Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[warsztat] AZ serwis Gdańsk

ODPOWIEDZ
saintdf

Post autor: saintdf » 14 lis 2012, 18:41

Jeździłeś wieloma autami.Rozumiem swoimi i,że masz ich kilkanaście,bo jak nie i jeśli nie jesteś związany z AZ ,a to nie były Twoje auta to dawali Ci samochody klientów byś sobie pojeździł.Jeśli tak to świetny zakład z nich.

Awatar użytkownika
KrzysiekR
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 133
Rejestracja: 05 sie 2012, 23:41
Lokalizacja: zach-pom.

Post autor: KrzysiekR » 14 lis 2012, 19:01

xorea pisze:Jesli chodzi o fachowosc w dpf,programach,a o tym tutaj rozmawialismy to naprawde wszystko u nich w porzadku!
Jezdzilem wieloma samochodami naprawianymi u nich i takze po softach.Podlaczalem vaga tez do nich i zawsze bylo wszystko ok,wiec jakim cudem w jednym egzemplarzy odstawili niby fuszere jakims badziewnym usunieciem dpf i softem.
saintdf pisze:Filtr jest usuwany z naszego ECU za pomocą dziadowskiego programu,który ktoś bezczelnie to dziadostwo wpuścił do neta i tacy jak AZ biorą go sobie za darmo,a dzięki niemu trzepią niezłą kasę.Ten program to ECU safe.Nic nie byłoby w tym nic złego dopóki nie dowiedziałem się , że takim programem mój filtr został usunięty i jak on działa.Oprócz "niby" usunięcia filtra program ten powoduje,że masa błędów w naszym ECU (w moim przypadku ponad 30) nie jest zauważalna.Jednym słowem mając jakiś błąd ECU go nie pokaże.Każdy wie jak to się może skończyć.

Właśnie po to jest ten program aby po podpieciu VCDS'a było wszysko OK i bez niby błędów.

http://www.ecusafe.com/

O czym tu więcej pisać.
Tylko mozna sprawdzić u innego tunera i bedzie wszystko wiadomo.

xorea
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 39
Rejestracja: 07 lut 2012, 19:58
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: xorea » 14 lis 2012, 23:37

saintdf pisze:Jeździłeś wieloma autami.Rozumiem swoimi i,że masz ich kilkanaście,bo jak nie i jeśli nie jesteś związany z AZ ,a to nie były Twoje auta to dawali Ci samochody klientów byś sobie pojeździł.Jeśli tak to świetny zakład z nich.
Dziwny jestes...
rozumiem,ze nie masz znajomych z autami <rotfl> <rotfl> <rotfl> <rotfl>

skoro sie obracamy w motoryzacyjnym swiadku to faktycznie dziwne,ze jezdzilem spora iloscia aut <okok> <okok>

MikeeNHa

Post autor: MikeeNHa » 15 lis 2012, 09:47

xorea pisze:saintdf napisał/a:
Jeździłeś wieloma autami.Rozumiem swoimi i,że masz ich kilkanaście,bo jak nie i jeśli nie jesteś związany z AZ ,a to nie były Twoje auta to dawali Ci samochody klientów byś sobie pojeździł.Jeśli tak to świetny zakład z nich.


Dziwny jestes...
rozumiem,ze nie masz znajomych z autami

skoro sie obracamy w motoryzacyjnym swiadku to faktycznie dziwne,ze jezdzilem spora iloscia aut
xorea

To jest wątek ODRADZAM, więc jak czujesz wewnętrzną potrzebę chwalenia AZ to opisz swoje zdanie w dziale "POLECAM" bo tutaj robisz tylko syf.

Kilt
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 219
Rejestracja: 19 paź 2012, 13:25
Imię: Damian
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2007
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 3.0 ASN 220KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Kilt » 16 lis 2012, 11:46

Strzępicie języki po próżnicy, a prawda jest taka, że AZ odwaliło straszną fuszerę na aucie kolegi saintdf. Jakoś nie wierzę, że to jednostkowy przypadek, ale to moje zdanie.
Na dobrą ocenę często pracuje się latami, a można ją zepsuć w chwilę. Gdyby AZ było dobrą firmą, to takiego wpisu, na tym forum, nawet by nie było, bo sprawę na pewno można by było załatwić w delikatny sposób. Pomijam teoretyczny przypadek, że klijent jest oszołomem i po wystąpieniu jakiejkolwiek usterki/wady po wizycie w jakimkolwiek serwisie, najpierw pisze posta na forum, zamiast przedzwonić do serwisu i poinformować go o zaistniałej sytuacji.
Może koledze xorea wszystkie samochody serwisowano okej i nie ma uwag do AZ, ale niestety nawet ten jeden przypadek kolegi saintdf może sprawić, że inni nie odważą się wydać swoich pieniędzy na AZ serwis, bo po co oddawać się na los i liczyć, że może mnie tak nie potraktują.
Jak ktoś idzie na ilość i świadomie obniża jakość, która powinna być standartem, to już jego sprawa, ale ja taki serwis bym omijał szerokim łukiem.
O sofcie z neta (druciarstwie) nawet nie będę się wypowiadał.
Peace

Miholaj
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 19
Rejestracja: 22 gru 2011, 12:38
Lokalizacja: Pila

Post autor: Miholaj » 18 lis 2012, 13:29

Chcialbym tutaj stanac w obronie az. Zmienialem u nich, kolektory powietrza, rok temu. Robili to przy mnie, wszystko fachowo i bez problemu. W ciagu 1,5 h .
Proponowali mi wyciecie dpf,a i czipa, ale uwazam ze to co dala fabryka, mi wystarcza.
Co dziwne, pomimo ze jezdze bardzo malo moim autem (ok 10 tys rocznie) nie mam problemow z dpf. Wszystko chodzi perfekt.

saintdf

Post autor: saintdf » 18 lis 2012, 13:38

Miholaj pisze:Chcialbym tutaj stanac w obronie az. Zmienialem u nich, kolektory powietrza, rok temu. Robili to przy mnie, wszystko fachowo i bez problemu. W ciagu 1,5 h .
Proponowali mi wyciecie dpf,a i czipa, ale uwazam ze to co dala fabryka, mi wystarcza.
Co dziwne, pomimo ze jezdze bardzo malo moim autem (ok 10 tys rocznie) nie mam problemow z dpf. Wszystko chodzi perfekt.

Jeśli jesteś zadowolony to super (oby więcej takich jak Ty),ale to nie jest temat do ich obrony.Skoro zrobili swoją robotę dobrze to napisz to w polecam.

Co mnie zastanawia.Proponowali Ci wyciąć DPF`a.W jakim celu niby?Były jakieś problemy z nim czy chcieli znowu wyciągnąć kasę od kogoś kto nie ma zielonego pojęcia.Każdy kto pisze o nich to słyszę ,że proponują wycięcie.Jest to zwykła próba nabicia portfela.Ja nie miałem żadnych problemów z nim i też mi go wycięli bez mojej zgody.To nie jest chyba powód do tego by uważać ich za świetnych fachowców.Jeśli chodzi o naprawy mechaniczne to w Twoim przypadku nie można im nic zarzucić

Miholaj
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 19
Rejestracja: 22 gru 2011, 12:38
Lokalizacja: Pila

Post autor: Miholaj » 18 lis 2012, 13:48

Kolego, wiadomo. Wyciecie dpf to kasa.
Nie mam z dpfi zadnego problemu. Co nie zmienia faktu ze w wymianie klap sa mistrzmi.!!!! Nawet srubki maja policzone!!!
Natomiast jezeli chodzi o dpf i czip to nie wiem, nie korzystalem z ich uslug. Chcieli za ta usluge 1400 zl, ale w zwiazku z tym ze nie mam problemu z dpf, odpuscilem sobie ta usluge....
Pozdrawiam

Kowal79
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 25
Rejestracja: 27 cze 2012, 12:07
Lokalizacja: Belfast

Post autor: Kowal79 » 31 sty 2013, 14:57

Witam wszystkich , napalilem sie jak szczerbaty na suchary na przerobke w AZ w gdansku , mialem przejechac pol Europy przy okazji zrobic te przeróbkę i mały chip tuning ale dzieki kolegom a6etka , ar2rc, oraz saintdf raczej odpuszczę sobie tych mechaników- nie mam czasu na dodatkowe problemy. Niestety trudno znalesc mechaników ''z dusza'' - a coraz więcej jeleni szukających jeleni! Pozdrawiam forumowiczów.
Ostatnio zmieniony 03 lut 2013, 17:16 przez Kowal79, łącznie zmieniany 1 raz.

saintdf

Post autor: saintdf » 31 sty 2013, 16:58

Kowal79 pisze:Witam wszystkich , napalilem sie jak szczrbaty na suchary na przerobke w AZ w gdansku , mialem przejechac pol Europy przy okazji zrobic te przerobke i maly chip tuning ale dzieki kolegom a6etka , ar2rc, oraz saintdf odpuszczam sobie tych rzemieslników. Niestety trudno znalesc mechaników ''z dusza'' - a coraz wiecej jeleni szukajacyh jeleni! Pozdrawiam forumowiczów.
AZ już wie o tym temacie i być może podchodzą lepiej do klienta.O jakie przeróbki Ci chodzi i co masz na myśli mówiąc drobny chip tuning.Mogę coś pomóc w tej sprawie.Najlepiej na pw

igorw

Post autor: igorw » 01 lut 2013, 19:24

Kowal79, wydaje mi się kolego, że wydanie takiej opinii tylko na podstawie opinii innych użytkowników jest co najmniej niestosowne. Tym bardziej, że Twoja wypowiedź nacechowana jest tylko i wyłącznie negatywnymi emocjami zamiast faktami!
ÂŻeby była jasność - nie pracuję dla AZ Serwis i w żaden sposób nie podważam opinii użytkowników którzy dokonali napraw i skorzystali z usług wspomnianego serwisu - opinii zarówno negatywnych i pozytywnych.
Twoja wypowiedź nie ma nic wspólnego z opinią o tym serwisie, dlatego moim zdaniem powinieneś mocno stonować swoją wypowiedź! Zwróć uwagę, że jest również wątek o AZ w dziale "polecam".
Co za tym idzie Twoja wypowiedź nie ma żadnych wartości merytorycznych!

saintdf

Post autor: saintdf » 01 lut 2013, 20:39

igorw ja rozumiem,że jest wiele wypowiedzi pozytywnych o AZ,ale zajrzę tam jeszcze raz i sprawdzę z jakich prac forumowicze są zadowoleni.Przy Naszych negatywnych wypowiedziach zauważyłem,że były to grubsze naprawy i ewidentnie widać,że "wycinka DPF-a w sposób ,powiem miło, mało fachowy nie jest chyba w porządku,więc nie dziwi mnie tez reakcja przyszłego ewentualnego klienta AZ.Kolejne zdanie na niekorzyść AZ jest takie,że po chip tuningu nie ma nawet wykresu,a kolega Kowal79 własnie chce wprowadzić drobny tuning co stawia AZ w bardzo niekorzystnej sytuacji

Awatar użytkownika
Yarecki
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 102
Rejestracja: 20 wrz 2010, 20:34
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Yarecki » 01 lut 2013, 22:01

saintdf pisze:.Kolejne zdanie na niekorzyść AZ jest takie,że po chip tuningu nie ma nawet wykresu
Nieprawda, ja mam wykres.
Post ten wyraża opinie autora w dniu dzisiejszym. Nie może on być wykorzystany przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany
poglądów, bez podawania przyczyny.

igorw

Post autor: igorw » 01 lut 2013, 23:42

saintdf pisze:kolega Kowal79 własnie chce
Ale nie korzystał z usług AZ jak Ty, ja i wielu innych użytkowników, a co za tym idzie nie powinien wypowiadać się tak negatywnie bazując na emocjach jakie targnęły nim po przeczytaniu opinii zamiast po odebraniu pojazdu.

saintdf

Post autor: saintdf » 02 lut 2013, 07:23

Yarecki pisze:
saintdf pisze:.Kolejne zdanie na niekorzyść AZ jest takie,że po chip tuningu nie ma nawet wykresu
Nieprawda, ja mam wykres.
Ty masz ale większość ludzi nie dostała.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Odradzam (spoza Forum)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga