Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[ODRADZAM] Serwis w Edinburghu

ODPOWIEDZ
FRODO
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 16
Rejestracja: 30 paź 2009, 23:46
Imię: Jerzy
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2005
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.7TDI 180KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Scotland

[ODRADZAM] Serwis w Edinburghu

Post autor: FRODO » 31 paź 2009, 00:28

Dla wszystkich maniakow mieszkajacych w Scotland.

Po zakupie i przejechaniu ok 7000 mil z silnika dochodzil jakis nie przyjemny odglos. Niezwlocznie udalem sie do najblizszego serwisu Audi gdyz , jak sie okazalo pozostalo mi tylko dwa dni gwarancji. Przyjeli auto i powiedzieli ze jutro dadza znac bo musza zrobic diagnostyke problemu i to bedzie kosztowalo 135f- ok niech strace. Na drugi dzien dzwonia do mnie i mowia ze jeszcze nie znalezli problemu ale wciaz szukaja i potrwa to kilka dni. Przez kolejne "te dni" dzwonilem do nich w celu zapoznania usterki, niestety jakos dziwnie wszyscy byli zajeci i beda do mnie oddzwaniac- czego oczywiscie nie robiono. Poradzilem sie szkotow co zrobic , powiedzieli dzwon do Customer Service i zloz zazalenie, co tez uczynilem. Chodzilo mi tu glownie o otrzymanie zastepczego auta ktorego nie maja i ciezko wogole o auto u nich. Dzwonilem do centrali kilkakrotnie i wkoncu do mnie odezwal sie Edinburgh. Usterka zostala rozpoznana- pompa paliwowa popsuta- czekaja na eksperta od gwarancji zeby rozpoznal czy bedzie to uznane. Piszac o tym w skrocie prosze sobie wyobrazic ze to trwalo kolejne kilka dni. Wkoncu dzwonia w piatek - usterka bedzie objeta gwarancja , auto bedzie gotowe w srode. Dzwonie w srode -mowia ze w czwartek, w czwartek ze w piatek.Cala naprawa zajela im 19 dni!!! Auto dostarczono do mnie do domu , kierowca dal mi kluczyki podziekowal i sie ulotnili. Otwieram maske a tam moje cisnienie osiagnelo zenitu. :-x


Obrazek


:-/

Ukradli znaczek , albo podmienili obudowy!
Wojna trwa! Nie popuszcze! Obrazek

Awatar użytkownika
zakwas
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 32
Rejestracja: 13 wrz 2009, 20:43
Lokalizacja: Frankfurt Am Main
Kontakt:

Post autor: zakwas » 31 paź 2009, 14:26

powiem ci ze w niemcach takie cos nie do pomyslenia termin ustalony z klientem cos swietego a jesli nie uda sie w terminie to cie beda przepraszac i przepraszac co do auta zastepczego jaka miales gwarancje moj brat ma mietka b klase i jak mu cos naje*** na servisie uznali gwarancje ale robili problemy z autem zastepczym bo babka powiedziala ze na dzien dzisiejszy maja tylko nowa c klase a on jezdzi b klasa i nie maga tak robic zeby dawac mu tak drogiego auta i ma przyjsc jutro wtedy z bratem wybuchnelismy smiechem kolesiowa patrzyla sie jak na idiotow na slowa ze moj brat musi pracowac i dojezdzac do pracy nic ona nie moze dac auta i chu** ale jak moj brat oznajmil ze wezmie auto z juropcar jutro przyniesie rachunek i chce rozmawiac z szefem po 30 min nagle sie okazalo ze mozemy odjechac nowa c klasa ;] wydaje mi sie ze jak bys byl tez bardzo stanowczy z servisem tez bys dostal auto zastepcze bo jesli daja gwarancje to ze sie zje** to powinni ci to tak wynagrodzic zebys tego nie odczul przynajmiej jest takie moje zdanie pozdro i jak najmniej wizyt w servisach obojetnie jakich i obojetnie gdzie :] :mrgreen:
wirus 170 koni ;] polecam wszystkim!!!
moja dziecinka ;] https://a6klub.pl/jest-jest-od-paru- ... htm#144838

FRODO
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 16
Rejestracja: 30 paź 2009, 23:46
Imię: Jerzy
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2005
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.7TDI 180KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Scotland

Post autor: FRODO » 31 paź 2009, 19:01

dzwonilem kilkakrotnie do centrum audi i zapewniali mnie ze jak tylko bedzie jakies zastepcze auto to mi je podstawia pod dom , niestety tak sie nie stalo. Myslalem tylko o tym zeby uznali mi ta usterke na gwarancji - naszczescie tak tez sie stalo ale to ze zaje....ukradli mi ten znaczek to szczyt chamstwa i debilizmu. Rozmawialem z menadzerem serwisu ktory zapewnial mnie ze nic takiego nie mialo miejsca u nich w garazu , ze maja kamery itd , powiedzialem ze jestem zmuszony zadzwonic do centrali i zlozyc zazalenie po raz kolejny. Zadzwonilem opowiedzialem o co chodzi i dodalem takze ze jezeli do poniedzialku nic w tej sprawie nie zrobia poprostu zglaszam to na policje poniewaz mam kilku swiadkow(mechanikow ktorzy zagladali pod maske przed oddaniem auta) ktorzy potwierdzaja ze znaczek byl i [ Wymoderowano wyrażnie wulgarne ] . A ten typ prostak wmawial mi ze moglo to odpasc podczas jazdy :roll: idiota. Napewno nie popuszcze , czekam na telefon z centrum audi jezeli dalej beda przystawac przy swoim , od razu cisne na komende :evil:

Moze i dobrze ze nie dostalem zastepczego bo na nastepny dzien wrocilo by na lawecie 8-)

oczywicie dam znac co dalej

Powstrzymaj sie prosze od używania takich wyrazów. Kolejny raz nie będe tego tolerował
Ostatnio zmieniony 04 lis 2009, 21:49 przez FRODO, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
stasiuszef
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 595
Rejestracja: 25 wrz 2008, 17:47
Imię: Forum Audi
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2000
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.8 ALG 193KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Katowice/ Schliesen/ Silesia
Kontakt:

Post autor: stasiuszef » 31 paź 2009, 19:50

Powiem Ci szczerze nie ma poszanowania cudzej własności.Moim zdaniem możesz się żołądkować, ale głowa muru nie przebijesz.Myślisz że kogoś obchodzi Twój znaczek??
Ja ostatnio oddałem auto do mechanika i jak odebrałem to też się zagotowałem: uwalony środek, błoto w środku, źle skręcony wydech, pierdzi do dzisiaj.Wszystko muszę robić we własnym zakresie.Szlag mnie trafia jak coś takiego widzę.Musiałbyś gnojka jednego z drugim zjechać z góry na dół.Ale co tu gadać jak przykład idzie z góry, jak menedżer nie reaguje to jak pracownicy mają szanować cudzą własność??
usunieto !!

FRODO
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 16
Rejestracja: 30 paź 2009, 23:46
Imię: Jerzy
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2005
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.7TDI 180KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Scotland

Post autor: FRODO » 03 lis 2009, 21:30

Sprawa zalatwiona

Zadzwoniono do mnie i powiedzieli ze sprawa bedzie zalatwiona pomyslnie aczkolwiek nie ponosza odpowiedzialnosci za to ze tego znaczka nie ma. Chca tylko- jak mi powiedziano- utrzymac dobre relacje z serwisem Audi w Edinburghu na co ja wybuchlem smiechem i powiedzialem ze to byl pierwszy i ostatni raz kiedy powierzylem moj samochod takim nieudacznikom jak oni bo nie oddalem swojego auta do jakiegos Wieska czy Czeska tylko do glownego salonu Audi. Pani przeprosila i powtorzyla ze znaczek bedzie przeslany poczta jak tylko dotrze do salonu- swoja droga ciekaw jestem ile czasu im to zajmie. Mimo wszystko STANOWCZO ODRADZAM ten pseudo warsztat.

Dzieki :mrgreen:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Odradzam (spoza Forum)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga