Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Ubezpieczenie szyb

Wszystko związane z ubezpieczeniem naszych aut. AC, OC, NW, wypadki, stłuczki, odszkodowania itp.
Club RS6

Post autor: Club RS6 » 02 paź 2011, 17:40

Allianz

Club RS6

Post autor: Club RS6 » 02 paź 2011, 19:19

Apropo allianz nic nie ma w internecie i nie interesuje mnie zamiennik :) (oryginal to koszt kolo 1600zl) poza tym wiadomo zawsze ze TU bardzo zaniza koszty czesci/napraw - jako przykład dam w a4 w ktorej naprawe wycenili mi na 3400 a aso wystawilo mi fakture na 14 tys i tyle musieli zaplacic... i zaplacili.

3.0 BMK 224KM

Post autor: 3.0 BMK 224KM » 02 paź 2011, 20:03

ja mam pakiet szyba w pzu i wysokosc ubezpieczenia na 2000(moglem wybrac na 5000,ale wtedy co oczywiste placilbym wiecej za ten pakiet).dwa tygodnie temu kamien spod tira rozwalil mi szybe z tym ze w holandii.zadzwonilem do ubezpieczyciela i przedstawilem cala sytuacje,poinformowano mnie,ze w warunkach polskich musilbym to zrobic w warsztacie z ktorym maja podpisana umowe,a (wtedy wiadomo zamiennik) jednak dlatego ze za granica moge to zrobic gdzie mi sie podoba ale oni zaplaca tylko do tej sumy na jaka szyba jest ubezpieczona.potrzebna faktura z serwisu,zdjecia uszkodzenia,przekatna pojazdu tak aby byl widoczny nr.rejestracyjny i nr.vin.pieniadze maja byc na koncie w ciagu 30 dni.wymienialem w piatek w serwisie audi koszt po malych pertraktacjach -400e+robocizna 76e.moze nie zarobilem,ale mam ori szybke i fachowy montaz.wiec moze poprostu zglosic,ze szkoda byla za granica i kulnac sie do niemca na wymiane <milczek> .pozdrawiam

_Marek_

Post autor: _Marek_ » 05 paź 2011, 17:07

wojoo, bo kalkulacje z TU sa zawsze "wstepne" lub jak kto woli, szacunkowe. to jest na ich potrzeby, aby mogli jako tako oszacowac, czy szkoda calkowita, czesciowa.. ile musza przeznaczyc rezerwy na wyplate, itp. sa ludzie, ktorym wystarczy kwota z kalkulacji, a sa tacy, co biora fakture i kwota jest inna - faktura do weryfikacji.

ja znam nawet przypadek, ze pewien uzytkownik auta mial szkode, wycenili mu ja na 16tys., on przedstawil fakture za naprawe na 5tys.
wyplacili mu te 5tys. i o 11tys. moze zapomniec. a glupi mogl nie wysylac faktury, znajac kalkulacje. to dziala w 2 strony, faktura jest ostatnim dokumentem, ktory okresla wartosc naprawy i zawsze jest weryfikowana.



wracajac do tej szyby. w przypadku allianz, jest to mozliwosc wymiany do 2 razy szyb w ciagu roku trwania ubezpieczenia bez utraty znizki, zniesienie franszyzy integralnej. nic wiecej.
wymiana szyby na taka sama + faktura: do TU do weryfikacji. tyle z mojej strony :-)

TuneFORCE
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 270
Rejestracja: 12 sie 2009, 10:00
Lokalizacja: Poznań/Wałbrzych/Trójmiasto
Kontakt:

Post autor: TuneFORCE » 31 paź 2011, 20:02

Ja mam auta ubezpieczone w Hestii, jakiś czas temu wymieniałem szybę i korzystałem z opcji dodatkowej "szyby" TU dał mi liste punktów gdzie zajma sie naprawą...wybrałem i naprawiłem szkodę. Gdybym chciał wymieniać szybę w ASO to tylko z AC. Udziału własnego nie płaciłem...ale dzisiaj przedłużałem polise i już dowalili ten punkt...90zł...

Co do wymian szyb na lepsze bez dopłaty...to zwykłe oszustwo i cwaniactwo...kali ukraść to OK, kaliemu ukraść to źle...taka polska mentalność...
Chiptuning, serwis DPF, Hamownia 4x4 MAHA - Poznań/Trójmiasto/Wałbrzych
https://www.facebook.com/TuneFORCE-1093 ... ne/?ref=hl
www.tuneforce.pl
www.dpfserwis.pl
www.serwisdpf.pl

Audi A6 1.9TDI 115KM Tom
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 3
Rejestracja: 09 cze 2013, 22:23
Lokalizacja: Mazowieckie

Post autor: Audi A6 1.9TDI 115KM Tom » 13 cze 2013, 22:56

zdejmowałem lusterko wsteczne i przy zakładaniu nawet nie mocno dodusiłem lusterko i na szybie zrobiły się trzy rysy...mam pakiet szyba i mini casco w PZU...ile może kosztować szyba? dużo mogą zwrócić?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ubezpieczenia”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga