Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Spot Zachodniopomorskie !!!

Lokalna w/w grupa sympatyków Forum Audi A6 / A7.
mumins6
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 23
Rejestracja: 01 paź 2011, 21:36
Lokalizacja: Kołobrzeg /okolice

Spot Zachodniopomorskie !!!

Post autor: mumins6 » 28 maja 2012, 09:47

Może zorganizujemy jakieś spotkanie ludzi z naszego województwa ? Tak jak obserwuję to nie za bardzo się tu co kolwiek dzieje ! Co sądzicie? :)

[ Dodano: 2012-05-29, 09:24 ]
He he he zainteresowanie jak zawsze !!! Widzę że szkoda sobie fujarę zawracać!!!

dam

Post autor: dam » 31 maja 2012, 23:08

chętnie bym się spotkał. w szczecinie jak zwykle nic się nie dzieje (wiocha z tramwajami). Ludziki kochane dajcie znać że jesteście.

Trooky
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 45
Rejestracja: 12 maja 2009, 19:20
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Trooky » 05 cze 2012, 15:04

Ja mogę zajechać na spot chętnie tylko musiałbym wiedizeć o nim wcześniej. Nie wiem jak wam pasuje w weekend ale można sie w przyszłym tygodniu w wtorek o 20 ustawić na Wałach. Kolega Mumins6 niestety musisz poczekać na jakaś ogólną impreze bo tutaj za dużo sie niestety nie dzieje.

Awatar użytkownika
martinez1980
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 486
Rejestracja: 20 mar 2009, 15:25
Imię: Tomasz
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2006
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.8 193KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Nowogard
Kontakt:

Post autor: martinez1980 » 05 cze 2012, 21:57

Kuuuurde :) zloty i spoty w zachodniopom to juz jakaś abstrakcja :D mam A6 a wogole nie zaglądam tutaj dlaczego? wiele postów jest tutaj moich :d ale pasjonatów albo brak albo jak są to udają że są :D wiele postów napisałem, wiele prób spotkania sie podejmowałem i co znalazlo sie kilku kolesi - stara gwardia gdzie sie spotykamy i takze w szczecinie, nawet ostatnio zrobilismy w szczecinie spotkanko z gokardami, nawet fot tu nie zamieszczam bo juz nie ma sensu. Totalna porażka, nawet jak ktos pisze ze chce wpasc, to finalnie itak nikogo nie ma i stoimy jak pajace czekajac na kogoś kogo od poczatku juz wiadomo ze nie bedzie :/ Trooky coś wie o tym Kazikboy to samo. Jak jestescie chetni to ustalajcie cos dawajcie nam znać a My na pewno sie pojawimy mowie o sobie i chlopakach z A4 klubu.

Są ludzie pewni tacy jak:
Ja
piatek
galec
maciej
aruzz
kazikboy
spidy

wiekszość to A4 ale jak nie chcieli A6kowicze sie spotykać uznalismy ze połączenie sił jest dobrym rozwiązaniem i audi to audi przynajmniej się spotkamy i poznamy, od kilku lat jestesmy dobrymi kumplami i tak na prawde marka tutaj nie ma nic do tego, jak chcecie mieć pewnosc ze sie ktoś pojawi to zagadajcie do Nasa każdy z nas chętnie wpadnie na spocisza :D teraz chlopaki z C4 zaczynaja coś bujać, wspólnie wypalił nam niezły spocisz i pewnie też by chętnie wpadli na pogadankę :D

Próbujcie próbujcie :D


Co mogę napisac od siebie? kazdy kto mnie poznał choć troszkę lub czytał posty wie ze jak mówię to robię :D i nie ma zmiłuj się. Za 5 tygodni wracam do kraju i bede miał prawdopodobnie 2 tygodnie wolnego, każdego dnia mogę spotykać się gdzie dusza zapragnie. chetnie zrobie jakiegoś spocisza. Nawet jak Wam sie nudzi zapraszam do mnie na garazówkę :D nie raz już wypalała :D moge spotkać sie w szczecinie, goleniowie, nowogardzie nie gra to dla mnie wiekszej roli byle by tak do tych 80km :D i by wkoĂącu pojawili sie prawdziwi pasjonaci 4 pierscieni :D Ostatnio-czyli 2 tygodnie temu i 3 tygodnie z rzędu w weekend robilismy spocisza skromnego w Szczecinie z gokardami, moze frekwencja nie była powalająca ale fajnie było popatrzeć jak kilka audic gania po szczecinie :D gęsiego :d Mam nadzieje ze się przyłaczy w koĂącu ktoś kolejny

pozdro ALL jestem otawrty na każdą propozycję !

mumins6
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 23
Rejestracja: 01 paź 2011, 21:36
Lokalizacja: Kołobrzeg /okolice

Post autor: mumins6 » 13 cze 2012, 09:01

Panowie ja jestem na etapie szykowania S6 do malowania ! Sporo jeszcze pracy ale jak ją ogarnę chętnie się z wamim spotka choć okazuje się że mam około 120km do was bo z tego co czytam większość z was jest ze Szczecina i okolic ale jak audi ogarnę napewno zaproponuję spota <lol>

Awatar użytkownika
martinez1980
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 486
Rejestracja: 20 mar 2009, 15:25
Imię: Tomasz
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2006
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.8 193KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Nowogard
Kontakt:

Post autor: martinez1980 » 13 cze 2012, 22:25

mumins6 pisze:Panowie ja jestem na etapie szykowania S6 do malowania ! Sporo jeszcze pracy ale jak ją ogarnę chętnie się z wamim spotka choć okazuje się że mam około 120km do was bo z tego co czytam większość z was jest ze Szczecina i okolic ale jak audi ogarnę napewno zaproponuję spota <lol>
Stary ale to zaden problem, jesli ktos chce sie spotkac trzeba byc elastycznym :D ja jestem w stanie spotkac sie w polowie drogi, ustalic miejscowke i jazda :D a jestem 64km od Szczecina :D dla chcącego nic trudnego :) a na marginesie swoja tez chce teraz malowac, masz jakiegos super lakiernika? niestety w Szczecinie kiepsko z tym tematem :/ moze bys w tym temacie cos napisal na pW :D bo ciagle szukam :D

[ Dodano: 2012-06-13, 22:30 ]
PS z Twojego miasta jest Osam :D mój koleżka też klubowicz :D chyba Go odwiedze niedlugo :) hahahahah

Maciej8891
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 52
Rejestracja: 01 maja 2010, 23:17
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Post autor: Maciej8891 » 02 wrz 2012, 21:47

kolego mumins6, jak widzisz tutaj nic się nie dzieje teraz dołączyłem do tego klubu po sprzedaży a4 a z tego co widziałem częściej chyba jesteś na zlotach bmw klubu szczecin ponieważ tam więcej się dzieje jeżeli chodzi o jakie kolwiek spoty :)
Ten który Cię zdenerwował zdobył nad Tobą władzę !!

mumins6
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 23
Rejestracja: 01 paź 2011, 21:36
Lokalizacja: Kołobrzeg /okolice

Post autor: mumins6 » 29 wrz 2012, 09:10

No taka prawda Kolego ! Miałem nadzieję że będzie większa mobilizacja na tym forum , bmw jest wszędzie pełno dlatego mam audi poza tym zawsze lepiej się czułem w audi dlatego decyzja o kupnie S6 ale jest jak jest. Pozdrawiam!

wlmi
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 23
Rejestracja: 31 lip 2012, 21:30
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: wlmi » 29 wrz 2012, 19:00

Siemka, miałem wcześniej przez długie lata BMW , właśnie zmieniłem marke na Audi , fakt ,że BMW się bardzo integruje , ale jest to zasługa paru osób, które bardzo się angażują , klub BMW jest legalnie zarejestrowany w urzędzie , co wymaga trochę fatygi !!!!
Mogę przyznać ,że klub Bmw jest OK , ale tutaj na forum , gdzie jestem nowym użytkownikiem , muszę przyznać, że dzięki forum jak na razie się dużo nauczyłem przy moim nowym aucie , pozdrawiam użytkowników AUDI <rotfl>

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zachodniopomorskie”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga