Weryfikacja Historii Wypadkowej Pojazdu

AUDI A6 C7 - jak dodać subwoofer :)

Car Audio
kjarek22
Nowy
Nowy
Imię: Jarek
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2017
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0 TDI 190KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Automat
Paliwo: Diesel

Re:

Post autor: kjarek22 » 02 paź 2020, 19:04

ralen pisze:
25 maja 2020, 16:27
kjarek22 pisze:No i tu Cię muszmartwić bo żadnego pęknięcia nie ma. Wszystko jest idealnie
Bo to jest zależne od dodatkowego wzmacniacza a nie fabrycznego.
Mój wzmacniacz robi pyknięcie ale to pyknięcie słychać tylko z subwoofera który jest pod niego podłączony.
Wzmacniacz BOSE nie robi pyknięcia, nie słychać tego z pozostałych głośników. Tak jak wyżej napisałem, to tylko subwoofer i widocznie taki urok mojego wzmacniacza.
U mnie nie ma zadnego pukniecia.
Ani przy orginalnym
Ani przy dolozonym

ralen
Nowy
Nowy
Imię: Łukasz
Rocznik: 2013
Silnik: 2.0.TDI 177KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Multitronic

Re: AUDI A6 C7 - jak dodać subwoofer :)

Post autor: ralen » 16 paź 2020, 12:02

BykuA6 pisze:
25 wrz 2020, 10:43
Mam kilka pytań do autora lub kolegów.

1. Dlaczego nie zmostkowałeś przewodów ze wzmacniacza - wydaje mi się, że głośnik grałby mocniej bo spokojnie jego moc jest do tego przystosowana a i wzmacniacz pracowałby na 2 kanałach, czy nie grałoby to lepiej ???
2. Czy jeśli bym tak zrobił jak sobie myślę, to rozumiem, że muszę od wtyczki oryginalnego suba dać 2 plusy i 2 minusy na chincze - osobno wejście HI lewy i prawy kanał ?
3. Czy mógłbyś podać który przewód we wtyczce oryginalnego suba jest plusowy ( jaki kolor lub jakiTwój kolor to plus )?
4. Czy generalnie mógłbym zostawić oryginalny subwoofer podłączony jak w oryginale a ten dodatkowy po prostu wpiąć w kostkę żeby grały oby dwa ?

Z góry dziękuję.
Odpowiem Ci kolego na swoim przykładzie bo też mam to podobnie rozwiązane.

1. Ja też wpiąłem jeden kanał. Prawdopodobnie będzie tak jak piszesz, być może głośnik zagrałby mocniej, ale jeżeli nie chcesz zeby Cię słuchała cała wieś, to jeden kanał spokojnie wystarcza :)
2. Tak, możesz z suba pociągnąć jeden kabel, ale później musisz rozgałęzić na dwa plusy i dwa minusy (po jednym dla każdego z kanałów) i wpiąć się po RCA. Ja użyłem prostej przejściówki z kabla 2 żyłowego na RCA.
3. Na szybko nie jestem Ci w stanie teraz powiedzieć który to który. Poszukaj na necie, napewno znajdziesz bo kiedyś to znalazłem
4. Możesz zostawić oryginalny sub podłączony, ale żeby podłączyć drugi, musisz dołożyc osobny wzmacniacz (sygnał możesz wziąć dalej z tego podłączonego suba, wzmacniacz musi być HighInput). Wzmacniacz bose tego nie uciąnie.

Pozdro
Było: A4 B6 =)
Jest A6 C7 <faja>

BykuA6
Nowy
Nowy
Imię: Marcin
Rocznik: 2012
Silnik: 3.0 TDI 313KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic

Re: AUDI A6 C7 - jak dodać subwoofer :)

Post autor: BykuA6 » 26 paź 2020, 10:03

Witajcie znów.
Wiem, że to nie ten dział ale chciałbym w tym wątku kontynuować ...

Gdyby ktoś chciał to ze względu na to, że jestem zmuszony pozmieniać plany co do auta .. mam taki zestaw na sprzedaż.
Dokładnie ten sam wzmacniacz jak podłączał kolega i subwoofer 1000 W BassLeader .
Wszystko NOWE bo zakupiłem pod ten projekt a wzorowałem się na koledze.
Mam też dodatkowo pilota do sterowania tym wzmacniaczem.
Całość koszt -ponad tysiąc złotych.
Kupione miesiąc temu, z paragonami w oryginalnych kartonach - sprzedam dużo taniej.
Mam też już zrobione już kable wszystkie do podłączenia i bezpiecznik - ogólnie taki zestaw PLUG & PLAY.

Gdyby coś - zapraszam na PRIV.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C7 (2011-2018)”

Akumulatory samochodowe Audi A6 opony audi a6
Kalkulator OC
hamulce
Zaprzyjaźnione serwisy
:: Sklep Audi A6 :: Tarcze hamulcowe Audi :: Klocki hamulcowe Audi :: Forum Audi Q7 ::
:: Chodzen.pl - Dealer, Serwis Toyota :: Lektor, jingle radiowe ::