Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Zlot majowy 30.04 - 3.05

Lokalna w/w grupa sympatyków Forum Audi A6 / A7.
Awatar użytkownika
-=Rafal=-
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1360
Rejestracja: 19 wrz 2009, 16:12
Imię: Robert
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.5TDI BFC 163KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: -=Rafal=- » 07 kwie 2011, 18:33

mysza, no bo to symboliczny tylko. Myślisz że Aron go dowiezie? Chyba tylko zdjęcie <figielek> <figielek>

Aron
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 405
Rejestracja: 23 mar 2010, 10:43
Imię: Artur
Moje auto: 100 C4
Rocznik: 1992
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.0TDI 204KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: Aron » 07 kwie 2011, 18:39

On nie jest mały (zdjęcie z takiej perspektywy zrobione). Zobacz jak małe wydają się świeczki na nim (a mają po paręnaście cm).

Poza tym nie jest on szykowany na 150 osób, jak urodziny klubowe <figielek> . Na nasz zlot zrobi się u góry z fotką C6 <radocha>

[ Dodano: 2011-04-10, 19:41 ]
i po zlocie (pod Mrągowem)...

Cena za 3 dni (2 noclegi) to 348,- za 2 osoby dorosłe (dziecko gratis), - taniej niż na III urodzinach za 1 osobę <radocha> W cenie oprócz noclegów były 2 śniadania, 2 kolacje + 1 biesiada w sali kominkowej oraz możliwość korzystania z zabawek dla dzieci, bilardów, ping-pongów, itp.
Ośrodek "Akurat" - pokoje schludne, z nowymi meblami, wykończeniem, po prostu jak najbardziej OK!
Z okolicznych atrakcji warto odwiedzić Miasteczko Country zwłaszcza latem ;) pobliską Galindię, czy też Rezerwat Dzikich zwierząt. Wyższy komfort niż w DarDaju! a cena połowę niższa... A pro po DarDaju - przejeżdżałem drogą z Olsztyna do Mrągowa (tam gdzie rok temu z mostu robiliśmy foty) - jest już oddana do użytku i zajebiście się po niej jedzie - szeroko i równa - najlepszy odcinek (te bodajże 40km) z całej trasy jaką przejechałem!

Cena wydaje mi się również bardzo zadowalająca, chyba, że ktoś znalazłby ośrodek o podobnych standardach w lepszych cenach...? Byliśmy w 8 aut, więc dostaliśmy 30% na wszystko!
Cena zlotu w Hermanowie również wydaje mi się za wysoka - można było lepiej negocjować - na przyszłość będzie taniej!

Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2011, 12:33 przez Aron, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
M0NEER
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 648
Rejestracja: 08 mar 2010, 13:27
Imię: Grzegorz
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2000
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.8 FSI 220KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Dubai

Post autor: M0NEER » 10 kwie 2011, 22:15

Aron, no to elegancko! Widać dobrze trafiliście <okok>

(CITY BANK powstał koło Mrągowa, a potem dopiero Citibank w USA na dzikim zachodzie :p )

dankan
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 249
Rejestracja: 25 sty 2010, 09:58
Lokalizacja: Białystok

Re: Zlot majowy 30.04 - 3.05

Post autor: dankan » 11 kwie 2011, 10:45

Jadę do was :)
7.Dankan(Artur)+dziewczyna (Izabelka) 30.04.-03.05 (3 nocki)
na III Zlot a6 chętnie bym pojechał ale osrodek nie przystosowany dla mnie ;(
MOTOR ASB
TURBO GTB 2562
315PS 655NM

Aron
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 405
Rejestracja: 23 mar 2010, 10:43
Imię: Artur
Moje auto: 100 C4
Rocznik: 1992
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.0TDI 204KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: Aron » 11 kwie 2011, 12:14

Lista osób, które jadą na pewno:
1. Aron (Krzysiek) + żona (Ewa) + córka (Judyta 1,5 roku) od 30.04. - 03.05. (3 nocki)
2. bob_budowniczy (Robert) + żona (Asia) + syn (Dominik 6 lat) od 30.04. - 03.05. (3 nocki)
3. buchy (Robert) + żona (Gosia) + syn (Adrian 11 lat) od 30.04. - 03.05. (3 nocki)
4. mysza (Robert) + żona (Dorota) + syn (Jakub 7 lat) od 30.04. - 03.05. (3 nocki)
5. MONEER (Monir) + dziewczyna (niespodzianka) od 1.05. - 3.05. (2 nocki).
6. ma_pok (Maciej) + dziewczyna (Agnieszka) od 30.04. - 03.05. (3 nocki)

Pozostali zainteresowani:[/b]
- tomkom1 (Tomek) - na jedną nockę, ale jeszcze brak szczegółów,
- Piotruś (Piotr) - tu niespodzianka (niewiadoma)
- censored (Iwo) - podjedzie na parę godz. pogadać (jak pisał z tortem ;-) )
- zibi06 - na jakąś nockę ;-) - zależy kiedy uda wyrwać się z pracy (może uda się przywieść prosiaczka) <radocha>

Pozostałym chętnym podam nr tel. i będą mogli indywidualnie sprawdzać, czy ośrodek będzie dysponował jeszcze wolnymi pokojami.

Początkowym zamiarem było jechanie tam w 2-3 auta, teraz kiedy jest już pewne 7 można by wyciągnąć z 10-20% rabatu na wszystko... Za rok uda się taniej! np. tak jak w ostatni weekend na Mazurach ;-) (2 posty powyżej)

Fotki z Mazur:


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2011, 19:49 przez Aron, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
ma_pok
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 475
Rejestracja: 21 paź 2008, 22:04
Imię: Marek
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.5TDI BDH 180KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Lębork / Gdynia

Post autor: ma_pok » 11 kwie 2011, 13:14

sluchajcie a nie ma opcji zebysmy pojechali juz w piatek ?? <rotfl>

co Wy na to??

dankan
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 249
Rejestracja: 25 sty 2010, 09:58
Lokalizacja: Białystok

Post autor: dankan » 11 kwie 2011, 13:30

My możemy być w piątek na wieczór jeśli ktoś z was tam też dojedzie na piątek wieczór <lol>
MOTOR ASB
TURBO GTB 2562
315PS 655NM

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 11 kwie 2011, 13:43

Aron, ladnie kurna...przez moje miasto przejezdzales ale zeby zucic jakies haslo na chociazby krotkie spotkanie i bajere to paraliz palcow sie uaktywnil?
zawsze mowilem ze polecam mazury...co do cen to jasne ze mozna znalezc taniej itp....jednak to dopiero poczatek sezonu a ty bylyes w sumie nawet jeszcze poza sezonem.wiec kazda kasa jest dla osrodka potrzebna...ale tak ajk mowisz targowac sie trzeba...zlot a80.pl w tym roku odbywa sie juz za 300 zl od osoby.a wiec juz taniej niz rok temu...ja nadal deklaruje ze dotre na chociazby kilka godzin czy tez wieczor...

Aron
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 405
Rejestracja: 23 mar 2010, 10:43
Imię: Artur
Moje auto: 100 C4
Rocznik: 1992
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.0TDI 204KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: Aron » 11 kwie 2011, 14:02

tomkom1 pisze:Aron, ladnie kurna...przez moje miasto przejezdzales ale zeby zucic jakies haslo na chociazby krotkie spotkanie i bajere to paraliz palcow sie uaktywnil?
zawsze mowilem ze polecam mazury...co do cen to jasne ze mozna znalezc taniej itp....jednak to dopiero poczatek sezonu a ty bylyes w sumie nawet jeszcze poza sezonem.wiec kazda kasa jest dla osrodka potrzebna...ale tak ajk mowisz targowac sie trzeba...zlot a80.pl w tym roku odbywa sie juz za 300 zl od osoby.a wiec juz taniej niz rok temu...ja nadal deklaruje ze dotre na chociazby kilka godzin czy tez wieczor...
Ja po pijaku wracałem - więc musiałem się śpieszyć. <dokuczacz> Jeszcze i tak w Olsztynie na jakimś przekopywanym (dużym) rondzie nie tak pojechałem i trzeba było wracać (brak oznakowań).

A pamiętasz cenę z A4Klubu? Jeszcze taniej niż te Audi80! Szkoda, że nie wiedziałem wcześniej, że pojedzie nas do Hermanowa więcej - zapewniam, że byłoby jeszcze taniej!

dankan, ma_pok - Jeżeli chcecie jechać wcześniej, to ok! Nie ma tu żadnych ograniczeń czy nakazów. Nie rezerwujemy też wcześniej obiadów, więc nie trzeba być o określonej godzinie uwiązanym w ośrodku. Myślę, że szczegóły ustalimy przed samym wyjazdem - chyba, że wy wcześniej tam pojedziecie i rozejrzycie się po okolicy ;-)

Awatar użytkownika
ma_pok
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 475
Rejestracja: 21 paź 2008, 22:04
Imię: Marek
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.5TDI BDH 180KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Lębork / Gdynia

Post autor: ma_pok » 11 kwie 2011, 14:08

nie no Panowie chodzilo mi o to czy wszyscy nie moga jechac szybciej - w koncu jedziemy w konwoju <lol>

Aron
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 405
Rejestracja: 23 mar 2010, 10:43
Imię: Artur
Moje auto: 100 C4
Rocznik: 1992
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.0TDI 204KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: Aron » 11 kwie 2011, 14:24

Wszyscy nie pojedziemy. Ja w piątek pracuje (wiesz w Kauflandzie), buchy ma dentystę jakoś przed wyjazdem więc też nie. O ile dobrze pamiętam Asia (boba) też w cały piątek pracuje.

[ Dodano: 2011-04-11, 14:38 ]
Mój plan "zajęć" na Mazurach był taki:
- przyjeżdżamy na kolację, po której biba,
- rano po śniadaniu jechaliśmy coś robić/zwiedzać (fotki i opis parę postów powyżej) aby nie gnić w ośrodku w środku dnia, następnie obiad na "mieście",
- przyjazd po południu, później kolacja i libacja...
Następny dzień to samo, chyba, że... jak to napisałem w pierwszym poście: "a jak nam się nic nie będzie chciało, to flacha i na ryby <radocha>"

Wódę i cole przywieźliśmy ze sobą, natomiast zagrychę kupiliśmy na miejscu (kabanosy, myśliwki, orzeszki, śledziki, ogórki, jakiś fajny ser, itp.). Dodatkowo przywiozłem torta, teraz też przywiozę, na którego oczywiście nie ma żadnych składek!

Na miejscu będzie możliwość kupienia kiełbaski lub mięsa z grilla lub jeżeli ktoś będzie chciał można wziąć grilla z domu (może ma_pok bo ma kombi ;-) ). Jednak skoro na miejscu będzie możliwość kupienia kiełbaski czy karkówki za parę zł, to ja grilla nie biorę ;-)

[ Dodano: 2011-04-11, 14:58 ]
a jeszcze naszła mnie taka myśl, odnośnie pomysłu ma_poka aby jechać dzień wcześniej ;) - Na III Urodzinach Klubowych userzy piszą czy można przyjechać tylko na 1 nocleg lub w ogóle bez noclegu - u nas padają propozycje czy można na dłużej - coś w tym jest <radocha>

Awatar użytkownika
M0NEER
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 648
Rejestracja: 08 mar 2010, 13:27
Imię: Grzegorz
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2000
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.8 FSI 220KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Dubai

Post autor: M0NEER » 11 kwie 2011, 15:41

co za leniwe chlory: chcą imprezować od piątku do wtorku !! <szok> <rotfl> Nawet na weselach milionerów tak nie ma, hehe :p ...na juwenaliach się tyle dni imprezuje <luzik>

W sumie dobrze że będę od niedzieli bo tyle imprezowania nie zniese <stres> :| Karniaki odpadają <figielek> tak, czy siak zapowiada się super!


ma_pok, jak weźmiesz grilla to ja przywiozę wszystko do rozpałki, węgiel i zastawę (jednorazówki).

Aron
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 405
Rejestracja: 23 mar 2010, 10:43
Imię: Artur
Moje auto: 100 C4
Rocznik: 1992
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.0TDI 204KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: Aron » 11 kwie 2011, 15:53

odnośnie grilla: ktoś musi go przywieść, do tego węgiel i rozpałkę oraz kupić mięsa i kiełbasy, a następnie stać przy tym i pilnować. Można to zrobić, pewnie!, tylko czy nie lepiej kupić sobie tam gotowe? No chyba, że planowalibyśmy jeść po 5 kiełbasek dziennie - wówczas opłaciłoby się taskać to przez te pare set km i robić ;-)

Awatar użytkownika
ma_pok
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 475
Rejestracja: 21 paź 2008, 22:04
Imię: Marek
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.5TDI BDH 180KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Lębork / Gdynia

Post autor: ma_pok » 11 kwie 2011, 16:22

wydaje mi sie, ze z wielka przyjemnoscia na takim wypadzie na dlugi weekend majowy ze znajomymi, posiedziałbym przy grillu tym bardziej ze sezon grillowy dopiero sie zaczyna <lol> proponowałbym jakos ustalic co i jak, czyli co robimy w poszczegolne dni, jak rozwiazujemy obiady, kolacje, co z wieczorami - wszystko wspólnie czy każdy sobie ???

[ Dodano: 2011-04-11, 16:23 ]
PS. Moj grill umarl w zeszlym roku smiercia naturalna :(

Aron
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 405
Rejestracja: 23 mar 2010, 10:43
Imię: Artur
Moje auto: 100 C4
Rocznik: 1992
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.0TDI 204KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: Aron » 11 kwie 2011, 17:10

- śniadania: są w cenie, więc jeżeli będą na jedną godz. to raczej będziemy szli wszyscy razem,
- obiady: można wykupić na miejscu po 20zł, więc jeżeli ktoś będzie chciał to może z tej opcji skorzystać. My nie będziemy z tego korzystać, bo planujemy gdzieś jeździć w tym czasie i jeść "na mieście"
- kolacje: można również wykupić na miejscu (15zł/osoba). Tylko cz jest sens wykupywania kolacji jeżeli będziemy mieli grilla? Mogę również zadzwonić do właścicielki i zapytać czy nie przygotowaliby nam biesiady za np. 30zł/osoba Tak czy siak - kolacje raczej wspólne, aby coś tam chlapnąć na jedną nogę... <luzik>

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomorskie”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga