Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

home link,centralny zamek

Elektryka
ODPOWIEDZ
marek33A
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 54
Rejestracja: 28 mar 2014, 17:58
Lokalizacja: puławy

home link,centralny zamek

Post autor: marek33A » 13 kwie 2014, 07:03

Panowie mam pytanie jak sprawdzić czy mam system home link tzn na podsufitce są przyciski lecz nie mogę lub nie potrafię nic ustawić,zgrać tego wszystkiego z pilotem od bramy,czy na zderzaku lub gdzieś indziej powinien być widoczny jakiś czujnik?i jeszcze jedno pytanie po odblokowaniu z pilota centralnego zamka nie odblokowuje mi tylnych prawych drzwi dopiero jak wcisnę na pilocie drugi raz odblokowanie to wtedy je odblokowuje, sprawdzałem w MMI i ustawione mam wszystkie drzwi jednakowo tzn"właczone" czy ktoś wie jak zrobić żeby były odblokowywane wszystkie jednocześnie
marek

axe
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 743
Rejestracja: 13 paź 2008, 19:58
Imię: Robert
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2012
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.0TDI CGLC 177KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: home link,centralny zamek

Post autor: axe » 13 kwie 2014, 17:47

marek33A pisze:Panowie mam pytanie jak sprawdzić czy mam system home link tzn na podsufitce są przyciski lecz nie mogę lub nie potrafię nic ustawić,zgrać tego wszystkiego z pilotem od bramy,czy na zderzaku lub gdzieś indziej powinien być widoczny jakiś czujnik?i jeszcze jedno pytanie po odblokowaniu z pilota centralnego zamka nie odblokowuje mi tylnych prawych drzwi dopiero jak wcisnę na pilocie drugi raz odblokowanie to wtedy je odblokowuje, sprawdzałem w MMI i ustawione mam wszystkie drzwi jednakowo tzn"właczone" czy ktoś wie jak zrobić żeby były odblokowywane wszystkie jednocześnie
homelink: z tego co kojarze to powinna byc antena w okolicy zderzaka (schowana) nic poza przyciskami nie bedziesz widzial.
Musisz sprawdzic jaki masjz typ homelink: w sensie czy pasuje z Twoja brama - czy jest na 433,92MHz lub inne i czy stalo / zmienno kodowe jest. Zajrzyj na strone homelink. Tam sa instrukcje jak kodowac.
--
Pełne ambiente QQ2
HeadUp KS1
Fotochrom 5SJ
Homelink VC1
Elektryczna pokrywa 4E7

marek33A
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 54
Rejestracja: 28 mar 2014, 17:58
Lokalizacja: puławy

Post autor: marek33A » 15 kwie 2014, 04:52

zaprogramowałem swojego pilota od bramy w home link niby wszystko wyszło ok,przyjęło go kierunkowskazy mignęły trzy razy tak jak jest napisane w instrukcji teraz gdy nacisnę przycisk home link w aucie świeci się cały czas(nie miga) czyli tak jak powinno być a bramy nie otwiera,częstotliwość radiowa oryginalnego pilota to 433,42 MHz, czy może ktoś wie o co chodzi <mysli> strona internetowa homelink.com nie jest po polsku i mój komp nie chce jej przetłumaczyć, czy ktoś mi może pomóc w tej kwestii tzn. jak zrobić żeby działało
marek

Awatar użytkownika
boluss
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 212
Rejestracja: 18 mar 2008, 21:48
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: boluss » 15 kwie 2014, 06:23

marek33A pisze:zaprogramowałem swojego pilota od bramy w home link niby wszystko wyszło ok,przyjęło go kierunkowskazy mignęły trzy razy tak jak jest napisane w instrukcji teraz gdy nacisnę przycisk home link w aucie świeci się cały czas(nie miga) czyli tak jak powinno być a bramy nie otwiera,częstotliwość radiowa oryginalnego pilota to 433,42 MHz, czy może ktoś wie o co chodzi <mysli> strona internetowa homelink.com nie jest po polsku i mój komp nie chce jej przetłumaczyć, czy ktoś mi może pomóc w tej kwestii tzn. jak zrobić żeby działało
Kolego napisz coś więcej... Jaki masz automat przy tej bramie? Marka i model?

marek33A
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 54
Rejestracja: 28 mar 2014, 17:58
Lokalizacja: puławy

Post autor: marek33A » 15 kwie 2014, 07:29

automat Somfy SGS 501
marek

Schiller_Polska
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 768
Rejestracja: 19 wrz 2010, 20:36
Imię: Krzysztof
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2006
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.6 ABC 150KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Schiller_Polska » 16 kwie 2014, 12:22

Wejdz sobie na strone home linka tam masz wszystko ladnie opisane. Do kazdego rodzaju bramy masz instrukcje obslugi.

marek33A
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 54
Rejestracja: 28 mar 2014, 17:58
Lokalizacja: puławy

Post autor: marek33A » 18 kwie 2014, 06:51

wchodziłem na stronę homelink.com ale nie jest ona po polsku a tak jak pisałem mój komp jej nie tłumaczy choć na stronie wszedłem w "compatibly" i niestety nie znalazłem tam kompatybilności z moim napędem "Somfy SGS 501" czyli mogę przypuszczać że home link nie będzie działał,pilota jednak zaprogramowało i nie jest on na zmiennym kodzie, może ktoś mi powie czy dalej mam coś kombinować aby zadziałało czy dać sobie spokój i używać oryginalnego pilota a może da się coś przerobić"Polak potrafi" <lol>
marek

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga