Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[Towar] a6 c5 1.9 tdi Ruda Maleniecka

ODPOWIEDZ
icemerc
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 161
Rejestracja: 18 maja 2011, 23:07
Lokalizacja: Łódź

[Towar] a6 c5 1.9 tdi Ruda Maleniecka

Post autor: icemerc » 22 lip 2014, 15:53

Kolejny rodzyn obejrzany przeze mnie w ostatnim czasie.

http://otomoto.pl/audi-a6-1-9tdi-131km- ... 51276.html


Generalnie na placu ok 30 aut, ok 4-5 właścicieli. Każdy znawca marki, wiedzący więcej niż inżynierowie w fabryce a każde auto według nich jest śliczne....

Do rzeczy. Miernik lakieru nie pokazał szpachli ani malowanego żadnego elementu. Rdza w rynienkach przy relingach po obu stronach, przy szybie przedniej. Lewy tylni błotnik lekko wgnieciony, kilka wgniotek na drzwiach po obu stronach. Jak na swój wiek ok nie czepiam się. I na tym się kończa zalety auta. Silnik ulany, egr ulany, co cieawe dopatrzyłem się też wycieku z maglownicy. Właściciele na każda twierdzoną wade auta odpowiadają " to standart" "każdy tak ma" itp. Nie są zadowoleni, że chce się np zdjąć pokrywe silnika czy podpiąć pod Vaga. Na sam miernik kręcili nosem, że napewno żle go ustawiłem, aby wmówić im, że auto miało wypadek :shock: . Motor poza wyciekami dobrze pracuje, zapala też ok. Lampy przednie mocno wypalone, zażołkniete - odpowiedz handalrzy - standart.
Fis zaczyna się wypalać, każde drzwi skrzypią i ciężko sie otwierają, hamulcy z tyłu juz nie ma ( klocków brak, tarcza jak żytetka ), klocki przód do wymiany, amorki z tyłu juz praktycznie brak, brakuje zmieniarki w bagażniku, hamsko wyjęte gniazdo 12V w bagażniku, coś fisiuje centralny zamek. Przejechać się nie można, bo "nie" Biegi wchodza bardzo cięzko, przy każdej zmienie dzwięki ze skrzyni niedawały mi spokoju. Przedstawiłem liste usterek i zaproponowałęm swoją cene - Panowie za mniej niz 19500 nie sprzedadzą. Jeden najbardziej wyszczekany nie umiał przedstawić mi różnicy miedzy AVF a AWX, czym różni sie sprzegło w tych skrzyniach ( dla niego jest identylko, tylko jeden bieg dołożyli ) I najlepsze : poprosiłem znawców aby włączyli mi klime. Niestety klima nie startuje wogóle a oni w żywe oczy do mnie - " no wczoraj działała" Vag pokazał 10 błedów i dałem sobie spokój. trzeba zapłaic recykling i rejestracje to auto wychodzi 20250.... Moim zdaniem nie warto...


tym egzemplarzem zakonczyłem poszukiwania w Polsce. Doszedłem do wniosku, że szukanie tego modelu auta w Polsce to grzebanie w śmieniach - nikogo nie obrażając oczywiście. za 1000zł polskich więcej już jedzie do mnie coś, co niebawem zaprezentuje i możecie mi wierzyć - Niemiec pod kołdrą trzymał <lol>
Jazda zaczyna się od 300 Nm...

Koła mogą być cztery... Cylindrów musi być pięć a napęd obowiązkowo Quattro

qnitus
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 133
Rejestracja: 30 sty 2012, 11:32
Lokalizacja: ślaskie

Post autor: qnitus » 22 lip 2014, 17:35

No czekam z niecierpliwością:)a tak btw to albo masz takiego pecha albo nie wiem bo ja pierwsze auto jakie obejrzałem od razu wziąłem i tak się jakoś trafił fajny egzemplarz.

raphi
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2
Rejestracja: 02 sty 2011, 22:03
Lokalizacja: Brodway

Post autor: raphi » 24 lip 2014, 19:24

Ja też :) Wprawdzie ściągnąłem do odsprzedaży, ale ostatecznie jest tak dobry egzemplarz, że zostawiam go dla siebie :)
Byłem też w Audi i podali mi pełną historię z systemu (od początku 1 właściciel). Ostatni przegląd 28 marca tego roku, z przebiegiem 249 tyś. I wszystko się zgadza. Ja kupiłem w lipcu z przebiegiem 252. I tak przegląd po przeglądzie zeszliśmy do 2002 roku do pierwszej wizyty w ASO :)
Trafiłem pierwszego i od razu wysoko poprzeczka :)
http://kosun.eu/a6
Tyle że mój jest "przejściowy" czyli już pompowtrysk, ale jeszcze 116 KM (AJM).

icemerc
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 161
Rejestracja: 18 maja 2011, 23:07
Lokalizacja: Łódź

Post autor: icemerc » 24 lip 2014, 21:26

no widać w rodzimej Polsce nie da sie znalesć takiego auta za rozsadna kwote i w bardzo dobrym stanie.... Albo ja mam pecha albo zbyt wygórowane wymagania jak na polski rynek motoryzacyjny.... Ale wszystko w soim czasie panowie :)
Jazda zaczyna się od 300 Nm...

Koła mogą być cztery... Cylindrów musi być pięć a napęd obowiązkowo Quattro

raphi
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2
Rejestracja: 02 sty 2011, 22:03
Lokalizacja: Brodway

Post autor: raphi » 25 lip 2014, 08:15

To nie jest kwestia Polski. Zwyczajnie dobre nie może być tanie, nawet używane. Jeśli jest coś tanie to na pewno z jjakiegoś powodu. Sam widzisz, że szukasz od dłuższego czasu. Potawiles sobie wysoko poprzeczkę znaleźć dobre i tanio. Jak tego co chcesz nie potrafisz znaleźć za tyle co masz to albo obnizasz wymagania albo podnosisz budżet. Nie ma w tym glebszej filozofii. Widzisz, ja kupiłem za podobny do Twojego budżet, ale auto nieco starsze i bez czarnej skóry i ze słabszym piecem.
Chcesz dobre auto to Ci przyprowadze, ale musisz za nie zapłacić adekwatną cenę. Nikt Ci z ceny nie zejdzie "bo tak". W zamian będziesz miał samochód z dobrymi hamulcami, poprzegladach , w pełni sprawny i bezwypadkowy. Przy. 10+ letnich autach trudniej jest wybrzydzac. I to tak :-)

Powodzenia! Naprawdę trzymam kciuki. I życzę Ci byś w końcu znalazł.

PS A spod egra poci się każdy. Naprawa nie ma sensu bo pomaga na pare-nascie tys. Km a kosztuje niemało i de facto nic nie zmienia poza samopoczuciem :-)

motomario
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2
Rejestracja: 23 paź 2010, 20:18
Lokalizacja: Puławy

Post autor: motomario » 25 lip 2014, 16:34

Witam .Powiem Wam to co wszyscy wiecie że Polska to dziwny kraj. Rok temu sprzedawałem swoje poprzednie Audi A6 2,5 tdi 2003r BAU .Autem jeżdziłem 4 lata stan naprawdę IDEALNY!!! Kuź..wa nic dosłownie nic się nie działo złego z autem przez cały okres mojej jazdy wszystko robione na czas i na najlepszych materiałach .Przebieg pewny 240tys bezwypadek 100000 % wyposażenie naprawdę niezłe ale bez nawigacji - i co :shock: :shock: :shock: nieważne było to wszystko tylko ten brak nawigacji powodował to że sprzedaż trwała rok :shock: :shock: :shock: nie jestem w stanie tego zrozumieć !!! Nie szkoda mi wcale tych wszystkich mondrołków :) co to chcą zaj......stą furę za śmieszną kasę kupić a potem pakują tysiącami i dalej gó.....no mają i jeszcze piszą że nigdy 2,5tdi ..... nawet się cieszę jak czytam takie posty ........

ODPOWIEDZ

Wróć do „Odradzam (spoza Forum)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga