Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[Serwis] SERWIS S-plus Łopuszańska 36 Warszawa

ODPOWIEDZ
gwizdek50
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 111
Rejestracja: 13 wrz 2008, 14:02
Imię: Tomasz
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 1.9TDI AVF 131KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Warmia

[Serwis] SERWIS S-plus Łopuszańska 36 Warszawa

Post autor: gwizdek50 » 26 mar 2016, 17:10

Stanowczo odradzam korzystanie z usług serwisu blacharsko- lakierniczego sieci
S-plus przy ul. Łopuszańskiej 36 w Warszawie.
W poniedziałek ok godz. 19:00 (pracują do 20:00) oddałem do nich swoje A6 C5 2003r (po lifcie) do:
 wymiany prawych przednich drzwi - zakupiłem używane w dobrym stanie, trzeba je było tylko pociągnąć lakierem bezbarwnym (tzw. cieniowanie) i przełożyć boczek plus listwy ze starych drzwi („nowe” były sprzed liftu);
 wymiany prawego przedniego błotnika (nadkola) - firma zaoferowała zakup zamiennika w wersji tańszej i droższej - obie oczywiście do malowania. Wybrałem droższą wersję.
Umówiliśmy się na odbiór samochodu w środę po godz. 18:00, czyli firma miała 2 dni na naprawę - TAK przynajmniej twierdzili, ze to wystarczy.
W środę ok 16:00 zadzwoniłem do ich przedstawiciela, który prowadził moją sprawę, ale ten nie był dobrze zorientowany jak się sprawy mają, więc obiecał się dowiedzieć i oddzwonić za „10-15 minut”. Odzwonił mniej więcej po godzinie i stwierdził, że „auto musi zostać do jutra, bo mieli jakąś awarię zasilania i jeszcze nie wysechł lakier” - wiedziałem, ze to ściema, ale… przełknąłem ślinę i umówiliśmy się na odbiór we czwartek o 18:00. Następnego dnia również dzwonię ok 17 jak tam moje auto, a tu… nadal nie gotowe - tym razem „ciężko było odkręcić śruby mocujące nadkole do słupka i trochę zeszło, dlatego dopiero będzie lakierowane i… zapraszam po auto jutro ok. 9:00 to my go jeszcze rano dopolerujemy, aha - i jeszcze w związku z tymi śrubami - trzeba będzie dopłacić 100 zł, bo to NIETYPOWA SPRAWA - a firma liczy sobie kasę za montaż i osobno za demontaż elementu (po ok 140 zł) - nikt nie mówił, że te śruby będą się odkręcały palcami…
Dodatkowo Pan się pogubił w zeznaniach, bo lakier miał być już kładziony dzień wcześniej…
Trochę mnie to już zirytowało, więc podniosłem głos i przekazałem Panu, że na rano auto ma być, bo o 9:00 jestem umówiony z innym mechanikiem w sprawie naprawy instalacji elektrycznej - zostałem ZAPEWNIONY, ŻE BĘDZIE.
W piątek po 9:00 zawitałem do warsztatu, a tam….”trzeba będzie poczekać z godzinkę, bo już skręcają”
Czekałem, kręciłem się po biurze i okolicy i co chwila pytałem Pana, jak się sprawy mają - i słyszałem: „jeszcze chwila”. Tak minęły… 3 GODZINY!!!
Ok. 12:00 auto trafiło na myjnię - tam go ujrzałem i… jakież było moje zdziwienie, gdy:
 na „nowych” drzwiach pozostawiono listwę boczną, węższą o ok.1,5 cm od tej na tylnych drzwiach, natomiast przełożono listwę od spodu drzwi, bo akurat tamtej nie było, w zestawie, więc domyślili się, że trzeba przełożyć;
 listwa dolna przykręcona jest krzywo;
 drzwi przykręcone są krzywo;
 nie podłączono głośników w drzwiach… zapomniano.
Powiedziałem Panu, co myslę o takiej robocie w dość niewybredny sposób i mam z tymi niedoróbkami podjechać po świętach - zobaczymy jak to wtedy wyjdzie.
Dlatego ODRADZAM WSZYSTKIM KORZYSTANIE Z ICH USŁUG.
gwizdek

camelllcamelll
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1158
Rejestracja: 21 cze 2010, 10:57
Imię: Ryszard
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2007
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.7TDI 163KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Nowa Ruda

Post autor: camelllcamelll » 26 mar 2016, 21:27

Dlatego ODRADZAM WSZYSTKIM KORZYSTANIE Z ICH USŁUG.
Nie zapłaciłbym ani grosza !!

krzysiekurs
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 35
Rejestracja: 24 paź 2012, 17:01
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: krzysiekurs » 26 mar 2016, 22:42

No to ladna sztuke odwalaja , po swietach mialem sie z nimi umawiac na wyciagniecie wgnioty na drzwiach wiec nic z tego poszukam innego warsztatu---a tak sie reklamuja jaco to sa super i solodni
wirus 250 KM i 510 Nm

Kris30
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 76
Rejestracja: 25 lip 2015, 22:12
Lokalizacja: Zachodnia Polska

Post autor: Kris30 » 30 mar 2016, 11:37

Nieterminowość oraz ukryte opłaty mnie akurat nie dziwią, ale taka finalna fuszerka to już niestety skandal. Ktoś tam nie pilnuje pracowników, to częsty przypadek jak na miejscu nie ma rozgarniętego właściciela czy zmotywowanego kierownika. Poinformuj osoby decyzyjne w sieci, pomożesz im, sobie i przyszłym klientom, bo na forum przeczyta to parę osób.

Awatar użytkownika
mwx
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1486
Rejestracja: 29 paź 2010, 13:27
Imię: Forum Audi A6
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2001
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 3.0 TFSI 300KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Poznań West

Post autor: mwx » 01 kwie 2016, 11:46

Do tej sieci to można oddać auto do umycia, choć i to robią słabo. <uoee>

gwizdek50
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 111
Rejestracja: 13 wrz 2008, 14:02
Imię: Tomasz
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 1.9TDI AVF 131KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Warmia

Serwis Łopuszańska

Post autor: gwizdek50 » 16 cze 2016, 02:57

Nawiązując do mojego tematu sprzed ponad dwóch miesięcy...
... Drzwi były przykręcone krzywo, bo panowie... tfuuu "mechanicy", wykręcając śrubę zawiasu z poprzednich drzwi zerwali z niej gwint i... włożyli ją na miejsce "na sztukę". Po dwóch dniach drzwi po prostu opadły i cud, że nikomu nic się nie stało i nie narobiły większych szkód...
przy następnej wizycie "zdiagnozowano" usterkę i JUŻ PO TYGODNIU naprawiono mi auto, bo trzeba było czekać na ściągnięcie śruby z ASO.
Naprawdę ten serwis to mistrzostwo świata...
gwizdek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Odradzam (spoza Forum)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga