Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[C4 AEL 140km] Przeplywomierz. Falujące niskie obroty.

Silniki wysokoprężne
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Boria
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 139
Rejestracja: 01 lip 2009, 23:46
Lokalizacja: lubin

[C4 AEL 140km] Przeplywomierz. Falujące niskie obroty.

Post autor: Boria » 22 paź 2013, 07:19

Witam wszyskich,

Mam problem tak jak mysle z przeplywomierzem. Objawy to falujacy silnik na niskich obrotach.... Ale robi to w taki cudowny sposob ze az klekocze kiedy schodzi nizej i zaraz sie podnosi. Problem jest taki ze raz juz jeden "fachora he he " wymienil na taki ktory robi dokladnie to samo. Teraz pytanie czy to wina tego ze pan "he he" wsadzil dziadostwo czy tez moze sa jkies inne czynniki? Jezeli chodzi o przeplywomierz to gdzie kupic pewny (oczywiscie mam 19letni samochod to serwis mi sie nie usmiecha;-)) lub moze ten co mam oddac na jaks regeneracje.


dzieki za pomoc!
Wybacz im Boze bo nie wiedzieli co czynili robiac biale i srebrne audi...
Moja biedna szosteczka jest poturbowana ;(

tedexite
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 8
Rejestracja: 02 lip 2013, 20:54
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: tedexite » 02 lis 2013, 13:54

Według mnie to nie wina przepływomierza jak byś chciał kupić oryginał boscha to kosztuje ponad 1000zł u mnie też falują obroty winą obarczałem nastawnik pompy wtryskowej bo przeważnie wystarcza wyczyścić ale po wyczyszczeniu przez specjalistę dalej faluje i podejrzenie pada na głowiczkę pompy wtryskowej ale na razie nie będę tego robił bo szkoda pieniędzy wole zawieszenie doprowadzić do dobrego stanu

arwam
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 93
Rejestracja: 15 gru 2012, 09:51
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Post autor: arwam » 05 lis 2013, 19:23

jeśli silnik pracuje twardo i metalicznie do to skontrolowania układ przestawiania kąta wtrysku w pompie wtryskowej, można to zrobić za pomocą VAG'a
Jest:Golf MK2 1.9TD 213KM/366Nm
Audi 100 C4 AAT Avant automat.
Audi Coupe B3 2.2 KV=> swap na 2.5TDI AAT, 154KM/293Nm=> K24-7001 skrzynka FHN = 161KM/374Nm=>zmiana ECU; jeszcze nie wiadomo ile wyjdzie :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C4 (1991-1997)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga