Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[ a6 C5 98 rok] Piszczące hamulce

Układ hamulcowy
ODPOWIEDZ
ciamajdowaty
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 65
Rejestracja: 28 lut 2010, 12:35
Lokalizacja: Lubuskie

[ a6 C5 98 rok] Piszczące hamulce

Post autor: ciamajdowaty » 17 kwie 2010, 16:17

Witam!
Mam problem z hamulcami w moim audi a mianowicie pojeżdżę trochę autkiem przy małych prędkościach gdy wręcz się toczę słychac okropny pisk który znika gdy tylko delikatnie wcisnę hamulec lub troszkę podniosę ręczny. Nie zauważyłem tego gdy ruszam dopiero lecz wtedy gdy trochę pojeżdżę. Możliwe, że mi coś nie odbija na tłoczkach ? czy WD40 coś pomoże ?
Dzisiaj psiknąłem całe zaciski WD40 jest to samo, dodam nawet, że przy wolnej jeździe słychac chyba jak tylne klocki ( o ile to klocki ) trą po tarczach. Za co mogę się zabrac ? Panowie pomóżcie laikowi.

[ Dodano: 2010-04-19, 16:45 ]
Wiecie co się okazało ? Zaciski w tylnych kołach zapiekły się starło mi nie dośc, że klocki to jeszcze tarcze tak więc piękny wydatek mam. Tarcze kupiłem brembo a klocki TWR bodajże, mówią że dają radę. Temat więc można zamknąc.

leo07 GND
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 16
Rejestracja: 25 lis 2009, 13:36
Lokalizacja: NOWY DWÓR GDAńSKI

Post autor: leo07 GND » 27 kwie 2010, 22:03

Kolego od razu kup zestaw gumek na tylne tłoczki mnie to kosztowało 17zł na strone i pamiętaj wkręcamy tłoczek i wciskamy bardzo pomału wewnętrzna gumka lubi się zerwać(przerabiane) mi także zjadło klocki z jednej strony ale u poprzedniego właściciela nie był zbyt bystry :-P dobre heble to podstawa <ok> na koniec browarek i zadowolenie :lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga