Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[Sprzedawca] Audi A6 C5 Kielce sprowadzone z Danii uwaga!

Awatar użytkownika
metyoo
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2019
Rejestracja: 29 kwie 2012, 16:08
Imię: Metyoo
Moje auto: S4 C4
Rocznik: 1993
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.0 130KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Post autor: metyoo » 18 lut 2015, 16:18

I za to jesteśmy wdzięczni. Jeśli jednak szukasz dobrej A6 w tych pieniądzach bądź pewien, ze ciężko będzie cokolwiek dobrego znaleźć, a handlarski bełkot bierz z przymrużeniem oka, bo to jest ich chleb, a nawijanie makaronu mają we krwi i nic tego nie zmieni.
Ja, ty, i 99% naszej forumowej społeczności podchodzi chłodno do zakupu, natomiast uwierz mi jest multum naszych rodaków, dla których niski przebieg to rzecz święta i na własne życzenie są oszukiwani, bo to nie te czasy, w których samochód stał w garażu i wyjeżdżało się w niedzielę do kościoła i ew. na wakacje, ale niektórzy są niereformowalni.

No_Name
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 8
Rejestracja: 17 lut 2015, 23:05
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: No_Name » 18 lut 2015, 16:31

Smutna, szara, polska rzeczywistość. Niestety tak jest i jeśli nie zmieni się podejście ludzi, to takie cwaniaki będą zarabiać na ludzkiej "ułomności".

Okey, bo z tematu ostrzegawczego zrobił się społeczno-polityczny.
Jeśli jest u Was taki zwyczaj, to można zamknąć wątek.

michal_bst
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 320
Rejestracja: 16 lut 2014, 22:14
Lokalizacja: Lublin

Post autor: michal_bst » 18 lut 2015, 18:05

No_Name, no ale jak ktoś jest ułomny to nawet nasza dobra wola nie uchroni go przed błędami. Jeśli Cię zasmuca fakt, że tu nikt nie bije Ci brawa za założenie tego wątku, no cóż masz do tego prawo ale większość użytkowników ma głowę na karku i nawet nie zagląda do takich ogłoszeń bo od razu wiedzą, że coś nie tak.


Handlarze zawsze będą ubarwiać, oszukiwać, kombinować. Tak to działa i tego nie zmienisz. Nie rozumiem tylko tego, że żalisz się, że forum daje przyzwolenie. Nie wiem czego oczekujesz? Zrozumienia? Współczucia, że jechałeś jak ostatni naiwniak ze 200km w jedną stronę, żeby obejrzeć auto w promocyjnej, zbyt niskiej cenie?

Nie spinaj się tak i roczników 2000-2001 szukaj w cenach od 15k i bliżej domu, to przynajmniej nie stracisz czasu i nerwów. <okok>

No_Name
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 8
Rejestracja: 17 lut 2015, 23:05
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: No_Name » 18 lut 2015, 23:18

Braw nie oczekuję, bo i po co? Wątek miał być czysto informacyjny.
Co do przyzwolenia.. Z ciekawości przewertowałem inne tego typu tematy i schemat jest taki sam. Zamiast puścić info dalej i maksymalnie utrudnić klientowi sprzedaż, lepiej debatować nad tym, że ktoś jest oderwany od rzeczywistości i czego oczekiwał.

Mówisz, szukaj od 15k w górę, a ja mówię i co mi to da? 7 tysi więcej zagwarantuje idealny stan? Nie sądzę.
Nie ma co bić piany, przekonywać się wzajemnie do swoich racji , bo do konsensusu nie dojdziemy na pewno. Z całą pewnością natomiast mogę powiedzieć, że kupno auta w naszym kraju, to istna loteria, możesz kupić tanio i dobrze (na złość wszystkim, którzy bujają się ze sprzedażą swoich perełek) albo drogo i jeszcze bardziej popłynąć. Nie ma reguły. Stąd też moje zainteresowanie w/w ogłoszeniem z którego nie wynikało nic niepokojącego. Amen.

Kamis23kx
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 106
Rejestracja: 05 sie 2012, 10:38
Lokalizacja: Szczytno/Mazury

Post autor: Kamis23kx » 19 lut 2015, 12:59

No_Name pisze: możesz kupić tanio i dobrze
Nie możesz kupić tanio i dobrze.Myślisz że ktoś Ci zrobi prezent.Myślę że ze sprzedażą bujają się właściciele ulepów a nie perełek.Znam to z własnego doświadczenia sam sprzedałem 14 letnie A6 za ponad 2 dychy i długo ze sprzedażą nie czekałem...

Awatar użytkownika
mardok1980
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 22
Rejestracja: 19 lut 2015, 18:38
Lokalizacja: Poznań,Warszawa

Post autor: mardok1980 » 19 lut 2015, 22:08

Kamis23kx pisze:
No_Name pisze: możesz kupić tanio i dobrze
Nie możesz kupić tanio i dobrze.Myślisz że ktoś Ci zrobi prezent.Myślę że ze sprzedażą bujają się właściciele ulepów a nie perełek.Znam to z własnego doświadczenia sam sprzedałem 14 letnie A6 za ponad 2 dychy i długo ze sprzedażą nie czekałem...
tu sie z tobą niezgodze bo ja poprzednie a6 2.4 z nowym gazem z 98r w NAPRAWDE super stanie kupilem za 9300 a utargowalem z 13900 chcialem sie o cos doczepic ale nawet miernik mi w tym niepomógł(niebrałem od hanlarza) zawieszenie bylo cale po remoncie.Gdy je wystawilem za 13900 sprzedałem w jeden dzien i pierwszy kupujący tez próbował sie o cos doczepił i o nic sie nie doczepił i za 13800 kupil z pocalowaniem w reke natomiast teraz kupiłem za 11800 2.8 quattro z 98r i sie okazuje ze czeka mnie niekiepski wydatek i narazie czekam na diagnoze ale do dobrego stanu jej daaaaaaleko tak ze niema reguły ze jak drozej to lepiej!!!

mrporpoise

Post autor: mrporpoise » 19 lut 2015, 22:31

mardok1980, Dobra dobra, ale wyjściowo chciał 13900... a że kupiłeś może od desperata który chciał sprzedać a ty miałeś gotówkę, to już twoje szczęście i wyjątek potwierdzający regułę ;)

rafal_m
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 743
Rejestracja: 12 lis 2012, 18:32
Imię: Robert
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2006
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0 220KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Frankfurt
Kontakt:

Post autor: rafal_m » 19 lut 2015, 22:52

Z wlasnego doswiadczenia wiem, ze wiekszosc samochodow w "dobrej" cenie sprzedawana jest tylko dlatego ze poprzedni wlasciciel stracil cierpliwosc do egzemplarza... sam tak mam, wytrzymuje jedno drugie trzecie, ale jak sie psuje kolejny element to mam ochote go sprzedac (nie wazne czy drogi czy tani). I wtedy szukam czegos innego mniej problematycznego.

Awatar użytkownika
Naprawa Audi A6
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1362
Rejestracja: 18 paź 2009, 12:22
Imię: Tomek
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2006
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.7TDI 163KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Naprawa Audi A6 » 21 lut 2015, 14:31

mardok1980 pisze:
Kamis23kx pisze:
No_Name pisze: możesz kupić tanio i dobrze
Nie możesz kupić tanio i dobrze.Myślisz że ktoś Ci zrobi prezent.Myślę że ze sprzedażą bujają się właściciele ulepów a nie perełek.Znam to z własnego doświadczenia sam sprzedałem 14 letnie A6 za ponad 2 dychy i długo ze sprzedażą nie czekałem...
tu sie z tobą niezgodze bo ja poprzednie a6 2.4 z nowym gazem z 98r w NAPRAWDE super stanie kupilem za 9300 a utargowalem z 13900 chcialem sie o cos doczepic ale nawet miernik mi w tym niepomógł(niebrałem od hanlarza) zawieszenie bylo cale po remoncie.Gdy je wystawilem za 13900 sprzedałem w jeden dzien i pierwszy kupujący tez próbował sie o cos doczepił i o nic sie nie doczepił i za 13800 kupil z pocalowaniem w reke natomiast teraz kupiłem za 11800 2.8 quattro z 98r i sie okazuje ze czeka mnie niekiepski wydatek i narazie czekam na diagnoze ale do dobrego stanu jej daaaaaaleko tak ze niema reguły ze jak drozej to lepiej!!!
Trafiłeś na niecierpliwego sprzedawcę, kogoś kto pilnie potrzebował gotówki, bądź kogoś bez tzw. "żyłki do handlu".
Ale niestety w 90% przypadków wygląda to tak:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Adrianus1980
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 13
Rejestracja: 27 maja 2015, 09:21
Imię: Adrian
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.8 193KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Świdnica/Wrocław

Post autor: Adrianus1980 » 30 lip 2015, 22:55

Mi się udało kupić A6 za 10tys. ale od rodziny, wujek jest dentystą i się pewnie obrazi jak się dowie, że zagazowałem. Zostawił parę rzeczy do zrobienia przy zawieszeniu, ale to pierdoły.

Moim zdaniem nie ma okazji, nikt obcy nie odda auta w dobrym stanie za bezcen. I należy w każdym przypadku jak kupujemy auto sprawdzać je po Vinie.

Forum A7 Polska
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 84
Rejestracja: 10 kwie 2014, 18:12
Imię: Damian
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2006
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.7TDI 163KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Forum A7 Polska » 29 gru 2015, 20:46

sprzedawalem swoje c5 2.4 ben , tiptronic
lampy do polerki
rozrzad do roboty
olej w skrzyni
abs
blacharka w kiepskim stanie parchy itp ( 98r)
zderzaki do wymiany/roboty

progi git, skrzynia git, silnik git, zawieszenie przejechalo ok 10 tys,przeguby i magiel porobione

wzialem 8K, gosc wzial z pocalowaniem reki
Reklama samochodowa - forum a6klub.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Odradzam (spoza Forum)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga