Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6C5] Sterownik Absu

Układ hamulcowy
ODPOWIEDZ
DaVeRc
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 8
Rejestracja: 03 mar 2013, 23:53
Lokalizacja: Świecie

[A6C5] Sterownik Absu

Post autor: DaVeRc » 30 lip 2013, 22:54

Witam wszystkich, wiem ze temat wałkowany na okrągło,ale moje pytanie jest trochę inne niż wszystkie a mianowicie:
Moja pompa ma najgorszy numer jaki może tylko być: 8E0614111C
Wiem na 100% ze pasuje z literką G.
Dziś jeÂździłem trochę po szrotach i znalazłem z oznaczeniem T moje pytanie brzmi czym sie różni od mojego sterownika?
Dodam jeszcze iż mój sterownik się nie nadaje do użytku ponieważ pan od którego kupiłem moje audi chyba miał lutownice jak palnik gazowy i wszytko potopił;/Gdy go kupiłem świecił się ABS/ASR/i mrugał wykrzyknik.Rozebrałem sterownik jeszcze raz,podłubałem po swojemu i zgasło ASR <mysli> .
Może dałoby rade odłączyć ASR i zostawić samo ABS?Robił już coś podobnego?Albo zamiast ASR podłączyc ESP/EDS?
Proszę pomóżcie bo brakuje mi się z tymi ABSami :(
Pozdrawiam.
Dawid.

Awatar użytkownika
Naprawa Audi A6
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1352
Rejestracja: 18 paź 2009, 12:22
Imię: Tomek
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2006
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.7TDI 163KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Naprawa Audi A6 » 30 lip 2013, 23:23

DaVeRc, popraw dane w profilu - skoro masz już A6C5. Jest to zwykle dość pomocne <okok>

Awatar użytkownika
maro_stg
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 232
Rejestracja: 25 lip 2011, 23:04
Lokalizacja: Starogard Gdański

Re: [A6C5] Sterownik Absu

Post autor: maro_stg » 31 lip 2013, 21:11

DaVeRc pisze:Witam wszystkich, wiem ze temat wałkowany na okrągło,ale moje pytanie jest trochę inne niż wszystkie a mianowicie:
Moja pompa ma najgorszy numer jaki może tylko być: 8E0614111C
Wiem na 100% ze pasuje z literką G.
Dziś jeździłem trochę po szrotach i znalazłem z oznaczeniem T moje pytanie brzmi czym sie różni od mojego sterownika?
Dodam jeszcze iż mój sterownik się nie nadaje do użytku ponieważ pan od którego kupiłem moje audi chyba miał lutownice jak palnik gazowy i wszytko potopił;/Gdy go kupiłem świecił się ABS/ASR/i mrugał wykrzyknik.Rozebrałem sterownik jeszcze raz,podłubałem po swojemu i zgasło ASR <mysli> .
Może dałoby rade odłączyć ASR i zostawić samo ABS?Robił już coś podobnego?Albo zamiast ASR podłączyc ESP/EDS?
Proszę pomóżcie bo brakuje mi się z tymi ABSami :(
Pozdrawiam.
Dawid.

z takim tematem to do tego kolegi sam u niego naprawiałem sterownik abs
zadzwoń porozmawiaj na pewno pomoże

http://vagelektronika.pl/
audiczek było wiele a obecnie jest:
Chrysler 300c 5,7 V8 05r

lgorek
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 309
Rejestracja: 23 lis 2010, 19:47
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: lgorek » 01 sie 2013, 13:46

dokladnie do ologsm ja u niego robilem i wszystko dziala jak nalezy :)

jano1265
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 6
Rejestracja: 04 paź 2011, 18:44
Lokalizacja: wrocek

Post autor: jano1265 » 19 sie 2013, 15:09

Ja u olo robiłem swój. Naprawił szybko. Jestem bardzo very zadowolony.
Zawsze dziękuję bardzo.

atlas audi a6

Post autor: atlas audi a6 » 19 sie 2013, 18:31

pozwolę się podpiąć pod temat. Problem stary jak świat na forum ale niestety szukajka nie dała mi żadnej odpowiedzi. Wywala błąd ABS na desce, kiedyś zapalał się i znikał, teraz świeci się ABS i wykrzyknik cały czas. Po sprawdzeniu błędu wywaliło 18014 usterka modułu sterującego ABS. Teraz pytanie: Czy ten błąd może poojawiać się również przy uszkodzonym zujniku w którymś z kół, czy też padł ten moduł? Pytam bo ten błąd pojazwił się po wymienie wahacza gdzie koleś musiał trochę młotkiem w zawiechę powalić i mógł coś uszkodzić. Jeżeli to moduł, to czy może ktoś wie jak to naprawić, czy ratować czy szukać używki?

Dzięki za podpowiedzi

Awatar użytkownika
maro_stg
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 232
Rejestracja: 25 lip 2011, 23:04
Lokalizacja: Starogard Gdański

Post autor: maro_stg » 20 sie 2013, 20:23

atlas1977 pisze:pozwolę się podpiąć pod temat. Problem stary jak świat na forum ale niestety szukajka nie dała mi żadnej odpowiedzi. Wywala błąd ABS na desce, kiedyś zapalał się i znikał, teraz świeci się ABS i wykrzyknik cały czas. Po sprawdzeniu błędu wywaliło 18014 usterka modułu sterującego ABS. Teraz pytanie: Czy ten błąd może poojawiać się również przy uszkodzonym zujniku w którymś z kół, czy też padł ten moduł? Pytam bo ten błąd pojazwił się po wymienie wahacza gdzie koleś musiał trochę młotkiem w zawiechę powalić i mógł coś uszkodzić. Jeżeli to moduł, to czy może ktoś wie jak to naprawić, czy ratować czy szukać używki?

Dzięki za podpowiedzi
a możesz się połączyć vagiem z abs? pewnie nie.. będzie to samo co u kolegi wyżej i odpowiedz ta sama do kogo z tym się zwrócić
audiczek było wiele a obecnie jest:
Chrysler 300c 5,7 V8 05r

atlas audi a6

Post autor: atlas audi a6 » 21 sie 2013, 15:06

nie próbowałem się z ABS-em połączyć, dziś na tochę kontrolki zgasły, potem znów się pojawiły. Chętnie bym naprawił u zaufanego fachury ale wysyłac na drugi koniec polski gdzie na miejscu można to zrobic w około 2-3 h to lipa....autko potrzebne :)

Awatar użytkownika
maro_stg
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 232
Rejestracja: 25 lip 2011, 23:04
Lokalizacja: Starogard Gdański

Post autor: maro_stg » 21 sie 2013, 22:11

atlas1977 pisze:nie próbowałem się z ABS-em połączyć, dziś na tochę kontrolki zgasły, potem znów się pojawiły. Chętnie bym naprawił u zaufanego fachury ale wysyłac na drugi koniec polski gdzie na miejscu można to zrobic w około 2-3 h to lipa....autko potrzebne :)
olek jest pewnym gościem dużo ludzi na forum u niego naprawiało, ja tez robiłem ale ja byłem u niego na miejscu 30 minut roboty i po sprawie...
Możesz mu wysłać sam sterownik, a autem można jeździć tylko nie będzie abs
audiczek było wiele a obecnie jest:
Chrysler 300c 5,7 V8 05r

atlas audi a6

Post autor: atlas audi a6 » 22 sie 2013, 07:55

maro_stg pisze:
atlas1977 pisze:nie próbowałem się z ABS-em połączyć, dziś na tochę kontrolki zgasły, potem znów się pojawiły. Chętnie bym naprawił u zaufanego fachury ale wysyłac na drugi koniec polski gdzie na miejscu można to zrobic w około 2-3 h to lipa....autko potrzebne :)
olek jest pewnym gościem dużo ludzi na forum u niego naprawiało, ja tez robiłem ale ja byłem u niego na miejscu 30 minut roboty i po sprawie...
Możesz mu wysłać sam sterownik, a autem można jeździć tylko nie będzie abs


O!...i ta wiadomość mnie przekonuje :) skoro będę mógł się poruszać to super. Poproszę Cie uprzejmi e skoro już i takk głowę zawróciłem o namiar do kolegi i może cenę jak znasz

Pzdr

Awatar użytkownika
maro_stg
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 232
Rejestracja: 25 lip 2011, 23:04
Lokalizacja: Starogard Gdański

Post autor: maro_stg » 22 sie 2013, 23:41

atlas1977 pisze: O!...i ta wiadomość mnie przekonuje :) skoro będę mógł się poruszać to super. Poproszę Cie uprzejmi e skoro już i takk głowę zawróciłem o namiar do kolegi i może cenę jak znasz
link do strony kontaktowej masz kilka postów do góry
audiczek było wiele a obecnie jest:
Chrysler 300c 5,7 V8 05r

atlas audi a6

Post autor: atlas audi a6 » 23 sie 2013, 09:03

dziękuję :) gapa ze mnie

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga