Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[towar][AUDI A6 ]z allegro - odradzam zakupu, nawet się nie

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
WEGA
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 4
Rejestracja: 07 paź 2012, 07:15
Lokalizacja: KATOWICE

[towar][AUDI A6 ]z allegro - odradzam zakupu, nawet się nie

Post autor: WEGA » 07 paź 2012, 07:31

Omijajcie auto szerokim łukiem. Może i technicznie jest OK ale blacharka dno totalne. Jeżeli ktoś będzie chciał poznać więcej szczegółów to proszę pytać.

PADAKA
Ostatnio zmieniony 07 paź 2012, 12:26 przez WEGA, łącznie zmieniany 4 razy.

gacuś
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 316
Rejestracja: 05 paź 2009, 22:02
Lokalizacja: Kraków

Post autor: gacuś » 07 paź 2012, 11:22

a czego ty sie spodziewałeś za taką cenę <szok> zresztą tak jak piszesz,ze technicznie jest ok,to chyba najważniejsze bo w tych autkach własnie przede wszystkim chodzi o to żeby technicznie było w jak najlepszym stanie.a zrobienie blacharki zawsze wychodzi taniej niż grzebanie w silniku :]

Awatar użytkownika
WEGA
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 4
Rejestracja: 07 paź 2012, 07:15
Lokalizacja: KATOWICE

Post autor: WEGA » 07 paź 2012, 11:55

gacuś pisze:a czego ty sie spodziewałeś za taką cenę <szok> zresztą tak jak piszesz,ze technicznie jest ok,to chyba najważniejsze bo w tych autkach własnie przede wszystkim chodzi o to żeby technicznie było w jak najlepszym stanie.a zrobienie blacharki zawsze wychodzi taniej niż grzebanie w silniku :]
Tu muszę Ci powiedzieć, że ja wczoraj kupiłem z 2000 roku Audi A6 za 12,5tyś. i jest w stanie idealnym. Nigdzie nie malowany, nie bity. Na wszystkich słupkach oryginalne naklejki, wszystkie naprawy i wymiany udokumentowane niemieckimi fakturami. Autentyczny przebieg - sprawdzone w serwisie Bosch-a. Ale się najeździłem zanim dostałem konkretny model. :)

Awatar użytkownika
Zagór
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1236
Rejestracja: 03 mar 2011, 15:17
Imię: Piotr
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 1.8T APU 150KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Zagór » 07 paź 2012, 12:16

Podaj jeszcze ten zweryfikowany przebieg :)

Awatar użytkownika
WEGA
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 4
Rejestracja: 07 paź 2012, 07:15
Lokalizacja: KATOWICE

Post autor: WEGA » 07 paź 2012, 12:18

240 tyś. serio

gacuś
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 316
Rejestracja: 05 paź 2009, 22:02
Lokalizacja: Kraków

Post autor: gacuś » 07 paź 2012, 13:07

WEGA pisze:
gacuś pisze:a czego ty sie spodziewałeś za taką cenę <szok> zresztą tak jak piszesz,ze technicznie jest ok,to chyba najważniejsze bo w tych autkach własnie przede wszystkim chodzi o to żeby technicznie było w jak najlepszym stanie.a zrobienie blacharki zawsze wychodzi taniej niż grzebanie w silniku :]
Tu muszę Ci powiedzieć, że ja wczoraj kupiłem z 2000 roku Audi A6 za 12,5tyś. i jest w stanie idealnym. Nigdzie nie malowany, nie bity. Na wszystkich słupkach oryginalne naklejki, wszystkie naprawy i wymiany udokumentowane niemieckimi fakturami. Autentyczny przebieg - sprawdzone w serwisie Bosch-a. Ale się najeździłem zanim dostałem konkretny model. :)
noo,skoro rzeczywiście trafiło ci się coś takiego to gratuluje zakupu <brawo>

Awatar użytkownika
impres-me
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 31
Rejestracja: 10 sty 2012, 10:56
Lokalizacja: radzyń podlaski

Post autor: impres-me » 19 mar 2013, 17:53

gacuś pisze:
WEGA pisze:
gacuś pisze:a czego ty sie spodziewałeś za taką cenę <szok> zresztą tak jak piszesz,ze technicznie jest ok,to chyba najważniejsze bo w tych autkach własnie przede wszystkim chodzi o to żeby technicznie było w jak najlepszym stanie.a zrobienie blacharki zawsze wychodzi taniej niż grzebanie w silniku :]
Tu muszę Ci powiedzieć, że ja wczoraj kupiłem z 2000 roku Audi A6 za 12,5tyś. i jest w stanie idealnym. Nigdzie nie malowany, nie bity. Na wszystkich słupkach oryginalne naklejki, wszystkie naprawy i wymiany udokumentowane niemieckimi fakturami. Autentyczny przebieg - sprawdzone w serwisie Bosch-a. Ale się najeździłem zanim dostałem konkretny model. :)
noo,skoro rzeczywiście trafiło ci się coś takiego to gratuluje zakupu <brawo>

Z miejsca życzę jak najlepiej i nie doszukuj sie proszę jakiejś nieżyczliwości czy cokolwiek w tym stylu ale
1 dnia to Ty kolego możesz być jeszcze w " skowronkach ".
po 2 ciekawe od kogo kupiłeś i ciekawe czy po miesiącu pół roku czy roku tez będziesz zadowolony
impres-me

ODPOWIEDZ

Wróć do „Odradzam (spoza Forum)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga