Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Wymiana rozrządu Gdzie kupić części?

Wszystko co dotyczy benzynowych A6/A7, nie przywiązane stricte do konkretnego modelu.
liberro

Post autor: liberro » 20 sty 2009, 15:01

Gatesa mam Długi. Mówią że Conitech lepszy ale tylko dlatego że Gates'a robią już w Polsce ( gdzieś to na forum czytałem ) ale prawda jest taka że nie wiesz czy nie trafi Ci się Conitech z chin np :) Oczywiście że pasek musi być wzmacniany ale przecież to jest pasek dedykowany do tego silnika i założe się że nawet jeśłi to nie oryginał ASO Ani go nie robili pod 100 KM mocy :) Zresztą i Conitech i Gates swego czasu były produkowane pod Audi . Tak bynajmniej twierdzi mój mechanik, a ja mu ufam nawet :)

dlugi1976

Post autor: dlugi1976 » 20 sty 2009, 16:31

liberro pisze:Gatesa mam Długi. Mówią że Conitech lepszy ale tylko dlatego że Gates'a robią już w Polsce ( gdzieś to na forum czytałem ) ale prawda jest taka że nie wiesz czy nie trafi Ci się Conitech z chin np :) Oczywiście że pasek musi być wzmacniany ale przecież to jest pasek dedykowany do tego silnika i założe się że nawet jeśłi to nie oryginał ASO Ani go nie robili pod 100 KM mocy :) Zresztą i Conitech i Gates swego czasu były produkowane pod Audi . Tak bynajmniej twierdzi mój mechanik, a ja mu ufam nawet :)
Napisałem do nich czy pasek może być do silnika 2.7bt i jeszcze nie odpisali jutro chyba zadzwonie

Arek_R
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 309
Rejestracja: 28 cze 2008, 01:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Arek_R » 20 sty 2009, 16:41

marekwroc przez taniego mialem na mysli nie na poziomie ASO. Ja tez wole doplacic i miec cos dobrze zrobione ale mam takie doswiadczenia ze doplkacalem a zrobione byla jak u Pana Henia w garazu.

liberro

Post autor: liberro » 20 sty 2009, 16:43

Arek_R pisze:marekwroc przez taniego mialem na mysli nie na poziomie ASO. Ja tez wole doplacic i miec cos dobrze zrobione ale mam takie doswiadczenia ze doplkacalem a zrobione byla jak u Pana Henia w garazu.
Bo to sie nie mówi gościowi " zrób Pan dobrze to dopłace " tylko się mówi " zrób Pan dobrze to zapłacę " :)

liberro

Post autor: liberro » 20 sty 2009, 17:50

censored pisze:Z paskami to raczej myślę że to kwestia szczęścia, gdybanie czy Conti czy Gates raczej nie ma sensu, i ten i ten ma śmigać co najmniej przez 90 tyś i kropka, wiadomo może się trafić jakiś bubel choć nie powinien ale różne rzeczy na świeci się dzieją. Ja kupiłem Conti więc okaże się czy dobry jest:))
Oby dobry był :)

dragon36
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 80
Rejestracja: 29 gru 2008, 17:43
Lokalizacja: swietokrzyskie

Post autor: dragon36 » 20 sty 2009, 18:34

censored pisze:Z paskami to raczej myślę że to kwestia szczęścia, gdybanie czy Conti czy Gates raczej nie ma sensu, i ten i ten ma śmigać co najmniej przez 90 tyś i kropka
Calkowicie sie z Toba zgadzm
Natomiast to czy cos jest za 700 czy za 400zl to wcale nie musi znaczyc ze to droższe jest lepsze.Podobny jak ten z allegro zestaw u nas w sklepach na SKF to wydatek rzedu 400-490zl a Ruvilla ok 80-100 drozej.Wole kupowac w sklepie bo jak cos sie stanie {odpukac}to przynajmniej sprzedawcy moge w morde dac a z allegro to zostaje sobie komentarzy popisac

liberro

Post autor: liberro » 20 sty 2009, 18:52

Każdy ma inne podejście do tematu napraw auta. JA nie skromnie się chwaląc prowadze dwie firmy i przez 5 lat nauczyłem się jednego jak najwięcej odpowiedzialnych zadań zrzucić na kontrachentów i pracowników oczywiście tylko wtedy gdy mają odpowiednie kwalifikacje a jak najmniej na siebie. Dlatego własnie że w razie Bum jest z czego / kogo wyciągać konsekwencje a tak można mieć tylko do siebie pretensje . Oczywiście aby być pewnym czegoś najlepiej to zrobić samemu ale też i do wszystkiego umiejętności nie posiadam a sprawy poważne dotyczące auta zostawiam osobą które się na tym znają bo wybaczcie forum przydatne jest i pomaga ale większej wiedzy od specjalistów mieć ani ja ani Wy nie będziemy. I sorry jeśłi kogoś tym stwierdzeniem uraziłem.

_Marek_

Post autor: _Marek_ » 27 sty 2009, 11:17

sluchajcie potrzebuje szybkiej rady. mam propozycje kupna rozrzadu pasek i pompa wody bosch, reszta skf. i teraz nie wiem, bo wszedzie mowa o ruville, a ten zestaw na boschu po dobrej cenie z hurtowni moglbym miec.

[ Dodano: 2009-01-28, 21:10 ]
no to juz po ptakach, zalozone wszystko.

Awatar użytkownika
bigger1
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 52
Rejestracja: 02 cze 2009, 19:16
Lokalizacja: KOMORÓW

Post autor: bigger1 » 02 cze 2009, 19:38

witam od niedawna stałem sie szczęśliwym posiadaczem a6 2,4 quatrro i czeka mnie wymiana rozrządu znalazłem na allegro taki zestawik co mozecie powiedziec mi na jego temat lub doradzcie cos dobrego z góry wielkie dzięki za pomoc
http://moto.allegro.pl/item645178296_ro ... 4_2_8.html
<piwo>

dlugi1976

Post autor: dlugi1976 » 05 cze 2009, 16:39

Ja to założyłem i na razie jest OK, ale mało na nim przelatałem więc za wiele nie mogę powiedzieć.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga