Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[Audi A6 C6] spryskiwacz tylnej szyby

Wnętrze
Awatar użytkownika
krawcraf
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 184
Rejestracja: 16 lis 2011, 19:20
Imię: Krawiec
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2007
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.8 FSI 220KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: krawcraf » 20 gru 2012, 21:27

U mnie byla robiona 2 razy. Za 3 razem kiedy chcialem wymienic to powiedziano mi, ze akcja serwisowa w moim przypadku juz sie odbyla i usterka zostala usunieta. To nie prawda! Naprawa polega na wymianie wadliwego wezyka. Dokladnie na drugi identyczny. Oznacza to, ze problem zostaje tylko odlozony w czasie. Poniewaz akcja serwisowa nie polega na zmianie zamocowania wezyka do karoserii tak aby przy ujemnych temperaturach wezyk sie nie przecieral. Tyle w temacie. Mozna trwac w blogiej nieswiadomosci, ze spece z ASO faktycznie nas od czegos uchronili do momentu kiedy po wlaczeniu stacyjki nie zobaczymy ekranu powitalnego mmi...

PS. Tak dla jasnosci mimo, iz problem rozwiazalem sam na wlasna reke poswiecaja kilka h na wykonanie odpowiednich modyfikacji to nadal (juz 2 rok) jezdze z reklamowka naciagnieta na sprzet w schowku bagaznika... Taka trauma po przejsciach :)

krzysiekurs
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 35
Rejestracja: 24 paź 2012, 17:01
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: krzysiekurs » 09 mar 2013, 15:33

No i sie stalo zalalo sprzet wlasnie go wymontowalem i odbywa sie akcja suszenia,mam nadzieje ze wyschnie i bedzie dzialac,a za dwa dni do aso na wymiane tegoz nieszczesnego wezyka :[
wirus 250 KM i 510 Nm

dawidbo
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2
Rejestracja: 17 lis 2016, 14:49
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dawidbo » 20 gru 2016, 19:40

hej. ja mam troszke inny problem. kupiłem ramie wycieraczki bo było ułamane przykreciłem i spryskiwacz mi działa spryskuje mi tylko nie na szybe tylko cieknie po klapie z zewnatrz. i pytanie jest takie. Czy powinna być tam jakas dysza spryskiwacza? audi a6 c6 2009 avant

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga