Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Audi A6 2.8 Quattro

Prezentacja w/w aut.
Awatar użytkownika
Adriano007
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 591
Rejestracja: 30 lip 2009, 21:33
Imię: Adrian
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.4 ARJ 165KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Spytkowice
Kontakt:

Post autor: Adriano007 » 07 kwie 2014, 19:49

A tylna blenda? Też chyba miała być w czerni.

MarioMAX
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 141
Rejestracja: 18 mar 2012, 15:52
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: MarioMAX » 14 gru 2016, 11:44

Adriano007,
Będzie, jednak nie PlastiDip-em chcę zostawić światła przeciwmgłowe, a plastidip zapewne odłaził by w tym miejscu

[ Dodano: 2014-06-20, 20:00 ]
Niby zwykły kawałek folii a jak cieszy
(trochę na otarcie łez, bo autko stoi od tygodnia, miałem sam wymienić uszczelki z lewej strony pod napinaczem i pokrywą zaworów, jednak napinacza łańcucha nie podniosę na tyle aby to zmienić, w poniedziałek ze znajomym co posiada warsztat, będę ściągał jeden wałek rozrządu, i wyciągnę całe to cholerstwo.
A więc wracając do tematu (oczywiście pomysł podsunięty z forum):
Lewa strona gotowa (czujniki parkowania tak mam od nowości, wcześniej zamazywałem w programie graficznym bo trochę wstyd, ale będę to lakierował, więc tak to wygląda obecnie)
Obrazek
I całe gotowe:
Obrazek
Myślałem że różnica w kolorze będzie większa, bo ktoś naklejał na światła przedlift i wyglądało kiepsko, a tutaj proszę, prawie idealnie się zgrywa, jak ktoś ciekaw cóż to za folia to proszę pisać

[ Dodano: 2016-01-21, 21:29 ]
Wreszcie ;-D
Dużo roboty, koło 10h jeśli musimy przerobić tą tapicerkę na 2din, ale wszystko sie da zrobić, dostałem od sprzedawcy na Allegro wszystko do przeróbki, nawet więcej, jego przerywacz awaryjnych osłony ochwyty na kubki osłony lewarka, tapicerkę na 2 din cały kosz ( razem z dodatkowymi uchwytami mocującymi, których nie ma w 1 din, otwory te są niewykorzystane, ale są wiec mogłem to fajnie podkręcać. ) w tapicerce trzeba było przenieść jedne mocowania śrubek, ale nawet nie jest to konieczne, kiedy mamy te dodatkowe uchwyty, kieszeń siedzi idealnie dużo stabilniej niż 1 din. No i nic nie trzeszczy, wszystko pięknie, takie efekty za jedyne 700zl w tym 400 zł radio. No dojdzie jeszcze emulator zmieniarka bo płyty już nawet odchodzą do lamusa ;-)
Obrazek

[ Dodano: 2016-03-18, 22:53 ]
Taka sytuacja
Obrazek
Ogólnie z samochodem miałem sie pożegnać, mam go długo cieszy cały czas, a był klient zreszta nadal suszy głowę, ze bierze od ręki za 14k, sporo za tak stare auto ale ile pracy i chęci włożone, ja juz jedną nogą siedziałem w Audi A8 D3 4.2 FSI Pb z 2006, juz prawie była u mnie w garażu, ale jak zobaczyłem rachunki utrzymania tego samochodu to sie przeraziłem, lekko 10k zł rocznie na "niespodziewajki" czujników milion i ochłonąłem uznałem ze jednak zostanę, przynajmniej na chwile przy obecnej furmance.
Rezygnacja z nowego zaabsorbowała chęci, że gotówka zostaje, to trzeba ją roztrwonić na przyjemności, a więc jest w końcu in pro, zamówione Eibach pro street -20mm, wpadnie na lato 18, tylko jeszcze nie wiem jakie, Ugadane na odświeżenie skory wewnątrz, czeka na montaż zmieniarka na usb, i antena gps, pieniądze fruwajcie <rotfl>

[ Dodano: 2016-12-14, 11:44 ]
No i proszę, ile lat mija, a samochód nadal w moim posiadaniu, i nadal prezentuje się pięknie:
Obrazek
Obrazek
Najlepsze jest to, że zrobiłem sobie sam, prezent na urodziny, i w przypływie chwili kupiłem brata ;-)
Jeżdżę tą nową, i sobie zadaję pytanie, gdzie te 11 lat różnicy ja się pytam ! Chyba audi poszło trochę w ilość, nie jakość, bo plastiki twarde jak w tanim hyundai-u
Obrazek

Awatar użytkownika
mati1987
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 101
Rejestracja: 16 gru 2012, 11:54
Imię: Zbyszek
Moje auto: A6 C4
Rocznik: 1996
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 1.9D 1Y 68KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Puławy

Post autor: mati1987 » 15 gru 2016, 10:08

Deska taka pofalowana przy podszybiu, czy takie złudzenie? <mysli>

MarioMAX
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 141
Rejestracja: 18 mar 2012, 15:52
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: MarioMAX » 15 gru 2016, 11:30

Pofalowana, odkleiła się przez słońce w lecie, będę ją podklejał, może w tym tygodniu, bo albo pójdzie komuś z rodziny albo ją sprzedam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga