Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C5] ÂŚrednica tłoczka ham. zacisku przedniego-jaka??

Układ hamulcowy
ODPOWIEDZ
cebul19
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2
Rejestracja: 14 lip 2010, 13:49
Lokalizacja: Tarnów/Uk

[A6 C5] ÂŚrednica tłoczka ham. zacisku przedniego-jaka??

Post autor: cebul19 » 14 lip 2010, 14:01

Witam jestem nowy i odrazu z problemem, mianowicie poprzedni właściciel podczas wymiany klocków uszkodził osłone tłoczka i teraz tłoczek to katastrofa - kupa wżerów i na dodateksie zapieka i grzeje hamulce.

Chiałem zrobic kompletna regeneracje tych że zacisków, ale problem pojawił sie z doborem tłoka, w sklepach nie dobierają tłoczka pod model tylko pod wymiar, a ja nie za bardzo mam jak go zmierzyć, chiałem odrazu miec wszystkie częsci , rozebrać za jednym zamachem i wymienic, stąd moje pytanie do was - czy ktoś zna wymiary tłoczka - średnica i wysokość??

Mój samochód to A6 z 2001 roku, C5, 1.9 TDI

Bede bardzo wdzięczny, pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 14 lip 2010, 16:02 przez cebul19, łącznie zmieniany 1 raz.

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 14 lip 2010, 15:49

cebul19, popraw temat na [a6 c5]tresc bo cie zjedza.obawiam sie ze nie obejdzie sie bez rozbiorki i z tloczkiem do sklepu.tak bedzie najpewniej.moga byc rozne rodzaje zaciskow roznych producentow.stad zapewne sklep nie dobierze ci po wersji auta

cebul19
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2
Rejestracja: 14 lip 2010, 13:49
Lokalizacja: Tarnów/Uk

Post autor: cebul19 » 14 lip 2010, 16:05

Właśnie nie mam za bardzo możliwości tego uczynić, auto gdzie indziej, ja gdzie indziej, narazie jeździ bo musi, rozruszałem tłoczek, poczyściłem z wierzchu i nie leje, ale predzej czy puźniej - oby później piach i woda zrobia Swoje dlatego che im utrzeć nosa i to naprawić.

[ Dodano: 2010-07-15, 14:16 ]
No panowie,nie wieże, że nikt tego u siebie jeszcze nie robił, usterka dośc popularna szczegulnie jak przewie sie guma do okoła, udało mi sie ustalic, że średnica tłoczka jest 57mm, potrzebuje jeszcze wysokośc i bede szczęśliwy

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga