Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Małe modyfikacje wyglądu

Prezentacja w/w aut.
Jarecki001
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 160
Rejestracja: 07 paź 2013, 08:49
Imię: Jarek
Moje auto: A7 4G
Rocznik: 2011
Nadwozie: Inne
Silnik: 3.0 TDI 233KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Kontakt:

Małe modyfikacje wyglądu

Post autor: Jarecki001 » 26 cze 2018, 12:50

Audi A6C6 Black & White
Co sądzą koledzy o takiej wizualizacji ?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Tokkebi
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 17
Rejestracja: 19 sty 2017, 17:50
Lokalizacja: Krotoszyn

Post autor: Tokkebi » 26 cze 2018, 13:29

Według mnie straszne ale każdy ma swoje gusta :)

Jarecki001
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 160
Rejestracja: 07 paź 2013, 08:49
Imię: Jarek
Moje auto: A7 4G
Rocznik: 2011
Nadwozie: Inne
Silnik: 3.0 TDI 233KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Kontakt:

Post autor: Jarecki001 » 26 cze 2018, 14:23

A mnie sie podoba, i jak wspomniałes każdy ma swoje gusta :)

mat1324
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 15144
Rejestracja: 23 sty 2013, 23:55
Imię: Mateusz
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2011
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0 TDI 233KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Nowy Tomyśl
Kontakt:

Post autor: mat1324 » 26 cze 2018, 14:37

Po prostu chciałeś mieć czarny i jednocześnie biały lakier :p. Auto wygląda jakby się ścigało na 1/4 mili, ponieważ przeważnie tam występują takie zestawienia.

Jarecki001
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 160
Rejestracja: 07 paź 2013, 08:49
Imię: Jarek
Moje auto: A7 4G
Rocznik: 2011
Nadwozie: Inne
Silnik: 3.0 TDI 233KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Kontakt:

Post autor: Jarecki001 » 26 cze 2018, 15:21

To jest protoplasta (zdjęcie poniżej), oczywiscie daleko mi do oryginału, Bo to po pierwsze jest C7, po drugie w wersji RS+ ABT, ktora kosztuje kupę kasy. Ale mnie nie chodziło o to żeby był dokładnie taki sam, ale żeby był w podobnym stylu. Ja ciagle modyfikuję auto. W takim tempie na ile pozwala kasa, a jak wiemy za grosze sie dobrej rzeczy nie kupi, więc zanim cos dodam do auta to odkładam żeby kupić dobrej jakości częśc, element.
Auto oklejone zostało z wykorzystaniem folii Oracal, wiec nie jakis tanim g..em z Alledrogo za 30pln.
Auto okejane w profesjonalnym miejscu/warsztacie.
Srodek auta, także powoli zmieniany, np, wszystkie listwy pomalowane na czarno przez zawodowego lakiernika, nie żadna tam folia ala carbon, etc, także za 30 zeta z alledrogo.

Poprostu szkoda zachodu zeby wstawiac do naszych aut, jakieś chińskie śmieci z alledrogo.

Wiec obecny wygląd auta jest czasowy, jeszcze bedzie ulegał zmianom.

Załaczam foto protoplasty, którego wygląd jest dla mnie docelowy :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

wallace
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 214
Rejestracja: 16 mar 2018, 17:32
Lokalizacja: PL

Post autor: wallace » 26 cze 2018, 19:08

Takie auto jako reklama to ok,ale tak do codziennego jeżdżenia/użytkowania to dla indywidualisty.

Jarecki001
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 160
Rejestracja: 07 paź 2013, 08:49
Imię: Jarek
Moje auto: A7 4G
Rocznik: 2011
Nadwozie: Inne
Silnik: 3.0 TDI 233KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Kontakt:

Post autor: Jarecki001 » 26 cze 2018, 19:19

I tu własnie poruszyłeś sedno sprawy, w Polsce tysiące takich samych, czarnych,białych,zielonych,bordowych i innych kolorów na budzie A6C6.
A ja mam taka której nikt inny nie ma, i jak to mówią : dobrze mi z tym :)

Świat jest kolorowy i różny dlaczego wszyscy maja jezdzic podobnymi autami ?

Ja wolę być indywidualistą w tym czasami smutnym jak dupa jeża , świecie

vagas1
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 6
Rejestracja: 27 cze 2018, 10:02
Lokalizacja: Kraków

Post autor: vagas1 » 27 cze 2018, 10:05

Nie no są gusta i guściki. Jednym podoba się taki wygląda, a innym klasyczny. Nie neguje tekego, bo nie za moją kasę było to robione.
https://detalblysk.pl/
Detal-Błysk
ul. Samuela Lindego 5
31-148 Kraków
NIP: 6831261278
Regon: 351336892
tel. +48 12 411 84 23
kontakt@detalblysk.pl

Jarecki001
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 160
Rejestracja: 07 paź 2013, 08:49
Imię: Jarek
Moje auto: A7 4G
Rocznik: 2011
Nadwozie: Inne
Silnik: 3.0 TDI 233KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Kontakt:

Post autor: Jarecki001 » 27 cze 2018, 10:23

<okok> :) <rotfl> <radocha> ;)

cinkers
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 36
Rejestracja: 10 sie 2013, 15:00
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: cinkers » 28 cze 2018, 11:16

Dla mnie dramat. Posiłkujesz się C7, ale C6 nigdy C7 nie będzie... Poza tym to C7 ma ponad 700 koni. To trochę tak jakbyś z Golfa 3 chciał zrobić Audi RS3 8P...
Twoja sprawa, Ty tym będziesz kół w oczy ludzi. Gdybyś chociaż tam miał z 400 koni... A tak w kopciuchu nie poszalejesz i każde auto które Cię objedzie będzie patrzyło ze śmiechem na Ciebie...
Jeszcze te oświetlenie dodatkowe :shock: Na uj Ci 4 przeciwmgielne ? :D

Jarecki001
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 160
Rejestracja: 07 paź 2013, 08:49
Imię: Jarek
Moje auto: A7 4G
Rocznik: 2011
Nadwozie: Inne
Silnik: 3.0 TDI 233KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Kontakt:

Post autor: Jarecki001 » 28 cze 2018, 11:31

O kurde Cinkers , ale z ciebe megaloman.
Nie pisałem ze chce miec C7, bo taki bym kupił, i kiedys kupię.
Zmieniłem światła bo takie mi sie podobają, a że podobne do C7 to mnie wali.

Dodatkowe oświetlenie jest po to zeby było jasniej jak sie jedzie nocą szczegołnie w terenie zabudowanym, wioski, pola, przywal w sarnę której nie zauważysz to wtedy pogadamy !!!!!
A jak może zauważyłes światła dodatkowe są schowane za grilem, wiec nie szpeca auta.

Co do robienia z jednego auta inne, to ze zastosowałem inny typ świateł , poprawnie i profesjonalnie wkomponowane w oryginalne lampy nie świadczy o tym ze chce zrobić z mojego auta inne !!!, czy widzisz u mnie np. zamontowanie grila z A6C7 ???!!!! wiec po grzyb ta krytyka odstajaca od rzeczywistości ??, czy widzisz w moim aucie chociaż jeden emelent który nie jest zgodny z A6C6 ??!

To tyle, pokaż swój pojazd , zobaczymy czy jestes taki tip-top

Poza tym, czy ja zrobiłem cos co by wskazywało że mam pod maską 400 koni (a tak przy okazji silnik mam zmapowany i jest lekko ponad 300).
Zmiana wyglądu to tylko kwestia wyglądu a nie że zaraz musi byc bolid F1.
Wez sie ogarnij, bo my forumowicze wiecznie zyć nie będziemy

Hej, a może też chciałbyś zmienic wygląd, a kasy brak albo chęci, mozliwości i boli że inni mogą ?? (tak tylko pomyślałem) bo to co napisałeś to jadem zajechało.
Ostatnio zmieniony 28 cze 2018, 11:58 przez Jarecki001, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
kiler22
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 561
Rejestracja: 14 wrz 2016, 19:16
Imię: Paweł
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2000
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.4 AGA 165KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: kiler22 » 28 cze 2018, 11:38

jak dla mnie to ten samochód wygląda jak wizja dresa z .... małego miasta <lol>
A te 4 przeciwmgielne ?? Też inspiracją było C7 RS+ ABT ???
ale przecież nie moja kasa , nie moja sprawa , ja tym nie jeżdżę . Pewnie znajdzie się duuzo ludzi którym się to podoba . Pytasz co sadzimy to ja odpowiadam za siebie .


[ Dodano: 2018-06-28, 11:38 ]
Jarecki001 pisze:Dodatkowe oświetlenie jest po to zeby było jasniej jak sie jedzie nocą szczegołnie w terenie zabudowanym
może się nie znam ale CHYBA to niezbyt legalne jeździć z czymś takim włączonym na terenie zabudowanym

Jarecki001
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 160
Rejestracja: 07 paź 2013, 08:49
Imię: Jarek
Moje auto: A7 4G
Rocznik: 2011
Nadwozie: Inne
Silnik: 3.0 TDI 233KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Kontakt:

Post autor: Jarecki001 » 28 cze 2018, 12:25

Tak zapytałem co sądzicie na temat wyglądu.
Po raz drugi piszę, ze dodatkowe oświetlenie jest po to ze jak jedziesz drogą przez las (odcinek 74km pomiedzy autostradą A20 a świnoujsciem) to jest ciemno jak w du..ię, a do tego kupa zwierzyny lata.
Kilka razy miałem prawie zderzenie z takim zwierzakiem.
A widziałem auta po takim zderzeniu, wolę nie byc nastepnym.
Dodatkowe światła pomagają , zwiększają widoczność, i dlatego zostały zamontowane.
Gdybym chciał je tylko dla wyglądu, to bym zamontował na zewnątrz jak w Tirze a nie ukrywał
za grilem.
Wiec prosze najpierw spojrzeć na to po co te oswietlenie zamontowąłem a nie czy jest ładne.

Ośiwtlenie mam od ponad roku, a zmiana wyglądu okolo 2 miesiecy temu, wiec dodatkowe oświetlenie nie było na wzór A6C7 !!!!

A każdemu kto krytykuje dodatkowe oświetlenie to życzę świateł laserowych w A6c5 lub A6c6, i żadnego kontaktu z sarną przy prędkości 60km/h lub więcej.

do kilera22 :

Sorki zle opisałem, pomiedzy terenami zabudowanymi, czyli niemieckimi wiochami których jest kilka na trasie 74km pomiedzy A20 a świnoujsciem.
Światła dodatkowe są podłaczone do długich, a na tych sie nie jezdzi w terenie zabudowanym, MASZ RACJĘ

pozdrawiam

[ Dodano: 2018-06-28, 12:14 ]
witam

A mam pytanie do wszystkich co myslą podobnie do Cinkers(a).
Ilu z włascicieli A6C6 w wersji przed liftowej nie zmieniło np. żarówek na LEDowe.
Ilu z tych krytykujących modyfikacje techniczne/elektryczne ,nie wpływające na wygląd auta
ma nadal oryginały lamp (np. tylne żarówkowe, a nie LEDowe) ile z was nie zmieniło przendnich lamp na poliftowe z paskiem LED ???!!!!

Czy to że zamontowałem w oryginalne lampy pasek LED, który świeci mocnym białym światłem jako światła dzienne a przy właczonym kierunkowskazie zachowuje sie podobnie do C7, to odrazu dyskfalifikuje moje auto ??

A co wy mądrzy , najmądrzejsci na świecie krytykanci ala Cinkers, powiecie o tych wszystkich forumowiczach, którzy modyfikują swoje A6C6, zmieniając MMI z 2 na 3, dokładają zderzaki z wersji S albo gril z RS.

Czy to ze ktos poprawia wygląd na bardziej atrakcyjny dla siebie (bez przesady oczywiście, bo widziałem A6c5 z grilem z A6C6) to zaraz trzeba na takich jad wylewać.

Dlaczego wiec wy wszyscy krytykujacy kupiliście sobie A6C6 ?, kupliliście bo wam sie podobało, dlaczego jeden z was ma żonę niską rudą, a drugi wysoką i brunetkę ?, bo takie kobiety wam sie podobały !! i basta

Wiec dlaczego jezeli ktoś wstawia w oryginalne lampy inny typ kieunkowskazu to zaraz ze z golfa robi A3RS ???!!!, co za kretyńskie porównanie !!

Brak mi słow, bo reakcja Cinkersa, co najmniej jak bym w aucie zamontował silnik z American Muscle Car, i w masce wywiercił dziurę.

Wez sie chłopie ogarnij, bo taki atak/porównanie to albo dlatego że ciebie na takie zmiany nie stać albo masz inny problem.Nie zabija sie armatą muchy,, bo twoje wywody mozna tak określić.

pozdrawiam

[ Dodano: 2018-06-28, 12:25 ]
Acha drobna uwaga do Cinkersa , C7 to kod modelu.
Nie każdy C7 ma ponad 400 koni, bo raczej takiej wartości nie wyciśniesz z 2 litrowego silnika, które tez montuje sie w C7.
C6RS7, ma duże ilości kucy.

cinkers
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 36
Rejestracja: 10 sie 2013, 15:00
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: cinkers » 28 cze 2018, 12:31

Jarecki001 pisze:O kurde Cinkers , ale z ciebe megaloman.
Nie pisałem ze chce miec C7, bo taki bym kupił, i kiedys kupię.
Zmieniłem światła bo takie mi sie podobają, a że podobne do C7 to mnie wali.

Dodatkowe oświetlenie jest po to zeby było jasniej jak sie jedzie nocą szczegołnie w terenie zabudowanym, wioski, pola, przywal w sarnę której nie zauważysz to wtedy pogadamy !!!!!
A jak może zauważyłes światła dodatkowe są schowane za grilem, wiec nie szpeca auta.
Hmm, nie wydaje mi się, abym pisał COKOLWIEK o sobie więc nazwanie mnie megalomanem jest mocno nietrafione. Chyba, że nie znasz znaczenia słów których używasz to zwracam honor.
Idźmy dalej - nie pisałem, że Twoje światła są podobne do C7. Wręcz przeciwnie - w C7 nie widziałem żeby ktokolwiek wpadł na taki pomysł (i niech tak zostanie). Więc nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi.
Co do samych lamp - Twój argument znowu jest dla mnie śmieszny. Dwa dodatkowe halogeny mają pomóc w tym aby szybciej zobaczyć zwierzynę? A co ta zwierzyna idzie środkiem drogi? :shock: Z tego co mi wiadomo, wybiega z lasu z POBOCZA. Jakim cudem halogeny zamontowane na środku auta mają Ci pomóc w doświetleniu poboczy? <lol> Kolejny argument z czapy...
Miej sobie te halogeny, kto Ci broni? Jeśli odpalasz je z długimi to przynajmniej nie będzie nikogo oślepiał. Twoja sprawa. Ale tłumaczenie, że łatwiej jest dostrzec zwierzynę na poboczu jest dla mnie śmieszne.
Żeby nie było - jestem fanem odpowiedniego oświetlenia w nocy bo to jest aspekt BEZPIECZEŃSTWA. Ale w tym celu modyfikujesz lampy główne i masz spokój. Wiem coś o tym, bo w kilkuletnim już C6 oryginalny ksenon woła o pomstę do nieba. Dlatego warto zainwestować w nowe soczewki, odbłyśniki i żarniki a zobaczysz każdą sarnę na poboczu. Sam tak to zmodyfikowałem i jest dzień do nocy.
Wkładaj sobie paski LEDowe jakie chcesz - ja nawet na zdjęciu nie zauważyłem że je masz więc tego nie komentowałem <mysli> Dobry LED nie jest zły. Chodziło mi o halogeny.
Co do robienia z jednego auta inne, to ze zastosowałem inny typ świateł , poprawnie i profesjonalnie wkomponowane w oryginalne lampy nie świadczy o tym ze chce zrobić z mojego auta inne !! !, czy widzisz u mnie np. zamontowanie grila z A6C7 ?? ?!!!! wiec po grzyb ta krytyka odstajaca od rzeczywistości ?? , czy widzisz w moim aucie chociaż jeden emelent który nie jest zgodny z A6C6 ?? !
I znów nie zrozumiałeś. Pomalowałeś auto (czy tam nałożyłeś folię) i grzmisz, że to na wzór RS6 C7... Ok, maluj sobie jak chcesz ale po prostu mi do A6C6 takie malunki nie palują, chyba, że startujesz na ćwierć mili <brawo>
To tyle, pokaż swój pojazd , zobaczymy czy jestes taki tip-top

Poza tym, czy ja zrobiłem cos co by wskazywało że mam pod maską 400 koni (a tak przy okazji silnik mam zmapowany i jest lekko ponad 300).
Zmiana wyglądu to tylko kwestia wyglądu a nie że zaraz musi byc bolid F1.
Wez sie ogarnij, bo my forumowicze wiecznie zyć nie będziemy

Hej, a może też chciałbyś zmienic wygląd, a kasy brak albo chęci, mozliwości i boli że inni mogą ?? (tak tylko pomyślałem) bo to co napisałeś to jadem zajechało.
Hmm tutaj już całkiem odpłynąłeś. Niczego Ci nie zazdroszczę, trust me. Sam mam podobny silnik i moc, a wioski ze swojego auta robić nie zamierzam.
Acha drobna uwaga do Cinkersa , C7 to kod modelu.
Nie każdy C7 ma ponad 400 koni, bo raczej takiej wartości nie wyciśniesz z 2 litrowego silnika, które tez montuje sie w C7.
C6RS7, ma duże ilości kucy.
Sam odnosisz się do zdjęcia RS6 C7 więc chyba sam zacząłeś porównywać się do mocnych aut... Nie znam takiego modelu jak C6RS7... Może CR7? Ale on gra w piłkę. A może RS6 C7...?

Na koniec - nie widziałeś chyba jadu w internecie więc uspokój się trochę. Wstawiłeś post, zapytałeś się co sądzimy więc napisałem. Tyle. Jeśli nie jesteś gotowy na komentarze - także te krytyczne - to nie wychylaj się z postem.

Jarecki001
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 160
Rejestracja: 07 paź 2013, 08:49
Imię: Jarek
Moje auto: A7 4G
Rocznik: 2011
Nadwozie: Inne
Silnik: 3.0 TDI 233KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Kontakt:

Post autor: Jarecki001 » 28 cze 2018, 12:55

Drogi Cinkers(ie)
Napisałem o Tobie żeś megaloman, dlatego ze krytykujesz innych myśląc o sobie chyba inaczej, dlatego Ciebie tez tak nazwałem, bo taka krytyka jaką ty zaprezentowałes
czyli jej poziom i argumenty ,własnie mówi ze ja takich rzeczy nie robię jak ten którego krytykuję, wiec jestem lepszy,mądrzejszy etc.

Wikipedia :
Megaloman czuje się lepszy, bardziej wartościowy, bardziej wspaniały - ponad wszystkimi. On wie lepiej, patrzy na wszystkich z wyższością, oddziela się wyraźnie od osób, które uważa za słabe, bądź mają inne od niego poglądy
-----------------------------------------

Jak przeczytasz na początku, to przedstawiony A6C7, jest dla mnie punktem docelowym jezeli chodzi o kolorystykę, bo każdy rozumie że nie bede robił z A6C6 , A6C7 !!!

Wiec, twoje słowa sa dziwne, bo co ma piernik do wiatraka, czy jezeli ktoś ma czerwone Audi to tez mu napiszesz że robi sobie z niego Ferrari ??, bo przeciez Ferrari jest czesto czerwone.

Dalej, co do świateł, to ja zamontowałem dodatkowe przeciwmgielne i srodkowy LED bar.
I teraz tłumaczę, każde światło w samochodzie ma pewnien kat świecenia, oryginalne przeciwmgielne swiecą zgodnie z fabrycznym ustawieniem, moje dwa dodatkowe są ustawione lekko na boki, co zgodnie z logiką i fizyką pozawala mocniej doświetlić pobocze, a to pozawala na zobaczenie każdego obiektu (w tym tez zwierzaka) dużo szybciej i podjęcie odpowiedniego działania żeby w niego nie przywalić, np. zwracanie wiekszej uwagi na jego zachowanie, bo juz ja go widzę mimo ze jest jeszcze głeboko na poboczu, i łatwiej jest mi sie przygotowac do ewentualnego hamowanie, lub zmieniszyc predkośc.
Ale ty wolisz działac hardcor-owo, czyli ostre hamowanie jak juz cos wyskoczy (szacun za odwagę , pogadamy jak bedziesz klepał rozbite auto po zderzeniu z sarną)

Natomiast środkowy LEDbar, pozwala osiągnąc zasieg świateł ponad 2 krotnie większy od oryginalnego, nawet z Xenonami.

Uwaga kolego, własnie modyfikowanie fabrycznych świateł to jest partyzantka, producent zaprojektował zarówno soczewki, odbłyśniki takie a nie inne, a ty modyfikując je narażasz mnie i innych na oślepianie.

Moje dodatkowe światła, świecą tylko przy długich,a twoje modyfikacje lamp oryginalnych wala po oczach także przy światłach krótkich, wiec to jest własnie wiocha, bo masz w dupie innych,wsadzasz sobie soczewkę, inny odbłysnik i jestes kozak bo masz jasno, a inni
po oczach dostają.

Co do oznaczenia, to mój bład (dziwne ze nie zrozumiałes ze to bład) powinno byc A6C7 wersja RS.

Co do kolorystyki, no wiesz, widocznie niemiecki tuner (dobry tuner) i facet który na codzien uprawia sporty ekstremalne czyli Jon Ollson, są z wiochy. Wiec poszukaj sobie w google, troszkę o nich, zanim podniesiesz krytykę.

A co do tego do czego sie odniosłem, to jeszcze raz informuje, iż chodzi mi o kolorystykę a nie moc auta, bo wtedy bym zrobił zdjęcie silnika a nie samochodu jako całosci.

pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga