Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Uszczelka pod komputerem

Nadwozie
ODPOWIEDZ
Bonoedge
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 6
Rejestracja: 06 gru 2019, 14:03
Imię: Grzegorz
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2002
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.3 133KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Rzeszów

Uszczelka pod komputerem

Post autor: Bonoedge » 03 sty 2020, 23:07

Jak w temacie, czy ktoś z was miał problem z przeciekającą uszczelką pod ECU? Wiem, że ten problem był w a4 b5,b6, i pasku b5? czy ktos to przerabiał w c5? Czy po rozpięciu ECU trzeba coś i wtyczek znajdujących się tam trzeba coś potem kodować czy wystarczy odpięty aku? nie wiem czy jest sens się za to zabierać, wody póki co nie ma pod pedałami.
Regulamin A6Klub.PL: (...) 8. Koniecznie musisz pisać poprawną polszczyzną. Przed wysłaniem posta sprawdź, czy nie ma w nim błędów ortograficznych, interpunkcyjnych lub literówek. Jeżeli zobaczysz błędy po opublikowaniu wiadomości na forum, użyj opcji "edytuj", aby je poprawić. Nagminne łamanie zasad ortografii będzie karane ostrzeżeniem.

Łukasz1988
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 12
Rejestracja: 20 lip 2018, 20:45
Lokalizacja: Żagań

Post autor: Łukasz1988 » 20 sty 2020, 19:49

Przerabiałem zalany ECU, pewnie 80 % posiadaczy A6C5 to przerobi lub przerabiała. Ja po prostu odpiąłem aku, wszystkie kostki z komputera, oczyściłem podstawę tę plastikową i przykleiłem na klej do szyb. Potem, wszystko podłączyć i nic nie musiałem adaptować, kodować. Jedynie ustawiasz od nowa zegarek i stracisz przebieg dzienny z licznika :) Oczywiście nie zapomnij od razu udrożnić odpływów wody.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga