Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Nie działa klimatyzacja

Układ chłodzenia, ogrzewanie i klimatyzacja
ODPOWIEDZ
mfendi
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 10
Rejestracja: 06 maja 2014, 15:12
Lokalizacja: Biłgoraj

Nie działa klimatyzacja

Post autor: mfendi » 24 cze 2014, 16:03

Panowie problem pewnie znany ale mi już ręce opadają. Klima działała... od tygodnie umarła.
Pojechałem, dodali czynnika ... dalej nie działa. Pan powiedział ze to zaworek ale po odkręceniu dolnej osłony i podpięciu zaworka jak i sprężarki na "sztywno" jakimś specjalnym urządzeniem oba te elementy działają zaś klima nadal nic. Po podlaczeniu komputera pokazuje błąd
Czujnik ciśnienia/temperatury płynu chłodzącego (ATT) wiec zamówiłem z servisu bo zamienników nie ma, założyłem ten sam błąd oczywiście czujnika nie można oddać wiec 280zl poszlo... czujnik nowy klima nadal nie działa. Nie wiem gdzie jest problem nie wiem za co się zabrać czy to wina całego kliamatronika?
PLEASE POMOCY BO GORĄCO.

[ Dodano: 2014-06-24, 16:03 ]
mfendi pisze:Panowie problem pewnie znany ale mi już ręce opadają. Klima działała... od tygodnie umarła.
Pojechałem, dodali czynnika ... dalej nie działa. Pan powiedział ze to zaworek ale po odkręceniu dolnej osłony i podpięciu zaworka jak i sprężarki na "sztywno" jakimś specjalnym urządzeniem oba te elementy działają zaś klima nadal nic. Po podlaczeniu komputera pokazuje błąd
Czujnik ciśnienia/temperatury płynu chłodzącego (ATT) wiec zamówiłem z servisu bo zamienników nie ma, założyłem ten sam błąd oczywiście czujnika nie można oddać wiec 280zl poszlo... czujnik nowy klima nadal nie działa. Nie wiem gdzie jest problem nie wiem za co się zabrać czy to wina całego kliamatronika?
PLEASE POMOCY BO GORĄCO.


Panowie moze ktos mmial taki problem. Wymienilem czujnik cisnienia klimatyzacji zamawiany przez serwis. Klima nie wstaje mimo ze napita czynnikiem. Blad dalej wyskakuje. Tak jakby komputer nie widzial tego czujnika cisnienia. NIby wiazki eletryczne od wtyki czujnika sa wporzadku. Jakies propozycje? pozdrawiam Mariusz
Ostatnio zmieniony 13 cze 2014, 08:41 przez mfendi, łącznie zmieniany 1 raz.

lukwoj21
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 359
Rejestracja: 14 gru 2010, 17:49
Imię: Łukasz
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.5TDI BDH 180KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Post autor: lukwoj21 » 24 cze 2014, 18:08

moze masz osuszacz zapchany!!!(na 99%)

kozak_patryk
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 156
Rejestracja: 04 kwie 2014, 19:49
Imię: patryk
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2007
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0 ASN 220KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Somonino/Borcz

Post autor: kozak_patryk » 28 lip 2014, 22:45

ja mam taki problem z klimą że załączy się na 3 sek i gaśnie jak by nie miała siły ciągnąć kto pomoże oni przy napełnianiu mówili że spężara jest walnięta
jest 3.0 tdi bmk s-line i to co zawsze mi się marzyło quattro
licznik q7 2014 wersji PL
zmiana klimatronika


było 2.0 tdi blb
mody
licznik q7 2011r.
zmiana dekorów
s-line wewnętrzne
zmiana wewnątrz na led

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga