Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C5 2.8 Quattro] Przedstawiam moją czarną bestię :)

Prezentacja w/w aut.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pantego
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 123
Rejestracja: 19 sty 2014, 17:34
Lokalizacja: Warszawa

[A6 C5 2.8 Quattro] Przedstawiam moją czarną bestię :)

Post autor: pantego » 08 cze 2014, 18:29

Przedstawiam wam mój nabytek,
autko wstawiłem do auto centrum, gdzie można zobaczyć fotki i ocenić jeżeli ktoś z was jest również użytkownikiem autocentrum :)

http://www.autocentrum.pl/awc/pantego/audi-a6-1997/

A w skrócie :
Jest to perełka, której długo szukałem, audi jest cała w oryginale, jedynie prawy, przedni błotnik raz malowany z delikatną zaprawką bliżej lampy (widocznie audi muśnięta delikatnie w lampę, ale żaden całus) auto bez grama rdzy! :)

prawdziwy przebieg 166000, auto w środku nie ma żadnych oznak użytkowania, co dodatkowo potwierdza ten przebieg, auto prowadzi się jak nowe a kultura pracy silnika może śmiało zastąpić radio :)

Ogólnie oglądałem kilka audi, a egzemplarz, który odnalazłem przewyższył je wszystkie - (nawet te młodsze) swoim stanem technicznym, kulturą pracy silnika, zadbaniem.

Wnętrze jak z fabryki, audi nie prana ani nie polerowana, silnik brudny nie myty!, zero picowania do sprzedaży bo po prostu nie potrzebowała :)

Z wyposażenia wszystko działa w 100%, nawet przyciski nie powycierane w najmniejszym stopniu :) Kierownica nie wytarta, to samo lewarek zmiany biegów, pedały - wszystko tylko potwierdza przebieg.

Z zakupu jestem bardzo zadowolony, auto po prostu płynie a podróż nim to czysta przyjemność :)

EDIT

Miałbym kilka pytań ponieważ jest to moje pierwsze audi, tylko nie wiem czy mogę zadać je w tym topiku hurtowo w punktach?

edit2

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 21 cze 2014, 19:11 przez pantego, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Multifonika
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2596
Rejestracja: 21 mar 2013, 17:21
Imię: Robert
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2001
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.2 230KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Multifonika » 08 cze 2014, 19:25

pantego,
pantego pisze:Miałbym kilka pytań ponieważ jest to moje pierwsze audi, tylko nie wiem czy mogę zadać je w tym topiku hurtowo w punktach
14. Zanim napiszesz nowy temat w poszukiwaniu pomocy technicznej sprawdź czy już takiego nie było. Przejrzyj forum, użyj opcji szukaj. Pamiętaj, to Twój obowiązek! <okok>

Więc jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania w których możesz kontynuować, to możesz zakładać nowe tematy w odpowiednich działach <okok>
Lektor.

Awatar użytkownika
pantego
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 123
Rejestracja: 19 sty 2014, 17:34
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: pantego » 21 cze 2014, 19:12

Fotki dodane do pierwszego postu! (Wybaczcie, ale do tej pory nie wiedzialem, ze nie mozna obejrzec zdjec na autocentrum bez zalogowania)
Takze odswiezam i raz jeszcze przedstawiam swoja audi :)

Fontesen

Post autor: Fontesen » 22 cze 2014, 15:55

kolego, wszystko fajnie, autko wygląda solidnie, ale jest przedliftowe (1997 wg opisu po lewej) a przednie lampy są poliftowe, ponieważ kierunki są już jakby wbudowane, a nie nie goła zarówka.

nokti
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 265
Rejestracja: 30 lip 2011, 21:26
Lokalizacja: gorzów

Post autor: nokti » 22 cze 2014, 21:28

pantego, nie pisz że wszystko w oryginale bo lampy przednie masz półlift.To tylko sprecyzowanie,gdyż sam odmłodziłem swoją w lampy, blende i lusterka <okok> .

Awatar użytkownika
pantego
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 123
Rejestracja: 19 sty 2014, 17:34
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: pantego » 28 cze 2014, 09:41

Wiem, że lampy byly wymieniane, wszystko w oryginale mialem na mysli karoserie a o prawym błotkiku pisalem, stad pewnie zbita lampa i wymiana na poliftowe :)

[ Dodano: 2014-06-28, 09:41 ]
nokti pisze:pantego, nie pisz że wszystko w oryginale bo lampy przednie masz półlift.To tylko sprecyzowanie,gdyż sam odmłodziłem swoją w lampy, blende i lusterka <okok> .
Lusterka mam w planach chromowe poliftowe ;)
Blende to co masz na myśli?

Awatar użytkownika
Mazdomania
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 3333
Rejestracja: 06 sie 2013, 09:16
Imię: Gosia
Moje auto: S6 C5
Rocznik: 2002
Nadwozie: Avant
Silnik: 4.2 326KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Łęczna/Puławy

Post autor: Mazdomania » 28 cze 2014, 09:55

pantego pisze:Blende to co masz na myśli?
ta część w klapie bagażnika gdzie jest światło przeciwmgłowe (ta do której tablica rej. jest przykręcana)

Awatar użytkownika
pantego
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 123
Rejestracja: 19 sty 2014, 17:34
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: pantego » 13 cze 2015, 09:07

Wczoraj pobawiłem się troche lustrzanką, zeby zobaczyć czy sprzet warty swojej kasy, na ruszt trafiła moja perełka wiec i tu wklejam, moja audica już pełnoletnia, rok razem i zero awarii ani niespodzianek, tylko mruczenie V6 i pełna satysfakcja z wyboru egzemplarza :) A niżej wspomniane fotki :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga