Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Przegrzane hamulce

Układ hamulcowy
ODPOWIEDZ
owczarek9
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 8
Rejestracja: 08 lut 2021, 14:02
Imię: darek
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2011
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.0TDI CGLC 177KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Brak
Paliwo: Brak
Lokalizacja: Bydgoszcz

Przegrzane hamulce

Post autor: owczarek9 » 15 kwie 2021, 10:49

Witam,
Ostatnio musiałem wymienić w aucie klocki hamulcowe i tarcze. Wymiana w autoryzowanym serwisie. Po jakimś czasie, 2-3 dni, zaczęło się dudnienie i drgania, aż zauważyłem dym z obu stron z przodu. Nie używam auta od tej pory, bo przy hamowaniu "bicie" na kierownice jest spore no i najwyraźniej przegrzały się hamulce... Sądzę, że błąd popełniono przy wymianie. Wcześnie nie było żadnych tego typu problemów. Proszę o sugestie czy reklamować usługę, czy jednak to może być coś innego. Bardzo dziękuję

Pavlenka
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 10
Rejestracja: 30 gru 2020, 07:44
Imię: Paweł
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2005
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.4 170KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Poznań

Re: Przegrzane hamulce

Post autor: Pavlenka » 20 kwie 2021, 14:17

owczarek9 pisze:
15 kwie 2021, 10:49
Witam,
Ostatnio musiałem wymienić w aucie klocki hamulcowe i tarcze. Wymiana w autoryzowanym serwisie. Po jakimś czasie, 2-3 dni, zaczęło się dudnienie i drgania, aż zauważyłem dym z obu stron z przodu. Nie używam auta od tej pory, bo przy hamowaniu "bicie" na kierownice jest spore no i najwyraźniej przegrzały się hamulce... Sądzę, że błąd popełniono przy wymianie. Wcześnie nie było żadnych tego typu problemów. Proszę o sugestie czy reklamować usługę, czy jednak to może być coś innego. Bardzo dziękuję
Reklamuj ! Mnie kiedyś nie oczyścili jarzm i nowe klocki trafiły na to. Mechanik tłumaczył , że to wina aso i ze klocki się zakleszczyły i przegrzały tarcze.

owczarek9
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 8
Rejestracja: 08 lut 2021, 14:02
Imię: darek
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2011
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.0TDI CGLC 177KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Brak
Paliwo: Brak
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Przegrzane hamulce

Post autor: owczarek9 » 21 kwie 2021, 12:07

Pavlenka pisze:
20 kwie 2021, 14:17
owczarek9 pisze:
15 kwie 2021, 10:49
Witam,
Ostatnio musiałem wymienić w aucie klocki hamulcowe i tarcze. Wymiana w autoryzowanym serwisie. Po jakimś czasie, 2-3 dni, zaczęło się dudnienie i drgania, aż zauważyłem dym z obu stron z przodu. Nie używam auta od tej pory, bo przy hamowaniu "bicie" na kierownice jest spore no i najwyraźniej przegrzały się hamulce... Sądzę, że błąd popełniono przy wymianie. Wcześnie nie było żadnych tego typu problemów. Proszę o sugestie czy reklamować usługę, czy jednak to może być coś innego. Bardzo dziękuję
Reklamuj ! Mnie kiedyś nie oczyścili jarzm i nowe klocki trafiły na to. Mechanik tłumaczył , że to wina aso i ze klocki się zakleszczyły i przegrzały tarcze.
No ja już byłem u innego mechanika i trwa szarpanina od odzyskanie kasy. Uszkodzenia spore się z tego tytułu poczyniły.
Dziękuję za odpowiedź :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C7 (2011-2018)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga