Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C6] Lalunia 4f by Harni

Prezentacja w/w aut.
Awatar użytkownika
makaveli2pac
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 120
Rejestracja: 03 mar 2016, 23:10
Lokalizacja: szczecin

Post autor: makaveli2pac » 03 lip 2016, 00:40

fajnei wyglada tylko nie ukrywajac te kola Ori to sa gnioty tam musza byc jakies WCI lub Rohana RC7 lub jest tego multum

harnasiu
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 17
Rejestracja: 18 lut 2016, 15:00
Lokalizacja: Ustrzyki Dolne

Post autor: harnasiu » 15 gru 2016, 19:53

Michal_ST pisze:Pozazdrościć pięknej białej C6 :) Jak będzie Air to siądzie niżej:)
bd na pewno chce uzyskać a dokładniej felgi schować ;-)



A co do felg będą inne na przyszły sezon te idą na jesień do lakiernika i będę na top robić i sprzedam

[ Dodano: 2016-12-15, 19:53 ]
Już niebawem nadrobię zaległości ;) cierpliwości mam pare nowinek ;) a co do kół są na sprzedaż świeżo polakierowane i gotowe do założenia dla nowego klienta ;) <rotfl> <rotfl>

Screw
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 514
Rejestracja: 05 paź 2016, 02:59
Imię: Dawid
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2008
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.8 AQD 193KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: UK/Poznań

Post autor: Screw » 16 gru 2016, 08:56

Dobrze to wyglada. Poprzednia furke malowalem sam plasti dipem w bialy mat i krylem delikatnie perle srebna pomieszana z klarem. Ladnie to wyszlo, rzeklbym,ze bardzo podobnie. Bardzo fajnie sie to wszystko prezentuje. Gwint zrobil robote. Napisz jak Ci sie na tym jezdzi. Ja mam oryginalne s-linowe zawieszenie i nie wiem co zrobic jak je skoncze- czy wlasnie isc w gwint czy raczej w oryginal. Air juz mi wyszedl z glowy bo wiecej wydatkow i rzezby niz pozytku i jakosc nie potrafie zaufac poduszce przy szybkiej jezdzie mimo,ze nie znalazlem udokumentowanych przypadkow 'naglego spadku cisnienia' ;)

Super mody. Powodzenia!

harnasiu
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 17
Rejestracja: 18 lut 2016, 15:00
Lokalizacja: Ustrzyki Dolne

Post autor: harnasiu » 18 mar 2018, 14:00

Witam Witam, bo bardzo długiej nieobecności, JESTEM i postaram sie dalej nadrabiac to co dzialo sie :)
Tak zakończyłem sezon 2k16 i po części wleciałem w sezon 2K17

ObrazekObrazekObrazek

Nastepnie długoooooo się nic nie działo, dałem felgi do regeneracji znajomemu, taki znajomy że przez rok felg nie zobaczyłem prawie. nie gotowe, nawet nie miał zamiaru mi oddac, dopiero jak nalot zrobiłem sam zabrałem felgi... Ale ogólnie nic straconego :) , felgi trafiły do RC-motorsport, i tu odgórnie duże podziękowania dla chłopaków, bo spisali się na medal !!!!! Polecam Jednocześnie wpadły teraz na nowy sezon oponki nóweczki :)

RC-motorsport
Ostrów 418a, 37-700 Przemyśl

ObrazekObrazekObrazek

Dalej Jak to dalej, szukałem szukałem i znalazłem klape USA, gotowa, ofoliowana na laluni już. plus umbrela poszła w niepamięć a wrócił 09 :)

Obrazek

Całą zime autko stało w garażu, aż do teraz gdzie pomału wyjeżdza i zjawił się kolejny fant, jeszcze nie gotowy do końca ale prawie...

fake RS,
Zderzak S-line
obrysy USA
Obrazek[/b]

Awatar użytkownika
makaveli2pac
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 120
Rejestracja: 03 mar 2016, 23:10
Lokalizacja: szczecin

Post autor: makaveli2pac » 10 kwie 2018, 00:02

gdzie kupiles zderzak jesli moge zapytac?

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga