Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

duszący zapach i parujące szyby

Układ chłodzenia, ogrzewanie i klimatyzacja
ODPOWIEDZ
b4ndit90
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 98
Rejestracja: 10 sie 2016, 01:23
Imię: Grzegorz
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2006
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.7TDI 180KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Yeovil / Somerset / UK
Kontakt:

duszący zapach i parujące szyby

Post autor: b4ndit90 » 25 paź 2016, 23:32

Mam taki problem jak włącze silnik i klima jest włączona zimno lub ciepło pierwszy strzał jest taki lekki drapiacy zapach . jak przełącze na ekko to duszący .. przy ekko włączonym zaraz paruja szyby nie idzie jechac cały czas prawie jezdze na klimie. filtr kabinowy wymieniony . kanały przeczyszczone pianka K2 .. cilinderki klimy wyczyszczone .. co jeszcze ?

camelllcamelll
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1157
Rejestracja: 21 cze 2010, 10:57
Imię: Ryszard
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2007
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.7TDI 163KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Nowa Ruda

Post autor: camelllcamelll » 26 paź 2016, 04:04

b4ndit90 pisze:co jeszcze ?
Myślę że parownik - a to już nie takie proste to wyczyścić / odgrzybić - spróbować to zrobić dobrym ozonatorem.

Poczytaj tu

-a6-c5-czyszczenie-parownika-klimatyzacji-vt48257.htm

atlas audi a6

Re: duszący zapach i parujące szyby

Post autor: atlas audi a6 » 26 paź 2016, 07:19

b4ndit90 pisze:Mam taki problem jak włącze silnik i klima jest włączona zimno lub ciepło pierwszy strzał jest taki lekki drapiacy zapach . jak przełącze na ekko to duszący .. przy ekko włączonym zaraz paruja szyby nie idzie jechac cały czas prawie jezdze na klimie. filtr kabinowy wymieniony . kanały przeczyszczone pianka K2 .. cilinderki klimy wyczyszczone .. co jeszcze ?
żle odgrzybiona i wyczyszczona klima - poza tym tak jest jesienią niestety, daj profesjonalnemu warsztatowi to odgrzybią ją konkretnie i użyją ozonu do zabicia wszelkiego ustrojstwa. Potem jeździj na klimie i problemu nie będzie. Ja nie wyłączam jej nawet zimą - choć przy niskiej temperaturze się nie załącza. Kiedyś włączyłem i sobie działa cały czas :)

HARRY

Re: duszący zapach i parujące szyby

Post autor: HARRY » 26 paź 2016, 10:19

atlas1977 pisze:
b4ndit90 pisze:Mam taki problem jak włącze silnik i klima jest włączona zimno lub ciepło pierwszy strzał jest taki lekki drapiacy zapach . jak przełącze na ekko to duszący .. przy ekko włączonym zaraz paruja szyby nie idzie jechac cały czas prawie jezdze na klimie. filtr kabinowy wymieniony . kanały przeczyszczone pianka K2 .. cilinderki klimy wyczyszczone .. co jeszcze ?
żle odgrzybiona i wyczyszczona klima - poza tym tak jest jesienią niestety, daj profesjonalnemu warsztatowi to odgrzybią ją konkretnie i użyją ozonu do zabicia wszelkiego ustrojstwa. Potem jeździj na klimie i problemu nie będzie. Ja nie wyłączam jej nawet zimą - choć przy niskiej temperaturze się nie załącza. Kiedyś włączyłem i sobie działa cały czas :)
dobrze kolega atlas gada

b4ndit90
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 98
Rejestracja: 10 sie 2016, 01:23
Imię: Grzegorz
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2006
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.7TDI 180KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Yeovil / Somerset / UK
Kontakt:

Post autor: b4ndit90 » 19 mar 2017, 09:00

Źle kolega gada. Rozebrałem całe podszycie na dole . okazało sie ze nagrzewnica ( chłodniczka ) pęknięta i cała zalana. Wyciagłem. W audi w UK zawołali 320 GBP + Vat ... Załamałem sie .. Wszedłem na allegro kupiłem za 45 zł jak nowka , używana ale zapakowana przyszła. Zamontowałem reful płynu i smiga .. :) a kto by sie spodziewał ?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga