Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

co się z wami dzieje!!

Lokalna w/w grupa sympatyków Forum Audi A6 / A7.
DjDr -

co się z wami dzieje!!

Post autor: DjDr - » 20 lut 2014, 17:13

cześć koleżanki i koledzy
i tak jak w temacie
co się z wami dzieje??????
na ulicach co chwila mijam się z jakąś A6 (zwracam uwagę generalnie na C5) a na tym forum kompletna cisza
wspomniałem o faworyzowaniu w szczecina w spotach podałem przykład np Gryfina i cisza
nikt nic nie pisze
byłem posiadaczem innych marek aut i tam fora regionalne aż kipiały jakoś każdy tam zaglądał i coś pisał a tu nic!!!!
ludzie wspólne spoty np z BMW czy nie wiem czym powinny być dla naszej braci hańba, bo tylu nas jest a się skrzyknąć nie potrafimy! Np forum omegi tam nawet forumowicze za darmo nawzajem sobie auta naprawiaj a u nas
zapewne dostane bana od moderatora, ale ludzi łączmy się nie tylko w niedoli, jak nasze auta coś boli
kto mnie popiera niech napisze coś od siebie
np. że jest zbulwersowany postawa posiadaczy audic lub coś w tym stylu

Awatar użytkownika
Multifonika
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2597
Rejestracja: 21 mar 2013, 17:21
Imię: Robert
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2001
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.3 133KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Multifonika » 20 lut 2014, 19:06

TOMASZ13, popraw tylo swój podpis i będzie ok <okok> Chodzi o Caps Lock <okok>
Lektor.

Maciej8891
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 52
Rejestracja: 01 maja 2010, 23:17
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Post autor: Maciej8891 » 21 lut 2014, 12:32

Kolego jeżeli chodzi o spoty itd to niestety większość osób dużo gada a później nawet "szczecinianie" nie potrafią we własnym mieście się spotkać sporo już było przypadków że ludzie wpadali na spota akurat jak ich żona robiła zakupy to mieli 20 minut przerwy więc zajechali. Spotykamy się stałą już ekipą czasami ktoś pojawia się nowy ale to na raz i później już ani widu ani słychu po takim osobniku. Spotykamy się z ekipą z a4 kub polska, c4 klub polska i tam ludzie są rzetelni bo jak piszą że będą to są. I my sobie pomagamy jak tylko możemy i jak tylko potrafimy i nikt od nikogo nie oczekuje żadnej zapłaty. Musisz tylko wyczaić kiedy się spotkamy i poznasz stałą ekipę która zawsze jest na tak co do spotów
Ten który Cię zdenerwował zdobył nad Tobą władzę !!

DjDr -

Post autor: DjDr - » 21 lut 2014, 16:59

nie chodzi mi o to że chcę żebrać naprawę za darmo a o idee samą
nie chodzi mi również np że jak jest spot to rzucamy wszystko i jedziemy bo niestety sie nie da
ale chodziło mi o to, że jak np jest spot w szczecinie i nikt nie wpada raz na jakiś czas
to wybaczcie ale szlak mnie trafia
bo jeden goni traci paliwo i czas a inni deklarują się a ich niema
i niby dorośli a zachowują <zalamka> się jak dzieci

Maciej8891
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 52
Rejestracja: 01 maja 2010, 23:17
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Post autor: Maciej8891 » 21 lut 2014, 19:03

no widzisz najczęstszymi bywalcami spotów są ludzie z Nowogardu Stargardu nawet z Kołobrzegu i okolic a nie liczni ze szczecina przybywają na spoty które odbywają się właśnie w szczecinie trzeba już się z tym pogodzić bynajmniej z tego forum jest tylko kilka osób które naprawdę przyjeżdża najpierw każdy głośno gada wprowadza intencję (pewnie szczere) ale później przychodzi co do czego to nikogo nie ma ciągle stałe twarze. Kolego musisz się pogodzić że to forum a bynajmniej nasz region to dno i nie ma co tracić czas na tym akurat dziale takie jest moje zdanie
Ten który Cię zdenerwował zdobył nad Tobą władzę !!

Awatar użytkownika
martinez1980
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 486
Rejestracja: 20 mar 2009, 15:25
Imię: Tomasz
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2006
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.8 193KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Nowogard
Kontakt:

Post autor: martinez1980 » 29 mar 2014, 09:14

Dokładnie !!! Widzisz kolego Maciek ma racje tym bardziej że znamy się od lat a jak się poznaliśmy ? Wiem że masz to gdzieś ale pokaże Ci właśnie jaka lipa jest niestety tutaj, choć może (mam nadzieję ) się to zmieni. Walczyłem tutaj by coś się działo w naszym regionie poprzez to forum ale niestety nasz zachodniopomorski wątek był wątkiem widmo!

Pomyślałem że trzeba szukać szczęścia gdzie indziej no i trafiłem na forum A4 tam okazało się że ludzie są chętni (może jednostki ale nie liczba tylko jakość się liczy) do spotkań no i poznaliśmy się z chłopakami i tak się spotykamy już od kilku lat!

Klub A4, C4, A8, ZGYTEAM, SZANU-SIE, BMW SZCZECIN ludzie są czasami a czasami ich nie ma ale my jesteśmy stałą ekipą, która się spotyka kiedy tylko może.
Ja gdy jestem na miejscu zawsze chętnie się spotkam bo też obserwuję audiczki choć wszystkie modele i patrze co się dzieje, jeździ tego od groma ale nie przekłada się to na forum.

Dziś sprawa wyglądała nastepująco wstałem i pierwsze co odwiedziłem wszystkie fora i na koniec powiedziałem sobie: "Aaaaa loookne co sie tutaj dzieje" i co widze kolesia którego wkurza ta lipa :D a chętne się spotka!

Jeśli masz tyle zapału ile faktycznie można go wyczuć w twoim pisaniu to chętnie zapraszamy w nasze szeregi spod Gryfina jest nasz dobry koleżka Kazikboy wiec zawsze możecie razem latać :D

Nawet dziś poruszyłem temat spotkania na A4 by po spocić :D w niedziele na Wałach i robimy liste, na pewno to zajrzę i dam cynk lub wysle Ci priv. Jeśli jesteś chętny zapraszamy ! POZDRO

DjDr -

Post autor: DjDr - » 31 mar 2014, 20:13

teraz byłem napalony na spota wpadam a tam pustki ha ha dajcie jakąś mapkę jak do was trafić tonie wykluczam ze będę ha ha albo dokładnie ulice bo ostatnio pokręciłem się <zalamka> i zrezygnowany odjechałem <zalamka>

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zachodniopomorskie”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga