Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

PROBLEM Z JAKOŚCIĄ AUDIO

Wnętrze
ODPOWIEDZ
gdanszczaninLgd
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 9
Rejestracja: 17 cze 2016, 22:30
Lokalizacja: Mullingar, IRL / Gdańsk PL

PROBLEM Z JAKOŚCIĄ AUDIO

Post autor: gdanszczaninLgd » 26 cze 2016, 14:07

Witam.
Mam problem z jakością odtwarzania audio. kupiłem A6 C6, 2010 i chyba coś mam z odtwarzaczem audio czy MMI, nie wiem jak to tam nazwać. Strasznie słabą mam jakość dźwięku, a jak zaczynam pogłaszać na maxa, to zamiast coraz głośniej, dźwięk robi się coraz bardziej trzeszczący i nie to, że charczy tylko robi się tak dziwnie jak by głośność chciała iść wyżej ale coś by to blokowało. Wiem może śmiesznie to brzmi wszystko, ale ciężko jest to tak opisać.
Słabo z wysokimi i niskimi tonami. Wygląda to tak jakby była spalona końcówka mocy w radiu albo we wzmacniaczu, czy jak ?
Czy ktoś może wie jak to sprawdzić, bo już się zastanawiałem czy nie wymienić głośników, ale sprawdziłem u kumpli w A6 stkach i 2005 i 2008 i wszystko jest super, i tony i głośność, a u mnie lipa ! :-(
Jest to moje pierwsza Audi więc może czegoś nie ogarniam, ale generalnie dziwnie mi to wygląda. :| <mysli>
Pozdrawiam
Piotrek
Gdanszczanin i Lechista z krwi i kości

Audi A7 Klub

Post autor: Audi A7 Klub » 30 cze 2016, 19:14

gdanszczaninLgd, Masz BOSE czy zwykłe DSP?

gdanszczaninLgd
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 9
Rejestracja: 17 cze 2016, 22:30
Lokalizacja: Mullingar, IRL / Gdańsk PL

Post autor: gdanszczaninLgd » 30 cze 2016, 19:32

Hej.
No właśnie chciałbym mieć Bose ale słyszałem że jest z tym kupa roboty. Na razie mam MMI 3G Basic chyba to.
Gdanszczanin i Lechista z krwi i kości

Audi A7 Klub

Post autor: Audi A7 Klub » 30 cze 2016, 20:11

gdanszczaninLgd, Czyli masz zwykłe DSP. Patrzyłeś w ustawieniach AUDIO jak tam u Ciebie w aucie jest? Może poprzedni właściciel nie słuchał głośno ale chciał mieć dobrą jakość wysokich i niskich i dal jakoś na maxa wszystko. A Ty jak chcesz głośno to po prostu głośniki i wzmak wymięka?

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga