Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Audi A6 C6 4.2 V8 335km

Prezentacja w/w aut.
ODPOWIEDZ
wlodarz
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 17
Rejestracja: 19 gru 2016, 20:12
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski

Audi A6 C6 4.2 V8 335km

Post autor: wlodarz » 02 lut 2017, 12:02

Witam,
przyszedł czas na pochwalenie się moim ,,Smokiem". Jeżdżę autem 2 miesiące. Póki co jestem bardzo zadowolony. Komfort jazdy, duża przestrzeń, świetna dynamika i BOSKI dźwięk V8 (zawsze marzyłem o V8 i w końcu jest) :) - ale to raczej informacje dla tych, którzy dopiero planują zakup A6, bo reszta to doskonale wie.
Wyposażenie w miarę dobre - wszystko na czym mi zależało jest.

Stan auta bardzo dobry. Po mimo swojego wieku lakier i środek bardzo ładnie utrzymany, mechanicznie też ok. Nie ma jakiś większych otarć, obtłuczeń, rys, zmatowień, ani w środku ani na zewnątrz. Nie bity, bo sprawdzałem. Generalnie wszystko cacy działa.

W niedalekiej przyszłości planuje założyć LPG (myślę nad V generacją), bo jeżdżę głównie w mieście, a średnie wychodzi mi ok 25l/100km więc to lekka przesada. (raczej mam ciężką nogę, ale też nie wariuje).


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Robiłem też ostatnio test przyśpieszenia 0-100km/h (1 podejście). Wynik ,,jak książka pisze". Widać, że żaden kuń nie zdechł po mimo upływu lat. Myślę, że na lepszym asfalcie (tu robiłem na lodzie - ESP trochę setnych ukradło) idzie poprawić dane producenta ;)

Screw
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 514
Rejestracja: 05 paź 2016, 02:59
Imię: Dawid
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2008
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.8 FSI 210KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: UK/Poznań

Post autor: Screw » 05 lut 2017, 04:08

Bardzo ladnie sie prezentuje. Zauwazylem wlasnie zaleznosc kremowego srodka z ciemnym drewnem i elektryka foteli - wystepowalo to glownie w jednostkach benzynowych w ukladzie V. Jestem raczej zwolennikiem ciemnych kolorow wnetrza (mialem kremy i sa upierdliwe:) ) ale w a6 wyglada to bardzo ladnie.

Planujesz jakies modyfikacje czy bedzie jak jest?

wlodarz
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 17
Rejestracja: 19 gru 2016, 20:12
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski

Post autor: wlodarz » 07 lut 2017, 12:46

Jeśli chodzi o środek, to preferuj właśnie ten kolor (jeśli nadwozie ciemne), ale fakt, wymaga ono uwagi i starannej pielęgnacji. Co do modów: na pewno polerka, zabezpieczenie lakieru i ogólny auto detaling (jeśli to wogole można nazwać modyfikacją) - robiłem w poprzednim aucie i efekt mega. Być może lekka gleba, bo trochę wysoko stoi. Na pewno obszyje ,,na gróbo" kierownice. Myślałem żeby też podziałać coś z mocą, ale jako, że to wolnossak, to muszę się rozejrzeć ile kosztowało by dołożenie kompresora - mocy nigdy nie za wiele :) Może dorzucę na tylną klapę tą delikatną lotkę. Na lato może jakieś 19'... Z grubsza tyle. Zobaczymy ile uda się zrobić w najbliższym czasie ;) aaa i jeszcze LPG planuje wrzucić! Obawiam się trochę utraty mocy, ale przemawiają do mnie spore oszczędności.

krzysparco
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 18
Rejestracja: 29 lut 2016, 00:35
Lokalizacja: Sanok

Post autor: krzysparco » 07 lut 2017, 13:32

Piękne auto i najlepszy silnik !!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga