Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Zmiana foteli z materiałowych bez grzania na skórzane grzane

Wnętrze
ODPOWIEDZ
nawigator
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 18
Rejestracja: 06 sty 2014, 08:04
Lokalizacja: Pruszków

Zmiana foteli z materiałowych bez grzania na skórzane grzane

Post autor: nawigator » 24 sty 2014, 12:17

Witam.

Jestem nowym użytkownikiem na forum, jednak zdążyłem już przeczytać wszystkie wątki i nie znalazłem odpowiedzi na mój przypadek. Mianowicie chodzi mi o zmianę foteli i kanapy z materiałowych na skórzane. Jednak problemem nie jest fakt wyjęcia starych foteli a zainstalowanie nowych - z tym pewnie bym sobie poradził bez wsparcia forumowiczów.

Posiadam Audi A6 C6 (koniec 2005 r.) z materiałowymi fotelami manualnymi bez podgrzewania i panel klimatronika w wersji bez wyświetlaczy... Wymieniając fotele szukałbym takich, które mają już maty grzewcze. Chciałbym jednocześnie wymienić panel klimatronika na taki z wyświetlaczami (i wtedy w zależności od tego jakie kupiłem fotele, kupiłbym panel z opcją grzania albo bez). Czy w takiej sytuacji jest opcja, że wiązki są odpowiednie? Czy musiałbym mieć też inne wiązki (w poprzednim samochodzie praktycznie wszystko było z gotowymi instalacjami - chociaż tam miałem praktycznie maksymalne wyposażenie). Czy podłączenie grzanych foteli będzie trudne? Czy ktoś przeprowadził taką inwestycję w swoim samochodzie? Jakie mogą być koszty przygotowania ewentualnych wiązek do podłączenia takich foteli? Jak się do tego zabrać?

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga