Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

moje[ A6 C6 4.2 quattro] BABCIA HEAD TURNER

Prezentacja w/w aut.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
maciejoszczak
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 27
Rejestracja: 28 gru 2008, 19:00
Lokalizacja: Gdansk

moje[ A6 C6 4.2 quattro] BABCIA HEAD TURNER

Post autor: maciejoszczak » 26 lis 2010, 20:05

skoro wszyscy tak sie chwala to i ja nie bede lepszy...
mam swoja audiczke juz 3-ci rok i mialem ostatnio troche przygod:
wiosna 2009 kupilem sobie fele ladne 19-tki z oponami nowkami pirelkami P-zero i niedlugo sie nacieszylem bo któregoś dnia autko nie zagarazowalem bo zapomnialem i ktos tylko na to czekal...rano stalo na ceglach... <smuty> oprucz skradzionych kolek mialem powgniatane progi uszkodzony zamek, wyrwany kierunkwskaz.....maaasaaaakraaa!!!
...tak ogulnie to jestem zadowolony na maxa...mialem problemy 3 razy z cewkami ale audi wprowadzilo program wymiany wszystkich cewek i sie zalapalem i od tej pory jest pelen wypas...zero awaryjnosci i puki co ladnie mi hula
wyposazenie jest mocno bogate...wersja amerykanska wiec duzo w standardzie i sporo dobranych opcji tj. winter pakiet (przydatny dla zmarzlaków), bose premium itd itp...ostatnio po naprawach blacharskich zwiazanych z kradzieza kol zmienilem grill na chromowany oryginal od S6, znaczek z tylu tez S6 i no i kupilem nowy turbinowy wzor felg 19-calowych ktore sie jeszcze lepiej prezentuja...jednym zdaniem odswiezylam moja babcie i puki co wciaz jest z niej HEAD TURNER :mrgreen:
...nie bede tu pisal o skórach, pelnej elektryce bo to by bylo banalne...warte wzmianki natomiast jest adaptacyjne wspomaganie kierownicy ktorego wczesniej nie mialem w zadnym aucie a teraz to doceniam
...czego mi brakuje?...mysle ze prawdziwego silnika od S6 bo apetyt rosnie w miare jedzenia...ale moze za jakis czas...kto wie...
...puki co zapalila mi sie kontrolka BRAKE PADS HEHE i na nieszczescie nie sa to tylko klocki tylko czas na wymiane tarcz...malo tego...nie tylko z przodu bo tyl komlpet tez!!!...masakra ;-)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 26 lis 2010, 20:54 przez maciejoszczak, łącznie zmieniany 4 razy.
magic

Awatar użytkownika
maciejoszczak
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 27
Rejestracja: 28 gru 2008, 19:00
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: maciejoszczak » 26 lis 2010, 20:55

pod domem w gdansku...normalnie garazuje a tej nocy mialem ciezkie zakupy podjechalem pod same drzwi i tak zostal na noc ...dalej juz wiesz :cry:
magic

123Marcin123

Post autor: 123Marcin123 » 26 lis 2010, 21:08

4.2 robi wrazenie ale spalanie masakra cos za cos

Awatar użytkownika
maciejoszczak
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 27
Rejestracja: 28 gru 2008, 19:00
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: maciejoszczak » 26 lis 2010, 21:15

eee mozna sie nauczyc jezdzic ekonomicznie tym autkiem...ja kiedys wracalem z dzieciakami z lodzi ichcac nie chcac jechalem pomalu bo ...ok100-110 kmh i srednie spalanie bylo 8.9 litra na 100 km...jak ktos nie wieży mam filmik nagrany komorka...audiki maja dobre silniki...hehe zarymowalo mi sie :-D
magic

123Marcin123

Post autor: 123Marcin123 » 26 lis 2010, 21:29

nie no ja wiem ma st 220 piekną do sprzedania bo kupiłem audi 3.0 tdi c6 i powiem ci ze mondeo st pieknie chodzi i duzo nie pali jak sie postaram takze wieze ci ,fajna bryka

Awatar użytkownika
valdoro
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 12
Rejestracja: 26 wrz 2010, 12:13
Lokalizacja: śląskie

Post autor: valdoro » 26 lis 2010, 21:42

A jakie masz srednie spalanie tak z ciekawosci powównam z s6


miasto
trasa ( tylko tak przy 160 - 200 )
srednie

a i mam pytanie jakie tam masz zawieszenie

123Marcin123

Post autor: 123Marcin123 » 26 lis 2010, 21:50

zawieszenie rauto matyczne spalanie ci nie powiem nie sledze nie dawno audi kupiłem ale juz widze mało pali porównuje do mondeo ale mondeo mondeo pali wiecej 11l po miescie jest ok

Awatar użytkownika
maciejoszczak
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 27
Rejestracja: 28 gru 2008, 19:00
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: maciejoszczak » 26 lis 2010, 21:57

Zawsze zeruje 2-gie wskazania kompa przy tankowaniu do pelna i srednio teraz jak mam znow 19-tki 255/35/19 to po miescie mi wychodzi ok 16 litrow. Wczesniej jak mialem waskie opony na 17-tkach 225/40/17 to bylo ok 14,5 litra na 100 km... niestety szerokie opony znacznie powoduja wzrost zuzycia wachy pozatym teraz zima i winter pakiet tez ciagnie...tak mi sie wydaje ...w trasie przy rownej jezdzie jezdzie 160-170 pali mi ok 11...ale np w niedziele gdy nie ma korkow i jezdze plynnie po miescie bez przestojow na skrzyzowaniach to na koniec dnia mam srednia12-do 13 litrow na 100 km..te korki w tygodniu robia ze srednia na koniec przed ponownym zatankowaniem do pelna jest 16l/100km...bo tak naprawde to wiecej sie stoi niz jedzie. :-x
..zawieszenie mam standardowe tzn bez pneumatyki...na poczatku sie martwilem i mialem na tym punkcie kompleks i czulem sie jak bym mial wybrakowany egzemplaz..hehehe ale podobno to jest bardzo awaryjne i wszyscy mowia ze dobrze ze nie mam pneumatyki bo by sie co chwile psula bo moja babcia ma juz w koncu 5 lat i gwarancji nie ma ;-)
magic

123Marcin123

Post autor: 123Marcin123 » 26 lis 2010, 22:02

jaka babcia fajne auto no pewnie sąjuz nowe modele kuszą,ale nowej i tak bym nie kupił lepiej poczekac rok i rocznego ,zawieszenie mam ustawione na sportowe i nie zmieniam słyszałem ze sie psuja dla tego ustawic raz na jakis czas anie co wyjazd i przestawianie po 10 razy :-?

Awatar użytkownika
valdoro
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 12
Rejestracja: 26 wrz 2010, 12:13
Lokalizacja: śląskie

Post autor: valdoro » 26 lis 2010, 22:17

maciejoszczak pisze:Zawsze zeruje 2-gie wskazania kompa przy tankowaniu do pelna i srednio teraz jak mam znow 19-tki 255/35/19 to po miescie mi wychodzi ok 16 litrow. Wczesniej jak mialem waskie opony na 17-tkach 225/40/17 to bylo ok 14,5 litra na 100 km... niestety szerokie opony znacznie powoduja wzrost zuzycia wachy pozatym teraz zima i winter pakiet tez ciagnie...tak mi sie wydaje ...w trasie przy rownej jezdzie jezdzie 160-170 pali mi ok 11...ale np w niedziele gdy nie ma korkow i jezdze plynnie po miescie bez przestojow na skrzyzowaniach to na koniec dnia mam srednia12-do 13 litrow na 100 km..te korki w tygodniu robia ze srednia na koniec przed ponownym zatankowaniem do pelna jest 16l/100km...bo tak naprawde to wiecej sie stoi niz jedzie. :-x
..zawieszenie mam standardowe tzn bez pneumatyki...na poczatku sie martwilem i mialem na tym punkcie kompleks i czulem sie jak bym mial wybrakowany egzemplaz..hehehe ale podobno to jest bardzo awaryjne i wszyscy mowia ze dobrze ze nie mam pneumatyki bo by sie co chwile psula bo moja babcia ma juz w koncu 5 lat i gwarancji nie ma ;-)
no to powiem ci ze nie jest zle jak na ten motor i osiagi to naprawde przyzwoite spalanie

s6 pali naprawde duzo wiecej niedziela miasto to 18 a norma w korkach w tygodniu 22-24

ja przy 160-170 mam mam spalanie 16 litrów

a tylko niecala sekunda różnicy do setki .

A zawieszenie standardowo jest wypuszczane juz utwardzone - bo moc w aucie jest tez nie mała

( chodzi mi o sprezyny i amortyzatory ) czy zeby ją utwardzic trzeba było wykupić pakiet zawieszenia s-line

123Marcin123

Post autor: 123Marcin123 » 26 lis 2010, 22:21

no dokładnie s-line inne bajka :-/ ale mi to wystarczy jestem bardzo zadowolony 5m miesiecy pojezdze i do sprzedania

foxracer
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 24
Rejestracja: 06 paź 2010, 23:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: foxracer » 26 lis 2010, 23:35

To 4.2 pali nie wiele wiecej niz 3.0 tdi... niezle:) Choc pewnie jakby palowac to juz widelki spalania max-min sie troche rozjada. A pneumatyka to najlepsza rzecz na swiecie. Nie wyobrazam sobie a6tki bez tego.:PP Autko wypas:D A jesli masz ubezpieczone na AC to pewnie jeszcze po tej kradziezy wyszedles in plus;)

Awatar użytkownika
maciejoszczak
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 27
Rejestracja: 28 gru 2008, 19:00
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: maciejoszczak » 26 lis 2010, 23:40

ehh valdoro ...to faktycznie masakra...nie wiedzialem ze S6 tyle ciagnie wachy...ale i tak masz wypasa.....szacun w aucie mam dokumenty mojego auta i nawet mam specyfikacje pierwszego wlasciciela jak sobie go konfigurowal tam w USA ... to jutro spojrze i ci powiem czy zamawiał tam opcjonalne zawieszenie czy ma standard...ale z tego co pamietam to chyba standard ale sie upewnie..

[ Dodano: 2010-11-26, 23:47 ]
byl maly plusik ale nie wielki ...najpierw rzeczoznawca mi wycenil szkody na 22 tys PLN i bylem zadowolony ale potem jakis madrala z warty zrobil korekte bo mu nie pasilo cos i cie dopatrzyl ze jak ubezpieczalem auto to mialem 17-tki a w momencie kradziezy byly 19-tki i powinienem doubezpieczyc samochod i zglosic fakt zmiany kol agentowi...dlatego dostalem za kola ktore byly w momencie podpisywania polisy...pisalem skargi do KNF ale nic nie dalo ..w sumie dostalem troche wiecej niz polowe pierwotnej wartosci szkody :-( ..teraz nowe fele mam zgloszone i porrobione zdjecia do polisy

[ Dodano: 2010-11-27, 17:21 ]
siemka ...sprawdzilem w specyfikacji mojej babci i nie ma tam wyszczegolnionego zadnego zawieszenia jako extrasy...czyli mam standard...tak jak mowilem...kupujacy dodatkowo doplacil tylko za 4 rzeczy TJ: za zimowy pakiet, bose premium( z ktorego sie bardzo ciesze bo powala na potege wszystkie inne car audio jakie slyszalem), tylni parktronic oraz radio satelitarne ale nie wiem o co z tym chodzi...chyba przy zmianie software'u na polski wykasowali te opcje..juz nie pamietam... pozdrawiam
magic

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga