tydzień temu ) w Qserwis , częśc wymienionych kupiona u danielosa

Aby jednak być w pełni obiektywnym

Założyli tarcze hamulcowe tył/przód ATE które im dostarczyłem , to samo klocki hamulcowe , wykryli także wadę sprężyn tylnych Lesjofors zakupionych w IC- że ociera zwój o zwój powododując stuki , tylne amory bilstaina też załóżyli ( widocznie mało atrakcyjny towar )

I tak jestem łaskawy dla tego warsztatu , nie będę już wspominał o prawym błotniku przednim ( Pan ÂŁukasz wie o co chodzi czyta to forum jest nawet zarejestrowany ) nie wspomnę także o urwanym zawiasie panelu odtwarzacza , bo przecież to takie normalne jechać na warsztat z w pełni sprawnym CD a odebrać auto z urwanym panelem , no czego Pan się czepia ? pytają wszyscy bardzo zdziwieni ...


Jeszcze przez długi czas będę odczuwał to finansowo / ale niestety takie są uroki posiadania samochodu w naszym pięknym kraju

Strona "firmowa" http://eurowarsztat-konstancin.pl/


W międzyczasie weszli we franczyzę EuroWarsztat

http://www.eurowarsztat.pl/klienci/pl/katalogfirm/134


ortografia "głównego" mechanika Pana Marcina chyba mówi wszystko http://holowanie.tv/is.abex-konstancin.html


konto na alledrogo http://allegro.pl/show_user.php?uid=12780198

i

http://allegro.pl/show_user.php?search=abex_2008



Sprawa została zgłoszona do TurboKamery TVN'u jak i do franczyzodawcy EuroWarsztat.pl

naszej policji sprawa nie interesuje jest to sprawa cywilna <wnerw> a utarczki słowne mają gdzieś <wnerw>

wątpie na jakikolwiek odzew ale warto próbować :)


---------------------------------------------------------------------------------------------------------


Treść Maila - wysłany na eurowarsztat@eurowarsztat.pl




Szanowni Państwo

Poniżej opis Waszej firmy pochodzący ze stron internetowych www.eurowarsztat.pl



"Misją sieci jest zapewnienie klientom indywidualnym wysokiego standardu świadczonych usług, a samym warsztatom - partnerskich warunków współpracy z dystrybutorem.

Polską sieć tworzą niezależne warsztaty, serwisy samochodowe, które rozumieją potrzebę dostosowywania swojej oferty do rosnących wymagań klientów oraz myślą o pracy opartej na nowoczesnych formach zarządzania. Każdy serwis uczestniczący w programie jest warsztatem o dobrej renomie.

Budynek powinien spełniać określony standard, mieć przynajmniej dwa stanowiska obsługowo - naprawcze, zewnętrzna kolorystyka warsztatu jest związana ze standardami serwisów europejskich, określonymi przez podręcznik identyfikacji rynkowej.

Organizator sieci zapewnia warsztatom dostęp do wiedzy technicznej oraz specjalistycznych szkoleń, dzięki czemu mogą one świadczyć usługi na wysokim poziomie."

Niestety są to tylko slogany , rzeczywistość jest inna , wystarczy rzetelnie zainteresować się karygodnym praktykom Waszego Patronackiego warsztatu

Abex z Konstancina - Jeziornej



Sprawa szeroko opisana w tej publikacji warsztat-abex-konstancin-jeziorna-mirko ... 723c98f61f



Chyba warto popracować nad reputacją i dobrym imieniem marki , tym bardziej że społeczność pod szyldem a6klub tworzy ponad dwadzieścia tysięcy zarejestrowanych użytkowników którzy umieją czytać i pisać - co za tym idzie mogą chcieć być w przyszłości klientami sieci EuroWarsztat ...a takie epizody jak wyżej opisany nie pomagają w prowadzniu działalności biznesowej



Oczekuję na odpowiedź lub wypowiedzenie się osoby odpowiedzialnej za franczyzobiorców .



Pozdrawiam





---------------------------------------------------------------------------------------------------------

[ Dodano: 2011-06-27, 14:24 ]
W nawiązaniu do błotników przednich ... auto odebrane dziś z Auto-Siekerki po kolejnej fuszerce

lewy błotnik po wymianie na nowy i malowaniu , prawy udało się uratować ale też była koniecznośc demontażu i malowania ( oczywiście Pan ÂŁukasz Ablewski zarzekał się że wymienił na nowe , oczywiście za to skasował jak to mówi "hajs " )

Dziś ja równierz wydałem "hajs" w plecy przy odbiorze auta 1700 zł

ale rozumiem że to także nieprawda - aby rzekoma wymiana której nie było , oraz lakierowanie miało miejsce w waszym warsztacie ?

zdjęcia

Obrazek


Obrazek-
Ostatnio zmieniony 29 cze 2011, 20:44 przez vinte, łącznie zmieniany 3 razy.
Obrazek

abex konstancin
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2011, 22:19
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Re: [warsztat] ABEX Konstancin-Jeziorna Mirkowska 46A

Post autor: abex konstancin » 27 cze 2011, 23:08

JAKO WÂŁAÂŚCICIEL ZNIESÂŁAWIONEGO WARSZTATU EUROWARSZTATU-ABEX KONSTANCIN-JEZIORNA INFORMUJę WSZYSTKICH KLUBOWICZÓW, ÂŻE WSZYSTKIE BEZPODSTAWNE OSKARÂŻENIA FORUMOWICZA VINTE BęDÂĄ WYJAÂŚNIANE NA DRODZE POSTęPOWANIA SÂĄDOWEGO. NATOMIAST TREÂŚć POZWU, SYGN AKT ORAZ ADRES WÂŁAÂŚCIWEGO DLA SPRAWY SÂĄDU ZAMIESZCZę NA FORUM W NAJBLIÂŻSZYCH DNIACH.
Sam jestem pasjonatem marki audi i nie pozwolę nikomu szargać zarówno mojego dobrego imienia jak również dobrego imienia mojego warsztatu abex, który na swoją nienaganną reputację pracuje od kilku lat.
Dodam tylko w dniu dzisiejszym, że opisywane sytuacje przez forumowicza vinte nie miały nigdy miejsca, człowiek ten wielokrotnie powracał do mojego warsztatu za każdym razem wyrażając ogromne zadowolenie z jakości świadczonych usług.
Tak niewdzięczny i mściwy człowiek poniesie stosowne konsekwencje prawne za swoje postępowanie i w mojej ocenie nie zasługuje na członkowstwo w klubie.

Wszystkich wystraszonych klubowiczów mimo wszystko ZAPRASZAM do zniesławionego [treść niezgodna z regulaminem] dla forumowiczów 10% zniżki na wszystkie naprawy.

Pozdrawiam Serdecznie
ÂŁukasz Ablewski


vinte pisze:Oto tekst napisany przeze mnie parę miesięcy temu a później skasowany ( dlaczego został skasowany o tym poniżej )



Nie polecam z stałą stanowczością warsztatu ABEX Konstancin-Jeziorna, Mirkowska 46A
A więc od początku ...
Padła mi pompa wspomagania kierownicy , przy okazji wywaliło mi cały płyn chłodzący więc byłem unieruchomiony , trochę się wachałem dzwoniąc do nich ale mówi się trudno . przyjechali wzieli auto na lawetę i pojechali ... na drugi dzień dzwonią z oględzinami - a więc , do wymiany wspominana pompa , przy okazji okazało się że do wymiany są dolne tylne wahacze , górne , poduszka silnika , uszczelniacz wału od strony skrzyn i biegów , oczywiście do zalania płyn chłodniczy ... mówię przez telefon ok róbcie .

Odbieram auto płacę mechanik wspomina że trzeba wymienić przewody WN i świece. mówie ok - kupię i podjadę na wymianę .

i teraz tak , jedyne co tak naprawdę zrobili prawie dobrze to zalanie płynem chłodzącym .
Pompa wspomagania wstawiona używana
Nie wymieniony uszczelniacz wału od strony skrzyni ( oczywiście pieniądze skasowali )
Komplet drążków razem z końcówkami miały być febi okazały się jakieś "harty"
dolne tylne wahacze skręcone na podniesionym aucie , wytrzymały tylko 50 kilometrów ( Prawda wyszła jednak bardzo szybko bo za około tydzień gdy każde koło szło w inna stronę :) ) pojechałem do nich na reklamację i byli wielce zdziwieni czego ja chcę , przecież wszystko jest ok
wspólnik ÂŁukasza z którym na ten temat rozmawiałem nie miał nic do powiedzenia wina zrzucona na InterCars <wnerw>
górny komplet wahaczy założony używany ( pieniądze wzieli za LMO )
nie wymienione poduszki silnika , chciałem aby wymienili wszystkie ( oczywiście pieniądze skasowane)

i wiśienka na torcie ... otrzymali świece i przewody NGK do założenie które oczywiście nigdy nie znalazły się w moim samochodzie lecz w ich kieszeni

za niecałe trzy dni u Dudka przy Kątnej wyszła część prawdy o złodziejskich praktykach tego warsztatu :( reszta wyszła niewiele później u Pana Krystiana z vwserwis.com

Każdego traktują jako frajera do oskubania , brak słów

Od tego czasu ... jak tylko mam czas siedzę na warsztacie jak tylko mam czas i patrzę mechnikom na ręcę , znaczę każdą część pisakiem fluorescencyjnym i przed załóżeniem chcę zobaczyć oznaczenie/ocechowanie części , niestety .


Pozdrawiam i mimo wszystko życzę miłego łikendu

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Po publikacji minęło jakiś czas i zostałem napadnięty pod własnym domem , biały dzień godzina około 12-tej wyzwiska , opluwanie słowne , groźby , że mogę się tylko wyprowadzić z miasta , że nie będę prowadził działalności której wykonuję , mam usunąć post z forum A6 i koniec !!!



Gnojki zniszczyli na początek skrzynkę pocztowąi drewniane ogrodzenie , później było tylko gorzej rzucanie w nasze psy petardami ( kilka sztuk w opakowaniu aby zwiększyć siłę rażenia ) rzucanie butelkami w dach itp.. niestey Pan ÂŁukasz A. nie wiedział o tym że dom jest wynajmowany przez firmę w której pracuję , jakiś czas później dla bezpieczeństwa swojego i mojej rodziny ( robiło się coraz goręcej ) firma nas przeniosła .
ZAnim jednak to się stało ... naszych sąsiadów pomylono z nami... sprawa dość nieprzyjemna zgłoszona na policję itd...za dwa dni sąsiadka już miała ekipę która jej na każdym oknie zmontowała rolety antywłamaniowe .



Niestety takie są skutki pisania o nieuczciwości


Jak to powiedział pan ÂŁukasz A. ty pedale , cwelu , hipisie , mogę nimi być ale nie okradnę swoich klientów którzy zostawili ładnych kilka tysięcy złotych , na złotych kilka ... zręsztą czego można się spodziewać po kimś z "przerwą" na nadgarstku ...który nie stanie do rzeczowej rozmowy tylko podjeżdza pod czyiś dom z trzema typkami dla postrachu .



Wszelkie zaniechania ze strony tego warszatu są do udowodnienia


1) Przewody zapłonowe , świece , tylny uszczelniacz wału - został wymieniony u Pana Krystina z vwserwis , przewody "podarte" uszczelniacz tak lał że gubił około 2 litry oleju tygodniowo

2) wahacze góra dół , drążki , łączniki , kompletne poduszki silnika i skrzyni biegów , wieszaki wydechu ( założone tydzień temu ) w Qserwis , częśc wymienionych kupiona u danielosa

Aby jednak być w pełni obiektywnym

Założyli tarcze hamulcowe tył/przód ATE które im dostarczyłem , to samo klocki hamulcowe , wykryli także wadę sprężyn tylnych Lesjofors zakupionych w IC- że ociera zwój o zwój powododując stuki , tylne amory bilstaina też załóżyli ( widocznie mało atrakcyjny towar )

I tak jestem łaskawy dla tego warsztatu , nie będę już wspominał o prawym błotniku przednim ( Pan ÂŁukasz wie o co chodzi czyta to forum jest nawet zarejestrowany ) nie wspomnę także o urwanym zawiasie panelu odtwarzacza , bo przecież to takie normalne jechać na warsztat z w pełni sprawnym CD a odebrać auto z urwanym panelem , no czego Pan się czepia ? pytają wszyscy bardzo zdziwieni ...


Jeszcze przez długi czas będę odczuwał to finansowo / ale niestety takie są uroki posiadania samochodu w naszym pięknym kraju

Strona "firmowa" http://eurowarsztat-konstancin.pl/


W międzyczasie weszli we franczyzę EuroWarsztat

http://www.eurowarsztat.pl/klienci/pl/katalogfirm/134


ortografia "głównego" mechanika Pana Marcina chyba mówi wszystko http://holowanie.tv/is.abex-konstancin.html


konto na alledrogo http://allegro.pl/show_user.php?uid=12780198

i

http://allegro.pl/show_user.php?search=abex_2008



Sprawa została zgłoszona do TurboKamery TVN'u jak i do franczyzodawcy EuroWarsztat.pl

naszej policji sprawa nie interesuje jest to sprawa cywilna <wnerw> a utarczki słowne mają gdzieś <wnerw>

wątpie na jakikolwiek odzew ale warto próbować :)


---------------------------------------------------------------------------------------------------------


Treść Maila - wysłany na eurowarsztat@eurowarsztat.pl




Szanowni Państwo

Poniżej opis Waszej firmy pochodzący ze stron internetowych www.eurowarsztat.pl



"Misją sieci jest zapewnienie klientom indywidualnym wysokiego standardu świadczonych usług, a samym warsztatom - partnerskich warunków współpracy z dystrybutorem.

Polską sieć tworzą niezależne warsztaty, serwisy samochodowe, które rozumieją potrzebę dostosowywania swojej oferty do rosnących wymagań klientów oraz myślą o pracy opartej na nowoczesnych formach zarządzania. Każdy serwis uczestniczący w programie jest warsztatem o dobrej renomie.

Budynek powinien spełniać określony standard, mieć przynajmniej dwa stanowiska obsługowo - naprawcze, zewnętrzna kolorystyka warsztatu jest związana ze standardami serwisów europejskich, określonymi przez podręcznik identyfikacji rynkowej.

Organizator sieci zapewnia warsztatom dostęp do wiedzy technicznej oraz specjalistycznych szkoleń, dzięki czemu mogą one świadczyć usługi na wysokim poziomie."

Niestety są to tylko slogany , rzeczywistość jest inna , wystarczy rzetelnie zainteresować się karygodnym praktykom Waszego Patronackiego warsztatu

Abex z Konstancina - Jeziornej



Sprawa szeroko opisana w tej publikacji warsztat-abex-konstancin-jeziorna-mirko ... 723c98f61f



Chyba warto popracować nad reputacją i dobrym imieniem marki , tym bardziej że społeczność pod szyldem a6klub tworzy ponad dwadzieścia tysięcy zarejestrowanych użytkowników którzy umieją czytać i pisać - co za tym idzie mogą chcieć być w przyszłości klientami sieci EuroWarsztat ...a takie epizody jak wyżej opisany nie pomagają w prowadzniu działalności biznesowej



Oczekuję na odpowiedź lub wypowiedzenie się osoby odpowiedzialnej za franczyzobiorców .



Pozdrawiam





---------------------------------------------------------------------------------------------------------

[ Dodano: 2011-06-27, 14:24 ]
W nawiązaniu do błotników przednich ... auto odebrane dziś z Auto - Siekerki

lewy błotnik po wymianie na nowy i malowaniu , prawy udało się uratować ale też była koniecznośc demontażu i malowania ( oczywiście Pan ÂŁukasz Ablewski zarzekał się że wymienił na nowe , oczywiście za to skasował jak to mówi "hajs " )

Dziś ja równierz wydałem "hajs" w plecy przy odbiorze auta 1700 zł

zdjęcia

[url=http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-06/f9f0cec1.jpg]Obrazek[/URL]


[url=http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-06/b76876ee.jpg]Obrazek[/URL]
Ostatnio zmieniony 28 cze 2011, 17:58 przez abex konstancin, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
D@mi@n 2.8
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 176
Rejestracja: 22 lis 2009, 22:48
Lokalizacja: Wieluń

Post autor: D@mi@n 2.8 » 27 cze 2011, 23:49

<lol>
Takich w PL nie brakuje...fachowcy
Pozdrawiam
D@MI@N

gacuś
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 316
Rejestracja: 05 paź 2009, 22:02
Lokalizacja: Kraków

Post autor: gacuś » 28 cze 2011, 10:53

choćby nie wiem jak się teraz starali,smród pozostanie <dupa>

vinte
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 94
Rejestracja: 14 kwie 2009, 18:19
Lokalizacja: konstancin jeziorna

Re: [warsztat] ABEX Konstancin-Jeziorna Mirkowska 46A

Post autor: vinte » 28 cze 2011, 19:13

abex konstancin pisze:JAKO WÂŁAÂŚCICIEL ZNIESÂŁAWIONEGO WARSZTATU EUROWARSZTATU-ABEX KONSTANCIN-JEZIORNA INFORMUJę WSZYSTKICH KLUBOWICZÓW, ÂŻE WSZYSTKIE BEZPODSTAWNE OSKARÂŻENIA FORUMOWICZA VINTE BęDÂĄ WYJAÂŚNIANE NA DRODZE POSTęPOWANIA SÂĄDOWEGO. NATOMIAST TREÂŚć POZWU, SYGN AKT ORAZ ADRES WÂŁAÂŚCIWEGO DLA SPRAWY SÂĄDU ZAMIESZCZę NA FORUM W NAJBLIÂŻSZYCH DNIACH.
Sam jestem pasjonatem marki audi i nie pozwolę nikomu szargać zarówno mojego dobrego imienia jak również dobrego imienia mojego warsztatu abex, który na swoją nienaganną reputację pracuje od kilku lat.
Dodam tylko w dniu dzisiejszym, że opisywane sytuacje przez forumowicza vinte nie miały nigdy miejsca, człowiek ten wielokrotnie powracał do mojego warsztatu za każdym razem wyrażając ogromne zadowolenie z jakości świadczonych usług.
Tak niewdzięczny i mściwy człowiek poniesie stosowne konsekwencje prawne za swoje postępowanie i w mojej ocenie nie zasługuje na członkowstwo w klubie.

Wszystkich wystraszonych klubowiczów mimo wszystko ZAPRASZAM do zniesławionego [treść niezgodna z regulaminem] dla forumowiczów 10% zniżki na wszystkie naprawy.

Pozdrawiam Serdecznie
ÂŁukasz Ablewski

Dobre , naprawdę dobrę <brawo> szkoda mi klawiatury....


---------------------------------------------------------------------------------------------------------



Ale jednak dołożę jeszczę swoje "trzy grosze" ... tak jak w rozmowie telefonicznej z Panem Krzysztofem z eurowarsztat.pl tak samo i teraz to powtórzę , nie chodzi już o moje stracone niemałe pieniądze , jednak to co się działo później a działo się nie mało..., nie będzie mnie straszył ktoś taki jak Pan Panie ÂŁukaszu któremu się wydaje nie wiadomo co , nie będzie mnie Pan napadał pod własnym domem w dzień czująć się bardzo bezpiecznie na swoim "terenie" .



A do sprawy sądowej o zniesławienie , proszę bardzo jestem na nią gotów , usiądziemy sobie w rodzinnej atmosferze i może Pan wytłumaczy w jaki sposób po wymianie wspomnianych tarcz hamulcowych ... po podpięciu kompa pojawiła się dziwna informacja o pewnym kodowaniu a może zakodowaniu ... ;) ale to niech już pozostanie naszym sekretem , gdyż na sprawę cywilną raczej się nie nadaje .

ÂŻyczę powodzenia i może ktoś kiedyś się trafi ...

co do surowego ukarania mnie , mam rozumieć że zostane używając Pańskiego języka "oklepany" "okopany" a może "obity bejsbolem" ? przez tą osobę która tak głośno krzyczała cytuje "spale cie pedale"

no cóż ...

Proszę o wybaczenie użytkowników forum to że piszę to wszystko publicznie ale tak jak pisałem Panu Krzysztofowi z eurowarsztatu w mailu , boję się o bezpieczeństwo swojej rodziny i własne , dlatego wolę aby sprawa była znana forum publicznemu .





Ps. nie lubię wycieczek osobistych w dyskusji , ale...z tym szarganiem opini troszeczkę Pan przesadził ;) chyba jasne jest o czym mówię ?

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 29 cze 2011, 02:45 przez vinte, łącznie zmieniany 9 razy.
Obrazek

Awatar użytkownika
marvin
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 222
Rejestracja: 29 mar 2010, 22:24
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Re: [warsztat] ABEX Konstancin-Jeziorna Mirkowska 46A

Post autor: marvin » 28 cze 2011, 22:01

Wszystkich wystraszonych klubowiczów mimo wszystko ZAPRASZAM do zniesławionego [treść niezgodna z regulaminem] dla forumowiczów 10% zniżki na wszystkie naprawy.

Pozdrawiam Serdecznie
ÂŁukasz Ablewski
A mnie przekonałeś 10% to nie tak mało, do zobaczenia u Ciebie w "warsztacie"
black_six

Awatar użytkownika
Toperz
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 501
Rejestracja: 14 mar 2010, 07:46
Imię: Damian
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.4 136KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Toperz » 29 cze 2011, 09:50

marvin pisze:Cytat:
Wszystkich wystraszonych klubowiczów mimo wszystko ZAPRASZAM do zniesławionego [treść niezgodna z regulaminem] dla forumowiczów 10% zniżki na wszystkie naprawy.

Pozdrawiam Serdecznie
ÂŁukasz Ablewski


A mnie przekonałeś 10% to nie tak mało, do zobaczenia u Ciebie w "warsztacie"
Wybacz ale nie wierzę byś z Krakowa tu przyjechał dla 10%....

Awatar użytkownika
marvin
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 222
Rejestracja: 29 mar 2010, 22:24
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Post autor: marvin » 29 cze 2011, 10:19

Przeciez kolega pisal ze maja lawete zamowie sobie i juz
black_six

marlitkos
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 460
Rejestracja: 27 paź 2008, 22:10
Imię: Marcin
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Avant
Silnik: 1.9TDI AWX 131KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Lublin/Lubelskie

Post autor: marlitkos » 29 cze 2011, 10:36

Będę czekał na finał w/w rozprawy o zniesławienie- o ile taka będzie.
Z powyższego opisu kolegi vinte, widać, że warsztat poleciał w .......
A wspominanie o sprawie o zniesławienie jest kolejną próbą zastraszenia klubowicza.
vinte, nie daj się!!!
Pozdrawiam

Maniacy COOO łączmy się.
Forum dyskusyjne.

sidewind76
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 411
Rejestracja: 24 wrz 2010, 09:42
Imię: Seweryn
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2006
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 3.2 FSI 255KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Jaworzno
Kontakt:

Post autor: sidewind76 » 29 cze 2011, 11:26

Na miejscu Vinte zgłosił bym na policję ponieważ te groźby są karalne i po tym co gostek zrobił istnieje uzasadnione ich spełnienie i ma gostek wtedy sprawę karną

vinte
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 94
Rejestracja: 14 kwie 2009, 18:19
Lokalizacja: konstancin jeziorna

Post autor: vinte » 29 cze 2011, 11:34

sidewind76 pisze:Na miejscu Vinte zgłosił bym na policję ponieważ te groźby są karalne i po tym co gostek zrobił istnieje uzasadnione ich spełnienie i ma gostek wtedy sprawę karną
Wbrew pozorom nie jest to takie proste , próbowałem , nie przebiłem się dalej niż za dyżurkę komisariatu , sprawa cywilna - usłyszałem . Sąsiadka też zgłaszała "dzielnicowy szeryf" przyjechał popatrzył podyskutował , spisał protokół , sąsiadka później jeszcze tylko była osobiście na zeznaniach i to wszystko , sprawa do umorzenia .
Obrazek

Awatar użytkownika
suchy998
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 95
Rejestracja: 25 cze 2009, 20:49
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: suchy998 » 29 cze 2011, 12:45

policja na pewno takiej sprawy nie przyjmie, tak jak pisałeś, ale zastrzeżenie zawsze każdy zgłosić może, niech u nich już leży taka notatka
pozdro
Diesel kopci, diesel czadzi, diesel nigdy Cię nie zdradzi.

Przeróbki:
- Przyciemnienie szyb
- Panel Climatronic delux
- audio: DSP + Hifonics Bxi1206D + 2x Pb S-12
- pompa bez wałków wyrównoważających

karmine
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2
Rejestracja: 06 lip 2011, 13:53
Lokalizacja: warszawa

Post autor: karmine » 06 lip 2011, 14:04

Witam,

Przecież to mafijny warsztat - wspólnikiem Pana ÂŁukasza jest watażka Rafał Bukaty - też typ który przesiedział w więzieniu kilkanaście lat. Razem "trzęsą" Konstancinem, pracowali dla "Szkatuły" - proszę:
http://tvp.info/informacje/polska/bandy ... ie/4610568

Kupi sobie taki Audi i myśli, że jest pępkiem świata.

[ Dodano: 2011-07-06, 14:04 ]
Witam,

Przecież to mafijny warsztat - wspólnikiem Pana ÂŁukasza jest watażka Rafał Bukaty - też typ który przesiedział w więzieniu kilkanaście lat. Razem "trzęsą" Konstancinem, pracowali dla "Szkatuły" - proszę:
http://tvp.info/informacje/polska/bandy ... ie/4610568

Kupi sobie taki Audi i myśli, że jest pępkiem świata.

vinte
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 94
Rejestracja: 14 kwie 2009, 18:19
Lokalizacja: konstancin jeziorna

Post autor: vinte » 07 lip 2011, 13:59

Witam , jak pisałem we wcześniejszym poście Panie ÂŁukaszu "pozwolił" Pan sobie coś dokodować/doribić , zanim jednak nie uzyskałem odpowiedzi w tej sprawie od osoby który to coś wykryła nie odzywałem się , oto treść maila od Darka który robił test kompem


Sent: Thursday, June 30, 2011 7:32 PM
Subject: potrzebuję modelu VAG'a


Witam , Darek mam do Ciebie taką pilną sprawę , pamiętasz jak badałeś mi audi swoim kompem ? pojawiła się tam informacja że został dorobiony xxxxxxxxx , czy możesz mi podać model Twojego kompa ? i czy pamiętasz jak wyglądała ta informacja na kompie ?

Pozdrawiam

Błażej



"Witam Ciebie Błażej. Odpowiedz na twoje pytanie jest to; ''MEMOSCAN'' VAG+CAN OBD II nr.U585. ÂŻycze powodzenia i pozdowienia dla WSZYSTKICH do usłyszenia."

Pozdrawiam





---------------------------------------------------------------------------------------------------------




karmine pisze:Witam,

Przecież to mafijny warsztat - wspólnikiem Pana ÂŁukasza jest watażka Rafał Bukaty - też typ który przesiedział w więzieniu kilkanaście lat. Razem "trzęsą" Konstancinem, pracowali dla "Szkatuły" - proszę:
http://tvp.info/informacje/polska/bandy ... ie/4610568

Kupi sobie taki Audi i myśli, że jest pępkiem świata.

[ Dodano: 2011-07-06, 14:04 ]


Kupi sobie taki Audi i myśli, że jest pępkiem świata.

Ty to wiesz ja to wiem , najsmutniejsze jest to że eurowarsztat umywa ręce , pytam się Pana Krzysztofa z eurowarsztatu zna Pan tego człowieka odp. cyt. "nie , byłem tam tylko raz" przepraszam ale z tego wynika że każdy kto ma "stodołę" z podnośnikiem może wejść w "byznes" z tą firmą EW, kto bywał wcześniej na Mirkowskiej wie o czym mówię .


Jeszcze jedna sprawa karmine , próbowałem sprawę naświetlić na forum konstanin.com post został wraz z wypowiedziamy szybciutko usunięty a wypowiedzi były ciekawe ;)
Obrazek

karmine
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2
Rejestracja: 06 lip 2011, 13:53
Lokalizacja: warszawa

Post autor: karmine » 07 lip 2011, 23:23

masz może zapis tego wątku z forum konstancina?? Chętnie poczytam. może byc na PW :) Dlaczego został usunięty widomo - Rafałek ÂŁukaszem i Aloszą odwiedzili operatorów forum lub ich rodziny...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Odradzam (spoza Forum)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga