Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[All] Grupowe wyposażenie naszych furek w skórę

Wszystko co dotyczy ogólnie wnętrza, nie przywiązane stricte do konkretnego modelu włącznie z innymi pojazdami.
scaraab
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 147
Rejestracja: 21 paź 2010, 12:44
Lokalizacja: Małopolska

[All] Grupowe wyposażenie naszych furek w skórę

Post autor: scaraab » 07 lis 2010, 22:52

Modów proszę o nie usuwanie Postu - w innym dziale aby zamieścić nowy wątek było potrzeba 50 napisanych postów tu nic nie znalazłem takiego w regulaminie. Jeśli automat to usunie to proszę przywrócić post/topic bo ciekaw jestem odzewu i zainteresowania...

Tak się zastanawiam nad wyposażeniem swojego wozidła w skórzaną tapicerkę. Przejrzałem allegro za tapicerkami skórzanymi ale nie podobają mi się seryjne tapicerki w A6 :-/ . Pomyślałem więc o zleceniu tego firmie. Koszt od 2200. Pomyślałem że skoro umawiamy się na grupowy tuning (przynajmniej na innych forach np vw-passat.pl) to może grupowe "zaskórowanie" naszych furek też byłoby możliwe, ze zniżką za ilość hurtową... Piszę ten post sondując zainteresowanie. Jeśli oprócz mnie znajdą się jeszcze na to ze dwie chętne choć osoby, to we trójkę możemy już negocjować cenę... Mogę wziąć na siebie dzwonienie i załatwianie gruntu pod rozmowy, później, jak wszystko by szło dobrze to wspólnie ustalimy linię negocjacyjną i powalczymy... ;-)

charon1984
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 76
Rejestracja: 13 sie 2010, 10:52
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: charon1984 » 07 lis 2010, 23:31

Małym problemem jest spory zasięg działalności forum.
Trzeba by zebrać kilka osób niezbyt oddalonych od siebie i warsztatu, który miałby zlecenie przyjąć.

Druga rzecz - cena.
2200 to chyba przy zastosowaniu skóry ekologicznej?
Mi tapicer powiedział, że koszt samego materiału na siedzenia będzie wynosił około 2 tys. zł (ale rozmawialiśmy o skórze naturalnej).

scaraab
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 147
Rejestracja: 21 paź 2010, 12:44
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: scaraab » 07 lis 2010, 23:52

Poszukam już jutro gdzie widziałem taką cenę... Za A6 było napisane 2200-2700. Skóra nie jest aż tak droga jak Ci tapicer powiedział... Wiem coś o tym z racji profesji... Do jutra jakby co.
Podawanie wypłaty w wartości brutto
To jak podawanie długości członka razem z długością kręgosłupa...

scaraab
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 147
Rejestracja: 21 paź 2010, 12:44
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: scaraab » 08 lis 2010, 11:11

Wiem. Mam takie same doświadczenia z BMW M5 z czarną tapicerką skórzaną, ale we Francji jak pracowałem jako kierowca. Tam było w lecie strasznie gorąco. Zanim wsiedliśmy trzeba było wietrzyć auto albo na ręczniku siadać... Wiem... Ale!! Wymyj materiałówkę po dziecku po soczku, lodzie czy innym badziewiu... Wiem wiem pokrowce... W życiu!!! Nigdy. :mrgreen:
Zawsze jest wyjście zrobić tak jak w Passatach boczki foteli albo alcatrana lub strzępiona skóra zamsz(to chyba alcatrama właśnie???) w centrum siedziska. Ale to już szczegóły ew. umowy...
Po prostu sonduję co można by wykombinować... ;-)
Podawanie wypłaty w wartości brutto
To jak podawanie długości członka razem z długością kręgosłupa...

scaraab
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 147
Rejestracja: 21 paź 2010, 12:44
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: scaraab » 08 lis 2010, 12:24

Dirty pisze:
scaraab pisze:Zawsze jest wyjście zrobić tak jak w Passatach boczki foteli albo alcatrana lub strzępiona skóra zamsz
Chyba chciałeś napisać jak w A6? :mrgreen:

No no oczywista!! <piwo>

O znalazłem kilka linków...
http://www.xstyl.cba.pl/cennik.htm
http://www.tapicer.waw.pl/samochodowe.php
http://tapicerowanie-autoskory.moto.webpark.pl/
http://tuning.info.pl/pasaz_prod.php?id_prod=304
Szczególnie ten drugi link... Może jakby we trójkę co utrzymując cenę można choć dowolność wzoru wynegocjować... <ok>

charon1984
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 76
Rejestracja: 13 sie 2010, 10:52
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: charon1984 » 08 lis 2010, 12:52

scaraab pisze:
Dirty pisze:
scaraab pisze:Z
Szczególnie ten drugi link... Może jakby we trójkę co utrzymując cenę można choć dowolność wzoru wynegocjować... <ok>
No cóż - dla mnie trochę daleko :roll:
Ale chętnie zobaczyłbym efekty to może na drugą turę bym się zgłosił :lol:

gość_

Post autor: gość_ » 08 lis 2010, 13:05

Skóra o tyle fajna jest, że wygląda i się łatwo ją czyści. W aucie mojego ojca gdzie jest skórzana tapicerka w lato jest jeden wielki piekarnik dla d**y a w zimę przymarza tyłek do skostniałej od mrozu skóry, zanim ta się nagrzeje od mat.
Ale powodzenia. Chętnie zobaczę efekty jak już będzie po zabiegu. Jak to tapicer wykonał. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
maciek p.
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 6
Rejestracja: 21 sie 2008, 12:38
Lokalizacja: śląsk

Post autor: maciek p. » 11 lis 2010, 21:08

Życie jest jak pudełko czekoladek. Nigdy nie wiesz, na co trafisz.
Forrest Gump.

Awatar użytkownika
grzesiek_wroc
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 180
Rejestracja: 12 maja 2009, 17:59
Imię: Grzegorz
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.4 165KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: grzesiek_wroc » 11 lis 2010, 23:08

censored pisze:Mam jeden samochód ze skórą i wiem jedno - nigdy bym nie kupił już takiego auta.
No ja Wam powiem trochę odmiennie że jestem bardzo zadowolony ze skórzanej tapicerki, w lecie to fakt, jak postoi na słońcu jest gorąca ale welur albo materiał też jest gorący jak się nagrzeje. Co do zimy to podgrzewanie tyłka wszystko załatwia i nie widzę w tym problemu (najczęściej to włączam silnik, ogrzewanie auta i podgrzewanie siedzeń, idę poskrobać szybki/odśnieżyć auto i jak wsiadam jest miodzio :lol: ). Sam miałem założenie że jak kupię A6 na welurze to obszyję tapicerkę skórą. Ale udało się kupić taką jaką chciałem <ok>

tarq
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 260
Rejestracja: 17 gru 2009, 19:12
Lokalizacja: ostrów wlkp

Post autor: tarq » 11 lis 2010, 23:37

skóra fajna ale w połączeniu z kubłami ;-)

tomaszek99

Post autor: tomaszek99 » 11 lis 2010, 23:45

Skóra jest super, że aż raz sobie obszyłem sam auto. Koszt skóry na audi to podejrzewam ze 3 błamy trza mieć to tak oszczędnie, czyli 900 pln, pianki ze 200, klej i nici ze 100 czyli 1200. Tapicer też musi zarobić więc nie łóźcie się że ktoś zrobi zniżkowo jako grupowe. Ja wiem że za 1000 bym się w to nei bawił, Swojego, w sumie było to volvo sam obszywałęm i wiem ile to roboty :)

rolandV
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 96
Rejestracja: 19 wrz 2010, 16:54
Lokalizacja: pomorskie

Post autor: rolandV » 12 lis 2010, 08:57

ja mam skórę w moim A6 c5 i jest to super rozwiązanie, nie brudzi się, nie trzeba co chwila odkurzać, poza tym wystarczy co jakiś czas przetrzeć preparatem do pielęgnacji skór i mamy piękny zapach nowości, czysto i schludnie. Dodatkowo skórzana tapicerka drzwi to już prawdziwa rewelacja. Faktycznie latem może jest mały problem ale ja osobiście nie jeżdżę często w krótkich spodenkach a tapicerka materiałowa nagrzewa się podobnie.
AUDI A6 C5 2003 AVANT 1,9 TDI AWX 131KM@163KM / 296Nm@365Nm/ CHIP by TDI - TUNING.

charon1984
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 76
Rejestracja: 13 sie 2010, 10:52
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: charon1984 » 12 lis 2010, 15:09

rolandV pisze:osobiście nie jeżdżę często w krótkich spodenkach.

Nie myśl tylko o sobie :mrgreen:
Pasażerka w mini może sobie coś odparzyć :roll:

egoonn
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 497
Rejestracja: 15 cze 2010, 21:04
Imię: Ernesto
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 1.8T APU 150KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Munster
Kontakt:

Post autor: egoonn » 12 lis 2010, 15:32

scaraab pisze:Poszukam już jutro gdzie widziałem taką cenę... Za A6 było napisane 2200-2700. Skóra nie jest aż tak droga jak Ci tapicer powiedział... Wiem coś o tym z racji profesji... Do jutra jakby co.
koles teraz sobie kupował skóre perforowana 2 kolorowa tapicere zrobił i za samą skóre na A4 zapłacił w stanach 500 euro takie sa ceny prawdziwej skóry <ok>

tomaszek99

Post autor: tomaszek99 » 12 lis 2010, 18:24

egoonn pisze:zapłacił w stanach 500 euro takie sa ceny prawdziwej skóry <ok>
W polsce ceny są inne za prawdziwą skóre jak kupisz w dobrej łódzkiej hurtowni, włoska skóra, dwa lata u mnie jeździła, nei wytarła się ani grama, kotuje za 3 błamy do 1000 PLN
miałem, jeden błam perforowanej cena wcale nie większa niż zwykłej.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga