Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C6 Avant] Project dropped Avant

Prezentacja w/w aut.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
makaveli2pac
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 120
Rejestracja: 03 mar 2016, 23:10
Lokalizacja: szczecin

[A6 C6 Avant] Project dropped Avant

Post autor: makaveli2pac » 26 maja 2016, 12:46

[center]Witam po długich poszukiwaniach wpadło autko które zrodziło się w głowie jako główne jako, że szkoda mi mojego klasyka Mercedesa W124 w Kombi
[/center]
PRODUCENT: Audi
MODEL: A6 C6 Avant
ROK: 14.12.2005
SILNIK: 2.4 Multitronic
MOC: 177KM
RODZAJ PALIWA: PB
MAX. MOMENT OBROTOWY: 380Nm
UKŁAD DOLOTOWY :seria
UKŁAD WYDECHOWY: Tłumik bucza inaczej niż inne w a6 z tym silnikiem (jezdzilem kilkoma) bulgocza cos ala 4.2 niby, nie wiem ile w tym prawdy uklad jest sline-owy
ZAWIESZENIE: seria
UKŁAD HAMULCOWY: seria
KOŁA: 18 seria Audi biedniejsza wersjaSPEEDLINE cos w ten desing + zima 17 OZ Reacing Supertourismo
CAR-AUDIO: seria, zmieniarka 6CD, subwoofery, procesor dźwięku
WYPOSAŻENIE:
- bixenon
- coming living home
- czujnik deszczu, zmierzchu
- nawigacja kolorowa MMI plus kolor miedzy zegarami
- dwustrefowa klima
- zmieniarka 6CD + subwoofery + procesor dżwięku
- lampy tylne LED
- aluminium
- podświetlanie nóg, boczków ambiente
- oświetlenie ziemi spod lusterek
- hak wysuwany
- roletki tylne drzwi plus tylna szyba w bagaju
- tempomat
- webasto
- Fotele ala Sline : pół skóra pół alkantara


DOKONANE ZMIANY :
- Uszczelki komplet na pokrywe zaworów
-Wymiana siłownika tylnej klapy

PLANOWANE ZMIANY:
- koło 19 lub większe Vossen CVT ( replika) lub bbs CK , lecz najbardziej zalezy mi na WCI- MT10 ( jak ktoś zna namiar)
- poprawka ramki rejestracyjnej tył
- front tablicy do wymiany, lub wywalenie go w zupełności
- kodowanie kierunkowskazów US
- kompleksowy detailing mam jebniecie na tym pkt, auto ma lakier dla kogoś może ładny dla mnie wymaga on do perfekcji w cholere ( jako były pracownik detailingu w Tenzi), glinkowanie pranie, odkurzanie, Gliponowanie :) i kwarcowanie
- obniżyć porządnie jak należy :) Gwint FK
- wymiana konsoli środkowej na tą w drewnie
- Wymiana kompletnego zawieszenia ( mam jebnięcia jak robię to porządnie więc całe przednie zawieszenie kpl do wymiany, gdyż jeden wahacz mówi już pa
- Nie wiem jak to nazwać ale zakupić chcę te pałąki w bagażniku takie aluminiowe, jak ktoś zna to namiar plisss

Auto dupska nie urywa, a o to one

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony 26 maja 2016, 21:24 przez makaveli2pac, łącznie zmieniany 1 raz.

novvy91
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 128
Rejestracja: 28 kwie 2012, 12:41
Imię: Dawid
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2007
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0 ASN 220KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Choszczno.DrontenNL

Post autor: novvy91 » 26 maja 2016, 13:12

makaveli2pac pisze:Auto dupska nie urywa
Jeszcze nie ;) Zrób mały offtop i pochwal się klasykiem lubię takie auta ;) <okok>

Powodzenia w modach ;) Ostatnio na ebay kupiłem FK za 700zł + przesyłka 10e ;) W Polsce wołają sobie 1200zł za FK... Popatrz warto ;)

ps.
Gdzie w ZS takie fajne miejscówki muszę podjechać :)

Awatar użytkownika
makaveli2pac
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 120
Rejestracja: 03 mar 2016, 23:10
Lokalizacja: szczecin

Post autor: makaveli2pac » 26 maja 2016, 14:25

siema @novvy91 w Szczecinie mimo ze te miasto jest nudne jak piz** jest kilka miejscówek bulwary odremontowane , oraz most brdowski, stare miasto. Ogólnie coś się rusza z miastem.
Pochwale się tylko muszę złapać chwile by siąść i zrobić temat z Mercedesem w124.
Plany są pierw wymienię kompletnie przednie zawieszenie bo nie chce pakować w gwintu i zaraz padnie mi jakiś wahacz.
FK na bank powędruje myślę że auto dopiero na przyszły sezon bedzie gotowe tak by ktoś się obejrzał za nim

Awatar użytkownika
hawajos
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 123
Rejestracja: 13 cze 2015, 00:23
Lokalizacja: Limanowa

Post autor: hawajos » 28 maja 2016, 19:33

Plany całkiem zacne Panie . Ciekaw jestem tego kierunku US czy da się to zrobić w A6 , co do drewna będę mieć chyba na sprzedaż swoje bo mi jakoś przestało pasować. Gałka zmiany ,tunel i dekory w drzwi . Dam jeszcze znać bo niema mnie w kraju niestety . Pozdrosy &#128512;

Awatar użytkownika
makaveli2pac
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 120
Rejestracja: 03 mar 2016, 23:10
Lokalizacja: szczecin

Post autor: makaveli2pac » 28 maja 2016, 21:32

@hawajos jak byś miał na sprzedaż ja się pisze, szukam tych felg WCI MT-10 ale weź to człowieniu znajdź, chyba ze @Chomiczesq pochwali się gdzie swoje vossen-y zakupił ( chociaż vossen łatwiej dostać niż wci).
Planuję strzelić do kompletu boxa dachowego.

novvy91
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 128
Rejestracja: 28 kwie 2012, 12:41
Imię: Dawid
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2007
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0 ASN 220KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Choszczno.DrontenNL

Post autor: novvy91 » 29 maja 2016, 02:03

sprawdź na fb... dawmac.

Awatar użytkownika
makaveli2pac
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 120
Rejestracja: 03 mar 2016, 23:10
Lokalizacja: szczecin

Post autor: makaveli2pac » 29 maja 2016, 16:41

@novvy91 gdybyś byl laska juz bys miał u mnie buziaka znalazłem alternatywę tańsze felgi niż wci mt-10. są to Radi8 model B12

novvy91
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 128
Rejestracja: 28 kwie 2012, 12:41
Imię: Dawid
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2007
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0 ASN 220KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Choszczno.DrontenNL

Post autor: novvy91 » 30 maja 2016, 14:32

<okok> może kiedyś w ZS się miniemy to dasz ;)

Awatar użytkownika
makaveli2pac
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 120
Rejestracja: 03 mar 2016, 23:10
Lokalizacja: szczecin

Post autor: makaveli2pac » 20 gru 2017, 18:47

Witam po długiej przerwie, audi smiga chociaż zawsze coś jest do zrobienia. W Marcu 2017 oddałem skrzynie do roboty. Koszt fajny szkoda sie chwalic.
Prac duzo zostało wykonanych. Dużo części jest od nowości, troche sparciałych.
Muszę wymienic rurke spalin od webasto bo jak zime grzeje to kopci na boki.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Przed zimą wpadło kompleksowe czyszczenie Audicy, tj. Plastiki APC od ADBL-a, potem położony dressing od Poorboy'sm skóra dostała drugie życie wyczyszczona Gliptionem GT11+GT12. Szyby potraktowałem Geyon Anti Fog ( wydaje mi sie że nie jest tak dobry, ale mam stary filtr kabinowy). Lakier niestety zostaje na zime taki jest, Wiosna ma w sobie plany szeroko idące ale to pochwale sie. Jedyne co zdradze to bedzie korekta lakieru, pranie tapicerki, Na lakier położony bedzie albo Ceramic Pro lub Kisho ( mam nadzieje ze moj promiennik jeszcze do wiosny dojedzie by wygrzac ceramike. Reszta rzeczy to tajemnica :).
Po drodze wywalilem zwykle zarówki na rzecz ledów, wpadło mi takze dużo chemii, po godzinach zajmuje sie autodetailingiem, na szybe wpadlo glaco, na lakier wosk od softa potem QD-ki, itp itd.
Zaczeły padac mi silowniki od maski i od klapy, poszły nowe od Magneti Marelli.
Nastepnie padł oring pod czujnikiem wariatora lał olejem jak głupi.
Ostatnio padło wąż od chlodnicy z króccem, zamowiony w aso koszt kolo 200zl, wymienilem nowy zbiorniczek plynu chlodzacego.
Reszte rzeczy nie pamietam sorry za chaos ale takji roztrzepany jestem

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek.

W pakiecie wiosennym planuje gruntowna przebudowe auta, prac duzo wiec nie wykonam wszystko od razu, lecz takie wazniejsze rzeczy to zrobie.
Samochod jest skarbonka, ma swoje lata i zawsze jest co wkladać.
Bardzoo ale to bardzo denerwuje mnie jak wjezdam prawym kolem na dziure skrzypiacy plastik, tak jak w starym aucie takie trzasniecie plastiku.
Nie wiem czy to moze byc w schowku czy drzwi czy jakis slupek w polowie auta, strasznie to wnerwia, tak jak bym jechal starym fiatem jakimś.
Moze ktos cos wie i wie jak zaradzic temu

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga