Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C5 2.4 quattro] Mój czarny sedan w manualu.

Prezentacja w/w aut.
oli12
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 143
Rejestracja: 01 lut 2013, 11:53
Lokalizacja: Łuków

Post autor: oli12 » 02 maja 2013, 17:25

a ciekawe jak w środku?? ja okleiłem listwy folią w karbonie i dupy nie urywa a6-c5-nowy-nabytek-vt53880.htm dumam nad hydrografiką <mysli>
B4 2.8 V6
A6 2.8 V6 Quattro
MERCEDES A-klasa 1.6
A6-C5 2.4 ośka :( jest
KIA RIO 2015

Fontesen

Post autor: Fontesen » 03 maja 2013, 09:24

spoilera nie było i nie będzie;) Ten tył i tak miażdży. ÂŚrodek nei długo przejdzie metamorfozę. Tzn na razie tylko dekory bedą przemalowane.

Awatar użytkownika
QT
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 9
Rejestracja: 17 lis 2013, 22:40
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: QT » 02 sty 2014, 12:45

wszystko ładnie i pięknie :) tylne lampy świetnie wygladają no i kółka jak najbardzej pasują. dokładki zderzakow nie dajesz w kolor ? korek od Lpg tez troche srednio wyglada <lol>

Fontesen

Post autor: Fontesen » 02 sty 2014, 14:01

QT pisze:wszystko ładnie i pięknie :) tylne lampy świetnie wygladają no i kółka jak najbardzej pasują. dokładki zderzakow nie dajesz w kolor ? korek od Lpg tez troche srednio wyglada <lol>
Dzieki za mile slowo. Dokladki zbieram sie juz pomalowac 2 rok, ale zawsze jest cos innego do zrobienia, ale na te lato muszebto zrobic poniewaz autko musi jakos wygladac na moj slub. Automatycznie gaz pojdzie pod klapke. W planach jest rowniez zmians kola ale jak bedzie to czas pikaze.:)
Jak na razie auto dostalo nowy magiel, klocki hamulcowe, regeneracja zacisków hamulcowych + malowanie oraz nowe felgi alu 16 i opony.

Awatar użytkownika
adamus05
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 17
Rejestracja: 18 maja 2014, 13:13
Lokalizacja: Gołdap

Post autor: adamus05 » 05 cze 2014, 21:10

niezła furka. podobna do mojej :) Chromline i przyciemniane szyby to niezły duet.
Pytanko. Jak zgrywa się nagłośnienie BOSE z twoją skrzynką basową? bo też mam zamiar coś takiego zdziałać, bo nagłośnienie bose to dobra jakość dźwięku a z tyłu bas to fajnie musi się komponować
pozdrawiam i oczekuję na odpowiedź :)
Za młodego w głowie tylko BMW teraz tylko Audi A6
Stawiam na komfort nie na szpan

Fontesen

Post autor: Fontesen » 06 cze 2014, 21:43

adamus05 pisze:niezła furka. podobna do mojej :) Chromline i przyciemniane szyby to niezły duet.
Pytanko. Jak zgrywa się nagłośnienie BOSE z twoją skrzynką basową? bo też mam zamiar coś takiego zdziałać, bo nagłośnienie bose to dobra jakość dźwięku a z tyłu bas to fajnie musi się komponować
pozdrawiam i oczekuję na odpowiedź :)
Szczerze, jako meloman, i człowiek z wykształceniem muzycznym powiem tak: nie zamienię tego dźwieku na nic innego. Każdy jak wsiada do mnie do auta i puszczę mu jakąś nutę, to nie wierzy ze to nagłośnienie seryjne tylko jakby na sterydach + skrzynia basowa i jest na prawdę pięknie=czysto, soczyscie i mięsiście i głośno. Bo każdy zestaw moze zagrać głośno, ale nie każdy potrafi zagrać czysto bez charczenia, buczenia itd itp. następne auto musi mieć BOSE, bo nie wyobrażam sobie bez tego jazdy. Tyle z mojej strony;)

Pawel_7

Post autor: Pawel_7 » 15 wrz 2014, 12:12

lampy in-pro super tutaj wyglądają <okok>

Fontesen

Post autor: Fontesen » 10 lip 2015, 21:22

Autko sprzedane i na miejsce poprzedniej, wpadło 2.8 Q Tip ALG. W sumie troszke podobna:)

michal_bst
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 320
Rejestracja: 16 lut 2014, 22:14
Lokalizacja: Lublin

Post autor: michal_bst » 10 lip 2015, 21:29

--RaDeK--, zapodaj foty! <okok>

Fontesen

Post autor: Fontesen » 10 lip 2015, 21:40

właśnie próbuję, ale coś mi się komp z bluteooth na telefonie nie łączy, ale niebawem:)
Obrazek Obrazek
Obrazek
z telefonu, ale zawsze coś.

MaxisSTG2
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 9
Rejestracja: 20 lut 2015, 16:14
Lokalizacja: Tczew

Post autor: MaxisSTG2 » 27 paź 2015, 21:29

Brakuje tu lotki z tyłu <rotfl>
No podoba mi się Twój sedan.. Sam majstrowałeś przy wydechu końcowym? Sam muszę wymienić końcowe (w 2.8) i wyciąć tak zderzak na końcówki. Napisz co i jak na pw jeśi masz chwilę :)
Pozdrawiam!

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga