Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C7] 3.0tdi avant quattro 245KM S-tronic

Prezentacja w/w aut.
kameron
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 24
Rejestracja: 29 paź 2012, 22:17
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: kameron » 07 sty 2013, 21:48

Auto miodzio-choc za bielą nie przepadam :) , z kołami wydaje mi się że dobrze myślisz, pojeździć, pomyśleć, poczuć, pooglądać i decyzja sie sama wprosi :) Powodzenia
dobre auto dobry humor

Awatar użytkownika
goly191
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2027
Rejestracja: 31 paź 2008, 22:43
Imię: A6 Forum
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2001
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.4 165KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Pomorskie

Post autor: goly191 » 08 sty 2013, 17:02

panowie, a jak tam ze spalaniem waszych pięknych C7 ??
jest to zbliżone do producenta ??, które wyglądają wprost oszołamiająco

enzomk
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 24
Rejestracja: 01 paź 2012, 20:13
Lokalizacja: śląsk

Post autor: enzomk » 08 sty 2013, 17:40

Aktualnie mam przejechane około 5000km i średnie spalanie na kompie 8,5l/100km, z tego około 3000km trasa reszta miasto. W mieście jeżdże w trybie efficiency lub comfort sporadycznie dynamic, w trasie comfort. Ostatnio na trasie z Katowic do Wiednia i z powrotem spalanie średnio 7,6l jazda z prędkością max 150-160km/h, średnia prędkość wyszła 100km/h.
Tak na prawdę wszystko zależy od stylu jazdy i "wagi" prawej nogi <rotfl> spokojnie można osiągnąć w mieście i 14l/100km ale trzeba naprawdę się spieszyć <stres>

Awatar użytkownika
goly191
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2027
Rejestracja: 31 paź 2008, 22:43
Imię: A6 Forum
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2001
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.4 165KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Pomorskie

Post autor: goly191 » 08 sty 2013, 18:34

spoglądając na to co podaje audi to dalece od prawdy
u mnie w C5 nie widziałem żeby oszukiwało do instrukcji, jest naprawdę w miarę podobnie
pewnie w nowszych stosują metodę konkurencji przyciągania klienta
a szkoda, bo myślałem że w tych nowych silnikach coś wymyślili konkretnego
no ale teoretycznie tak łatwo fizyki nie oszukają, auta o takich gabarytach i takiej wadze muszą palić żeby jechać
ale jak niektórzy podają 3.0 tdi przy dynamice 10 litrów to ja wole 4.2 tdi co spali podobnie

MrMK
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 61
Rejestracja: 07 sty 2013, 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MrMK » 08 sty 2013, 19:30

u mnie ostatnie 1300 km 9,5 l/100km
60/40 miasto / trasa
w warszawskich korkach 11 max 13
przyznaje - mam ciezka noge
jezdze w auto / czasami sport, nigdy comfort

Ssmile
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 120
Rejestracja: 24 sty 2011, 10:00
Imię: Michał
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1998
Nadwozie: Avant
Silnik: 1.8T 150KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Ssmile » 08 sty 2013, 20:12

goly191 pisze: ale jak niektórzy podają 3.0 tdi przy dynamice 10 litrów to ja wole 4.2 tdi co spali podobnie
To włącz dynamic w 4.2 pogadamy wtedy. 1.2 litra więcej 2 gary więcej masz bankowo 2 litry różnicy przy tych samych prędkościach.

U mnie spalanie normalne mieszane to 14L, na dynamic'u 18L i więcej

enzomk
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 24
Rejestracja: 01 paź 2012, 20:13
Lokalizacja: śląsk

Post autor: enzomk » 08 sty 2013, 21:23

ZelvaBOi pisze:No to jak widac niewiele sie zmienilo - generalnie moj pali tez srednio 8,5 litra. Przy czym komp podaje 8,1. Posadzilem sobie apke do Andka do liczenia i wyszlo mi 8,5 - trasa 30%/ tereny podmiejskie 50%/ miasto (Wawa i Piaseczno) 20%.
W korkach niezbyt czesto komp wskakuje ponad 12, ale bywalo i 14. Dynamic w miescie (caly czas mowie o C6) to naprawde przy ostrym butowaniu 11-12 - wiecej nie chce wziac. Trasa to wiadomo - do 140-150 zaciaga w porywach 7,5-7,6. Ale za to kiedys w ramach relaksu (czekalem na wymiane klockow przez weekend bo nie mieli czasu w serwisie) jezdzilem dokladnie zgodnie z przepisami - w miescie 45-50 kmh, tam gdzie sie dalo 60-70 kmh, zwalnialem z daleka przed swiatlami na skrzyni, mega plynne starty spod swiatel - po dwoch dniach jezdzenia okazalo sie, ze auto potrafi w miescie spalic 5 litrow!!! SZOK!!! Poza miastem mialem nawet 4,3!!! Ale tylko raz w zyciu sie odwazylem na takie katowanie mojej duszy :).
<brawo> ale pewnie sporo "zdrowia" taka jazda kosztowała ;)
Tak z ciekawoście będę musiał kiedyś spróbować takiej jazdy, ciekawe czy przynajmniej zbliżę się do Twojego wyniku <mysli>

Społeczność Audi A6

Post autor: Społeczność Audi A6 » 27 paź 2013, 21:07

enzomk, Spytam sie teraz, bo widze ze fele masz takie jak ja, czy jezdzi ci sie bezproblemowo? Ja juz dwie opony rozwalilem, ale ucze sie jezdzic na nich. Ile atmosfer pompujesz do tych kólek? na zime jakie masz kola? romiar dokladny? i jak ci sie na nich jezdzi?

enzomk
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 24
Rejestracja: 01 paź 2012, 20:13
Lokalizacja: śląsk

Post autor: enzomk » 30 paź 2013, 14:39

fenomenalny, do chwili obecnej nie mam problemów z tymi kołami - ale trzeba zwracać szczególną uwagę na stan naszych dróg i omijać "dziurki".
Ciśnienie w oponach 2,8-3,0
Na zimę mam koła w rozmiarze 225x50 R18 i jest ok, odczuwalna poprawa komfortu (przynajmniej na naszych drogach) - poniżej zdjęcie na "zimówkach".
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Społeczność Audi A6

Post autor: Społeczność Audi A6 » 30 paź 2013, 14:59

enzomk, Własnie dzis zamówilem dokaldnie takie same felgi do opon zimowych jak ty:-) tylko zze srebrne:-) Jutro dojda:)

enzomk
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 24
Rejestracja: 01 paź 2012, 20:13
Lokalizacja: śląsk

Post autor: enzomk » 30 paź 2013, 15:19

fenomenalny moje też były srebrne (tylko w takim kolorze są produkowane), przed założeniem dałem je polakierować proszkowo

Społeczność Audi A6

Post autor: Społeczność Audi A6 » 30 paź 2013, 15:24

enzomk, To wszystko jasne!:-) A oponki jakie masz? ja wzialem continentale na zime:), choc zastanawialem sie nad dunlopami

enzomk
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 24
Rejestracja: 01 paź 2012, 20:13
Lokalizacja: śląsk

Post autor: enzomk » 16 maja 2016, 10:51

fenomenalny, też mam continentale, a dokładniej Continental ContiWintCont TS830P 225/50 R18 99 H

[ Dodano: 2016-05-16, 10:51 ]
Witam,
czas na zmiany, postanowiłem sprzedać swoją A6-tkę dla chętnych przesyłam link do ogłoszenia:
http://otomoto.pl/oferta/audi-a6-audi-a ... ynL8z.html

poniżej treść:
Witam i zapraszam do zakupu mojego AUDI A6 (C7) avant z bardzo oszczędnym i super dynamicznym silnikiem 3.0tdi o mocy 245KM, automatyczną skrzynią S-tronic i rewelacyjnym stałym napędem QUATTRO z BARDZO BOGATYM WYPOSAŻENIEM :)
Rok produkcji 2011, przebieg 70 tys km, kolor BIAŁY IBIS (dach oklejony czarną folią), środek beżowy, zawieszenie pneumatyczne, pełne LEDY w samochodzie nie ma żadnej tradycyjnej żarówki itp, itd - niżej postaram się podać pełną listę wyposażenia.

Auto zakupione w salonie NOMA 2 w Katowicach jako samochód służbowy audi AG z przebiegiem 4663 km, cały czas jest tam serwisowane. Idealny stan techniczny, 100% BEZWYPADKOWY i BEZKOLIZYJNY z gwarancją do 07.2016 - do sprawdzenia w każdym ASO audi. Wiosną wymienione wszystkie tarcze i klocki hamulcowe, a następny przegląd z wymianą olejów w lipcu 2017r lub za 16900 km. Założone 20&#8221; koła letnie z oponami MICHELIN Pilot Super Sport 255/35 R20 na których zrobiłem niecałe 4000 km (jak nowe). Na zimę drugi kpl 18&#8221; na czarnych alumach.
Tak więc kupujesz auto bez inwestycji przez najbliższy rok lub kolejne 17 tys km!!!

Teraz przedstawiam wyposażenie samochodu:
Fotele, boki siedzeń, deska rozdzielcza część dolna, podsufitka / satynowo-beżowe
Wykładzina, deska rozdzielcza część górna / brązowa Moor
Ogrzewanie foteli - przód i tył
Tapicerka skórzana Valcona
Aplikacje dekoracyjne: drewno dąb Beaufort
Dach szklany, panoramiczny
System nagłaśniający BANG & OLUFSEN Advanced Sound System 1200 Watt
Wyświetlacz Head-Up
Fotele komfortowe z przodu z funkcją pamięci ustawień - zawierają elektryczną regulację foteli przednich, z pneumatyczną regulacją odcinka lędźwiowego oraz boków oparcia i siedzisk, z elektryczną regulacją wysokości, wzdłużną, kąta pochylenia oparcia i siedzisk, z manualną regulacją wysokości zagłówków
Fotele przednie z funkcją masażu i wentylacji obejmuje:
- funkcję wentylacji środkowej części oraz odcinka podparcia podudzia dla przednich siedzeń z 3-stopniową regulacją
- funkcję masażu pleców kierowcy i pasażera z przodu za pomocą 10 poduszek pneumatycznych; 5 różnych programów masażu (opukujący, falujący, rozciągający, odcinka lędźwiowego i ramion) z 4-stopniową regulacją
Kierownica 3-ramienna, wielofunkcyjna, sportowa, obszyta skórą, z funkcją zmiany przełożeń
Klimatyzacja automatyczna 4-strefowa
Lusterka zewnętrzne z funkcją pamięci, składane z automatyczną funkcją przeciwoślepieniową
Obręcze ze stopu metali lekkich, 8,5 J x 20, 10-ramienne w układzie V, częściowo polerowane,
Pakiet oświetlenia zewnętrznego i wnętrza Ambiente w technologii LED (możliwość konfigurowania przez MMI)
- lampki make-up
- 2 lampki do czytania z przodu i z tyłu - podświetlenie kieszeni drzwi
- oświetlenie przestrzeni nóg
- konsoli środkowej i wnętrza drzwi
- iluminacja konsoli środkowej (efekt zawieszenia) - oświetlenie listew progowych
- aktywne światła odblaskowe drzwi
Reflektory w technologii LED Zawierają ponadto:
- asystenta świateł drogowych
- światła autostradowe z automatycznie wydłużonym zasięgiem reflektorów powyżej prędkości 110km/h
- funkcję dostosowania oświetlenia do pogody dla zmniejszenia efektu oślepienia kierowcy w złych warunkach drogowych (mgła, deszcz, śnieżyca)
- statyczne światła skrętne
- lusterko wewnętrzne z automatyczną funkcją przeciwoślepieniową
- układ zmywania reflektorów
Adaptive air suspension
Koncepcja podłogi bagażnika z systemem szyn i uchwytami
Wnęka w tylnej kanapie z pokrowcem do przewozu nart
Audi music interface
Zmieniarka CD i DVD na 6 płyt w schowku podręcznym
Asystent jazdy nocnej dzięki zintegrowanej kamerze na podczerwień
Asystent parkowania z kamerą cofania
Pakiet systemów wspomagających kierowcę:
- Audi adaptive cruise control z funkcją Stop&Go
- Audi side assist
- Audi active lane assist
- Audi pre sense front
- Audi pre sense
Wskaźnik ograniczenia prędkości - rozpoznawanie za pomocą kamery ograniczeń prędkości na drodze
Kluczyk komfortowy z funkcją otwierania bagażnika za pomocą gestów
itp...

Zainteresowanym zakupem mogę na maila wysłać pełną listę wyposażenia i więcej zdjęć - wartość nowego wg konfiguratora audi to 460000zł
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C7 (2011-2018)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga