Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[ A6 C5 2.5 Tdi] Silnik po nocy nie odpala

Silniki wysokoprężne
Awatar użytkownika
Milka
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 29
Rejestracja: 29 kwie 2011, 09:21
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Milka » 02 cze 2011, 16:13

citrin pisze:Filtr owszem trza sprawdzić i pewnie wymienić, ale jest jeszcze kwestia zaworka na filtrze. Wbrew pozornej szczelności on lub jego oring może być przyczyną zapowietrzania.
Kolego mógł byś pokazać mi to na jakimś zdjęciu dla pewności tzn o jaki oring chodzi ??
Maz do zony: - skocz i przynies piwo ...
- a gdzie to magiczne slowko ?!
- bieeeegieeemmmm !!!!!!

citrin
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 538
Rejestracja: 24 maja 2008, 09:46
Imię: Czarek
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2001
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.5TDI BDH 180KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Starogard Gdański
Kontakt:

Post autor: citrin » 03 cze 2011, 07:31

Milka pisze:Kolego mógł byś pokazać mi to na jakimś zdjęciu dla pewności tzn o jaki oring chodzi
Filtr paliwa, na nim czarny króciec z wejściem i wyjściem. To jest zaworek. Wciskany jest na oring. Jak źle ktoś go wciśnie, oring się skręci, może powstać nieszczelność.

Awatar użytkownika
Milka
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 29
Rejestracja: 29 kwie 2011, 09:21
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Milka » 07 cze 2011, 15:22

patryk20l pisze:Witam znam odpowiedz na wasze problemy walczylem z tym samym problemem u brata zaden mechanik nie pomogl na pompie wtryskowej sa dwa zaworki jeden doprowadza paliwo a drugi dziala na cisnienie i jest to powrot i wlasnie ten powrot to przyczyna waszych problemow trzeba wykrecic ten zaworek i dmuchac ustami w niego pewnie jest nie szczelny idziemy do sklepu typu agroma lub cos w tym stylu i kupujemy takowy zaworek w sklepie motoryzacyjnym nie moglem takiego dostac a w agromie kosztuje 9 zl ,wymienilem zaworek idealnie opowietrzylem znaczy,,bańka 5l ponad polowa ropy (3 l ) pompka paliwa moze byc od benzyniaka zakladamy weze na filtr i gonimy cisnienie bez odpalania oczywiscie odkrecamy przewody do wtryskow przegonimy powietrze wtedy dalej cisniemy paliwo w uklad i odpalamy po chwili auto chodzi i cieszymy sie ze to tylko taki maly koszt:)oto foto http://imageshack.us/photo/my-images/638/pompay.jpg/ mam nadzieje ze jakos pomoge:)
Wracając do tematu bo nie miałem czasu napisać..

Podziękowania wielkie dla kolegi za pomoc <brawo>

Oto winowajca, powód złości, utraty czasu i pieniędzy !

Obrazek

Teraz już po kłopocie, śrubę wymieniłem sam i wszystko pięknie działa :)
Maz do zony: - skocz i przynies piwo ...
- a gdzie to magiczne slowko ?!
- bieeeegieeemmmm !!!!!!

Kwako86
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 9
Rejestracja: 14 lut 2013, 15:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Kwako86 » 03 lut 2015, 21:52

Witam Panowie, mam ten sam problem i mecze sie z nim juz od jakiegos miesiaca, tylko ze moim autem jeszcze dodatkowo trzesie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl