Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 ALL C5]Radio

Car Audio
Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 08 maja 2010, 16:53

NikoA4, podadzaa ci chodzi chyba o to zebys nie przyszedl z radiem pod pacha.taki ich trick ze niby dla zlodziei tego nie zrobia hehehe

NikoA4
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 91
Rejestracja: 13 kwie 2010, 19:22
Lokalizacja: Slubice/Manchester

Post autor: NikoA4 » 08 maja 2010, 23:35

hehe no moze i racja zabezpieczają sie :-D

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 08 maja 2010, 23:44

mateuszsta20 to ty kolego zacznij czytac ze zrozumieniem.napisalem jasno po co jest komunikacja vag.obawiam sie ze to nie bajka ta trasnsmisja on=line z serwerem firmy w celu odzczytania kodu.oczywiscie nie powiedzialem ze zrobisz to zwyklym kablem i laptokiem.

[ Dodano: 2010-05-08, 23:49 ]
mariusz MN czesto kod jest opisywany przez rozkodowerow bezposrednio na obudowie.w dzisiejszych czasach takie zabezpieczenie przestaje wlasciwei miec jakiekolwiek znaczenie .wiec nikt tego nawet nie zmazuje sobie w domu stad sugestia kolegi ze moze byc na obudowie jest sluszna.prawdziwi rozkodowywacze nigdy jesdnak nie pisza tego na obudowie..z prostego powodu.kartke ktora dadza klientowe tan moze zgubic itp.wiec znowu przyjedzie na kodzik... <ok> <ok> <ok> <ok>

mateuszsta20
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 263
Rejestracja: 11 gru 2007, 22:19
Imię: Mateusz
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1998
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 1.8T AJL 180KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Nysa/Utrecht

Post autor: mateuszsta20 » 09 maja 2010, 10:35

tomkom1 pisze:mateuszsta20 to ty kolego zacznij czytac ze zrozumieniem.napisalem jasno po co jest komunikacja vag.obawiam sie ze to nie bajka ta trasnsmisja on=line z serwerem firmy w celu odzczytania kodu.oczywiscie nie powiedzialem ze zrobisz to zwyklym kablem i laptokiem.
No tak ale po co za to placic... Dla mnie to jest bez sensu, jezeli ktos podal Ci takie informacje to robi Cie niezle w balona na kase, skoro masz mu zaplacic 80 zl za kod do radia w ASO. Rownie dobrze mozesz jechac do jakigos ogarnietego elektronika i Ci wogole rozkoduje radyjko za 50 zł .... .... .... Jak Twoj kolega z technikum podaje Ci takie informacje to fajnych masz kolegow <ok>

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 09 maja 2010, 10:42

mateuszsta20, kolega z technikum podal mi tylko procedure.kodu radia nawet on mi nie dostarczy bo poprostu firma musi za to zapalcic.za darmo w polsce nic nie ma.dostales kod raz.ty lub pierwszy wlasciciel,i tu konczy sie rola audi.to ty masz dbac o to zeby pilnowac tego.kupujac auto powinienes prosci o kod,jesli go nie dostales to zapewne zjechales z cena za autko o kilkadziesiat zl lub podjales decyzje ze zrobisz to juz na wlasne konto tyle.dalsza droga jak juz opisales.sa ludzie ktorzy wola dac grosik wiecej i nie miec rozbieranego radia.ja osobiscie jestem za ta druga opcja ze wzgeldow osobistych hehehe
Ostatnio zmieniony 09 maja 2010, 13:19 przez Forum Audi A6 ., łącznie zmieniany 2 razy.

mateuszsta20
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 263
Rejestracja: 11 gru 2007, 22:19
Imię: Mateusz
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1998
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 1.8T AJL 180KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Nysa/Utrecht

Post autor: mateuszsta20 » 09 maja 2010, 11:50

tomkom1 pisze:mateuszsta20, kolega z technikum podal mi tylko procedure.kodu radia nawet on mi nie dostarczy bo poprostu firma musi za to zapalcic.za darmo w polsce nic nie ma.dostales kod raz.ty lub pierwszy wlasciciel,i tu konczy sie rola audi.to ty masz dbac o to zeby pilnowac tego.kupujac auto powinienes prosci o kod,jesli go nie dostales to zapewne zjechales z cena za autko o kilkadziesiat zl lub podjales decyzje ze zrobisz to juz na wlasne konto tyle.dalsza droga jak juz opisales.sa ludzie ktorzy wola dac grosik wiecej i nie miec rozbieranego radia.ja osobiscie jestem za ta druga opcja ze wzgeldow osobistych hehehehe
.ja tak naporawde mam w du..e kody sciagam je plastikowym widelcem przy grillu.podalem poprostu procedure jak to sie odbywa w salonie.tyle
wg mnei to ciebie ktos nabija w butelke ze kasuje cie 50 zl za kod.za 5 minut pracy to nawet lodziara tyle nie bierze hehehe.my robimy to za 30


To na lody bedziemy przyjezdzac do was na wschod skoro robicie za 30 heheh <rotfl2>
Powtarzasz sie "kolego"
tomkom1 pisze:ty kolego nie umiesz jdnak czytac ze zrozumieniem
<było>

Moze Ty nie umiesz czytac ze zrozumieniem. U nas trzeba zapalacic 50 zl za sciagniecie kodu, a nie odczytanie go z radyjka....
tomkom1 pisze:ty kolego nie umiesz jdnak czytac ze zrozumieniem
A tak juz poza spamem .... Mialem sytuacje ze musialem po ten kod jechac 2 razy tylko z malym wjatkiem, to bylo w Scotlandii. Nie pobierali oplaty ani za pierwszym razem ani drugim.

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 09 maja 2010, 12:15

post wyedytowany przezemnie.nie dam sie sprowokowac
Ostatnio zmieniony 09 maja 2010, 13:21 przez Forum Audi A6 ., łącznie zmieniany 1 raz.

mateuszsta20
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 263
Rejestracja: 11 gru 2007, 22:19
Imię: Mateusz
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1998
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 1.8T AJL 180KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Nysa/Utrecht

Post autor: mateuszsta20 » 09 maja 2010, 12:42

Jak dla mnie powinienes zmienic swoj podpis pod kazdym tematem. Powinien brzmiec tak: "Pisze poprawinie po polsku, a przynajmniej staram sie"

Gdzie sa Ci moderatorzy ktorzy powinni kontrolowac takie dyskusje... Grozby nie powinny miec miejsca na takich portalach jak ten.
tomkom1 pisze:mateuszsta20, nie napisze do ciebie kolego bo kumpli mam dosc
Tzw. "kolego" tomkom1 przeczytaj wszystkie swoje posty wczesniej w tym temacie i uswiadomisz sobie ze tak wlasnie mnie nazywales.

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 09 maja 2010, 12:47

mateuszsta20, stary skoncz juz dyskusje.pisze jak pisze.klawiatura taka
gdzie ty tu widzisz grozbe?stwierdziles ze masz ochote na loda za 30 napisalem ze moge ci to zorganizowac i tyle.a co do zwrotu kolego to bylo to grzecznosciowe bo z gory zakladam ze ktos jest przynajmniej na takim poziomie jak ja.myle sie czesto.
najpierw kozaczysz a potem pana Boga i admina wzywasz na pomoc?hehehehehe ubawiles mnie.

NikoA4
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 91
Rejestracja: 13 kwie 2010, 19:22
Lokalizacja: Slubice/Manchester

Post autor: NikoA4 » 23 maja 2010, 00:47

no i problem z glowy,moje radyjko nie ma kodu[to znaczy po podlaczeniu aku nie prosi o kod]moze ktos wczesniej wylaczyl kod.albo jest tak ze te radjo bedzie dzialac tylko w tym aucie i tylo z tym sterownikiem :-D .pozd

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 23 maja 2010, 08:19

NikoA4, kod zostal zapewne wylaczony wczesniej.nie ma obawy radyjko bedzie dzialalo z kazdym autem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
dla ciekawosci powiem ze nissan mial system nask ktory to wlasnie zabezpieczal radio immobilizerem,radyjko dzialalo tylko w samochodzi do ktorego bylo wsadzone w fabryce.

Awatar użytkownika
vipkwiecien
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 260
Rejestracja: 22 sty 2010, 20:14
Lokalizacja: radom

Post autor: vipkwiecien » 30 wrz 2010, 18:04

Witam, MAm problem ze swoim concertem - padł procek. I taki nasuwa mi sie pytanie czy bedzie zasowac zamiast concerta np chorus 2 ?? Niby obsługuje zmieniarke. Tylko ciekaw jestem czy bedzie współpracowac P&P z fisem oraz czy złacza pasuja. Aha mam tez tube. System bez bose
prędkość była dobra tylko zakręt za ciasny

Awatar użytkownika
vipkwiecien
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 260
Rejestracja: 22 sty 2010, 20:14
Lokalizacja: radom

Post autor: vipkwiecien » 01 paź 2010, 07:19

mam licznik z cyfrowym zegarkiem to chyba na CANie jest.
Ajakość dzwięku na którym lepsza jest?? CZy tak samo jak w concercie bede miec wyswietlane informacje z radia na FiSie ??
prędkość była dobra tylko zakręt za ciasny

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga