Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Audi A6C6 Allroad Przestał działać bluetooth

Car Audio
ODPOWIEDZ
zdezio
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 18
Rejestracja: 20 lis 2015, 12:53
Lokalizacja: Kraków

Audi A6C6 Allroad Przestał działać bluetooth

Post autor: zdezio » 17 sie 2016, 01:22

Witam mam taką dziwną sytuację mianowicie, telefony przestały widzieć bluetooth w moim aucie oczywiście zacząłem szukać informacji po forach ale najczęściej porostu ludzie nie mają modułu bluetooth. z ciekawości rozkręciłem schowek pasażera i znalazłem tam moduł do rozmowy ( car talk THB bury ) lecz wydaje mi się że on nie posiada bluetooth. Sprawdziłem również wszystkie bezpieczniki prawa, lewa strona i bagażnik tam wszystko jest ok. Zauważyłem również że w podłokietniku mam piny na telefon a czytałem ze jak ktoś ma tam telefon to nie ma bluetooth. A więc moje pytanie jest w jaki sposób mogę sprawdzić czy moje auto posiada bluetooth i gdzie się znajduję bo wyczytałem że pod nogami kierowcy.

Audi A7 Klub

Post autor: Audi A7 Klub » 21 sie 2016, 10:52

zdezio, Najprościej to po kodach VIN. Moduł BT znajduje się pod fotelem kierowcy.

zdezio
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 18
Rejestracja: 20 lis 2015, 12:53
Lokalizacja: Kraków

Post autor: zdezio » 21 sie 2016, 11:02

No to tak to co odnalazłem (car talk THB bury) jest to zestaw głośnomówiący do telefonów iPhone ze względu iż te nie miały bluetootha. Zdemontowałem go z auta bo brzydko wyglądał ale nadal głowie się w jaki sposób mogę sprawdzić co może być nie tak z moim oryginalnym bluetooth aby nie targać go z pod dywanika kierowcy ma ktoś jakiś pomysł, da się to zrobić VCDSem ?

[ Dodano: 2016-08-21, 11:02 ]
KL4K50N pisze:zdezio, Najprościej to po kodach VIN. Moduł BT znajduje się pod fotelem kierowcy.
to właśnie wszystko wiem ale myślałem że jest jakaś prosta metoda sprawdzenia czemu przestał działać

Audi A7 Klub

Post autor: Audi A7 Klub » 21 sie 2016, 12:26

zdezio pisze:to właśnie wszystko wiem ale myślałem że jest jakaś prosta metoda sprawdzenia czemu przestał działać
Może lista sparowanych urządzeń jest już zapełniona i mmi nie pozwala na parowanie innych? Wejdź w ustawienia BT i wyczyść wszystkie ustawienia jakie były i próbuj ponownie.

PS: Jaki telefon posiadasz?

zdezio
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 18
Rejestracja: 20 lis 2015, 12:53
Lokalizacja: Kraków

Post autor: zdezio » 22 sie 2016, 20:39

No to tak chciał bym na razie zamknąć temat bo między czasie zepsuł mi się rozrusznik auto stało z odpiętym akumulatorem przez 3 dni po zmontowaniu wszystkiego okazało się ze bluetooth zaczął działać sam z siebie. Lecz teraz nie działa mi domykanie szyb z pilota :(

Audi A7 Klub

Post autor: Audi A7 Klub » 24 sie 2016, 13:42

zdezio pisze:Lecz teraz nie działa mi domykanie szyb z pilota
Musisz na nowo je zaprogramować.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga