Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Audi a6c5 quattro navi tel bluetooth tv kamera skóry

Prezentacja w/w aut.
Tom PPP

Audi a6c5 quattro navi tel bluetooth tv kamera skóry

Post autor: Tom PPP » 27 sty 2013, 19:12

Audi A6
2.4 benzyna
165KM
Quattro
1998r.


Samochód jest w 100% bezwypadkowy z wszystkimi szybami fabrycznymi !!


Wyposażenie:

- napęd Quattro (idealny na trudne warunki i zimę)
- FIS komputer pokładowy (spalanie, zasięg, itd.) - dołożyłem
- Skóry dwu-kolorowe (robione na zamówienie) - dołożyłem
- Auto-Alarm w pilocie (jeden pilot do wszystkiego) - dołożyłem
- Telefon + Bluetooth ( łączy się bezprzewodowo z komórką w kieszeni) - dołożyłem
- Podgrzewane siedzenia
- Elektryczna regulacja wysokości siedzeń z przodu (pasażer i kierowca)
- Klimatronic dwu-strefowy
- skrzynia automatyczna Tiptronic
- wykończenia z drzewa naturalnego
- worek na narty
- dzielona tylna kanapa 40/60
- 4x AirBag
- 4x elektryczne szyby
- system Comfort (otwieranie/zamykanie szyb z kluczyka)
- centralny zamek
- Alu-Felgi 18' x5 (nowe Made In Germany) - dołożyłem
- Bi-Xenony (xenony na długich i krótkich światłach) - dołożyłem
- spryskiwacze lamp
- tylne światła diodowe - dołożyłem
- lusterka elektrycznie regulowane
- lusterka elektrycznie ogrzewane
- lusterko wewnętrzne automatycznie ściemniające się - dołożyłem
- Nawigacja RNS-E z całym koszem do montarzu , klimą i popielniczką jak w oryginale - dołożyłem
- tuner Tv z oryginlnymi antenami i wzmacniaczami - dołożyłem
- kamera cofania (sony - widzi w nocy i współpracuje z navigacją RNS-E) - dołożyłem
- system nagłośnienia Bosse - dołożyłem
- głośniki wysokiej klasy we wszystkich drzwiach - Clarion - dołożyłem
- automatyczna roleta tylnej szyby - dołożyłem
- zawieszenie Weitec (niżej 30mm) - dołożyłem
- 5x pasty z regulacją wysokości
- wycieraczki przedniej szyby nowego typu (bez ramek) - dołożłem
- podłokietnik z przodu i z tył
- dywaniki firmowe
- asystent parkowania Parktronik (tył) - dołożyłem




Co zostało zrobione ostatnio (czynności raczej eksploatacyjne):

- Nowe opony zimowe Continental 235/40 R18
- Nowe opony letnie Gooyear 235/40 R18
- Nowe żarniki w Xenonach z serwisu
- Nowe zawieszenie tył i przód Ramfordera (bez zastanawiania wymienione wszystko)
- Nowe amortyzatory Sachs przód i tył
- Wymieniony olej i filtry w skrzyni (w serwisie)
- Wymieniony olej w silniku Castrol 10/60 ( zawsze jeździł na takim oleju)
- Wymienione wszystkie filtry (kabinowy węglowy, powietrza silnika, itd.)
- Wymieniony płyn hamulcowy w całym układzie na nowy o wyższej temperaturze wrzenia
- Wymienione wszystkie wężyki gumowe na nowe w układzie hamulcowym by zmniejszyć rozszerzalność pojemnościową układu
- Nowe tarcze Zimernana tył i przód (przód tarcze nawiercane- najwyższy model)
- Sprawdzona i odgrzybiona klimatyzacja
- Nowy akumulator 100Ah
- Wymieniona maskownica niklowana przy tiptroniku ( miała mikro ryski które mnie denerwowały)



Samochód jeździ tylko na paliwie Shell i na najlepszym oleju Castrol Edge Sport 10/60W - pełen syntetyk.

Wszystko co zostało dołożone (Navi, Tel, Tv, Bluetooth, Bosse, itd.)zostało zrobione na
oryginalnych wiązkach.

Każdy, plastik pod podwoziem, nadkole, zapinka, śrubka itd. jest na swoim miejscu.


I to już koniec projektu który trwał 4,5 roku , wydaje mi sie że jest to jeden z ładniejszych (bez wieś tuningu) w PL a napewno jeden z najlepij utrzymanych A6C5

Teraz kolej na następny projekt , w planach a6c6 i mam nadzieję że wyjdzie podobnie dobrze ale tym razem kupię z pełnym wypasem bo dokładanie wszystkiego tak jak by to fabryka sama zrobiła wyszło dwa razy więcej niż sam samochód kosztował - cóż przyszły właściciel będzie szczęśliwy

Jaka będzie C6 nie wiem , boję sie diesli ze wzgledu na ich awaryjność ale mało palą, benzyna za to daje przyjemny pomruk i względną bezawaryjność, pewnie wszystkim pokieruje przypadek.

ps. zgodnie z zaleceniami poprawiłem tekst.


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Tom PPP

Post autor: Tom PPP » 27 sty 2013, 19:30

Przecież ta jest niklowana, niklem jak mi to powiedzieli technicznym (ten sam kolor co oryginał) , podobno tak niklowane są elemęty w motocyklach - ciężko je porysować.

Tom PPP

Post autor: Tom PPP » 27 sty 2013, 19:37

Rozumiem , są gusta i guściki.
Ja staram się naogół oryginału nie poprawiać- a byłszczy się tak jak ta co była w 1998r. :) :) :)

skiba2323
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 133
Rejestracja: 05 paź 2012, 22:35
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: skiba2323 » 27 sty 2013, 21:47

Gdzie wyrwałeś tą ramkę tipa? moja jest porysowana i też mnie drażni a mam tą nowszą z trybem Sport
180KM-215KM
CCCO

Tom PPP

Post autor: Tom PPP » 27 sty 2013, 22:00

Nie wymieniaj tylko poszukaj firmy która zajmuje się odnawianem motocykli oni Ci ją pochromują tak że już się nie porysuje i będzie zawsze jak nowa, koszt tego to około 200 - 300zł

Awatar użytkownika
hoopek
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 645
Rejestracja: 22 wrz 2009, 21:57
Imię: Daniel
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 1.8T AWT 150KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: hoopek » 27 sty 2013, 22:30

Super kolor skórzanej tapicerki masz.

skiba2323
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 133
Rejestracja: 05 paź 2012, 22:35
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: skiba2323 » 27 sty 2013, 23:51

Ok dzieki za rade <okok> a tak po za tym to mega fura i <okok> ta skora cod miod malina
180KM-215KM
CCCO

yash1n
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 72
Rejestracja: 11 gru 2012, 21:47
Lokalizacja: Cieszyn

Post autor: yash1n » 28 sty 2013, 00:01

mam te same alufelgi co Ty idealnie pasuja do tego samochodu moim zdaniem :) Auto pierwsza klasa :)

Tom PPP

Post autor: Tom PPP » 28 sty 2013, 05:20

To prawda, myślę że to jedye felgi jakie powinny być zakładane do tego modelu zwłaszcza że są to bardzo mocne felgi .

Myszor10
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 25
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:35
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Myszor10 » 28 sty 2013, 09:08

Auto widać zadbane i poszanowane,mi się nie podoba kolor auta i felgi,których na allegro jest więcej w podróbie niż w oryginale.Auto jest na pewno tego warte ale za kwotę którą wystawiłeś na allegro,pozostaje życzyć powodzenia w sprzedaży.

Tom PPP

Post autor: Tom PPP » 28 sty 2013, 10:03

Dziękuję za życzenie powodzenia.

Co to serwisu aukcyjnego to są auta które nie są dla każdego, a zwłaszcza kogoś kto szuka wszystkiego najtaniej , raczej dla kogoś kto szuka najlepszego.

Zresztą nie zależy mi na tym bo jak się zrobi cieplej i nie złapie mnie leń to go mogę rozbrać, będzie dużo poszukiwanych i co najważniejsze sprawnych części które po najniższych cenach owego serwisu i tak dadzą ponad 50% więcej niż obecna kwota za caość ( jak administratorzy pozwolą to może i forumowicze z tego skorzystają - ale jak pisałem jestem ostatnio leniem i nie wiem czy dam rade :) i czy tego chce ) .

Piszesz że dużo felg tego typu jest w podróbie, masz racje tylko czemu ?? założyłeś że te takie są (może dlatego że jeździsz na LPG i jak sie domyslam w zawieszeniu już nie ma ani jednej oryginalnej części :( ) , zawsze jak coś dobre i poszukiwane to zaraz się pojawiają podróbki - tak samo jak z drogimi dobrymi zegarkami.

Myszor10
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 25
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:35
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Myszor10 » 28 sty 2013, 16:11

Czy ja gdzieś napisałem że twoje felgi są nieoryginalne? Co do uwagi o lpg nie będę dyskutował,bo jest to temat o twoim aucie,poniekąd założony z powodu zareklamowania auta gdyż pewnie zainteresowane na allegro jest słabe.A więc podtrzymuje zdanie że auto mi się podoba,a nie podobają mi się felgi których dużo jest w podróbie i kolor auta który przypomina mi płyn do czyszczenia wc.

Tom PPP

Post autor: Tom PPP » 28 sty 2013, 17:36

Co ja mam powiedzieć, masz pewnie ze wszystkim zawsze racje, a co do portalu internetowego/zainteresowania to popatrz na liczę odwiedzin, telefonów jest sporo ale przeważnie zamieniaczy a to mnie nie interesuje.

Rozumiem że czujesz się niedowartościowany i jeśli jestem tego powodem to przepraszam bo nie było to moim zamiarem chociaz wiem że jakby można lać do baku wode z kałuży to zapewnie byłbyś tym głębko zainteresowany bo to taniej niż LPG a czy lepiej nieważne.

Czekam na konstruktywną krytyke co się podoba a co mozna by zmienić lub zrobić w inny sposób, by w następnym razem ominąć może kilka błędów- po to założyłem ten temat jak i po to że jak ktoś będzie chciał uzyskać podobny efek/wyposażenie i będzie miał problem z podłaczeniem to wie kto to już robił, zapyta a ja mu pomoge bo i mi tu pomogli.

Krytyka w stylu nie podoba mi się bo jest dużo podrób - jest dla mnie mało "błyskotliwa"

ÂŻyczę Ci miłego popołudnia i nie dąsaj się tylko dlatego że są ludzie który LPG nigdy by nie założyli i o tym otwarcie piszą.

MrcZk
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 301
Rejestracja: 07 lis 2010, 17:21
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: MrcZk » 28 sty 2013, 18:23

widac ze auto zadbane i wlozone sporo kasy, co do koloru to sa rozne gusta sam mialem kupic w takim kolorze ale silnik byl padniety:) jesli chodzi o felgi to oklepany wzor ale to nie znaczy ze wyglada na nich zle.
to co mi sie kompletnie nie podoba to kolorystyka siedzen , skad taki pomysl? no i wypadalo by troszke bardziej schowac koncowki wydechu bo strasznie mocno wystaja i to akurat podlatuje wies tuningiem;) byl ktos na forum i sa zdjecia z takimi koncowkami jak Twoje i po zabiegu z bardziej schowanymi wyglada o niebo lepiej.
z plusow to z pewnoscia wszsytkie przydatne rzeczy ktore dolozyles.Ja bym nie sprzedawal pewnego auta bo ciezko bedzie trafic kolejne w takim stanie, dbac i smigac taka moja rada :)

szkoda ze w automacie ;p
1.8T MrcZk'a hybryda itd

Tom PPP

Post autor: Tom PPP » 28 sty 2013, 18:45

Dziękuje za opinie i spróbuje pokolei odpowiedzieć

- kolor, hmm może coś jest ze mną nie w poządku ale gdyby nie on to bym tej A6 nie miał, dla mnie jeden słuszny jak się chce auto trochę zmienić
- felgi, oklepany wzór masz racje, czy ładne sam nie wiem, napewno mocne ale przyznam sie że dzisiaj chyba bym bardziej "przezroczyste" kupił
- kolorystyka skór, może masz trochę racji ale nie było wyjścia, plastiki w środku zielonkawe więc musiałem zastosować zieleń a że nie lubię tego koloru to złamałem go ceglanym i tak mi się on spodobał że jak przelądam C6 to szukam tylko ze skórami jasnymi lub cegła
- końcówki wydechy, może tylko tak na zdjęciach wyszło bo wystają jakieś 5-7mm , jak go kupiłem to wystawały 3cm i zaraz na drugi dzień pojechałem by je skrucili , teraz są bezpośrednio w tłumiki wspawane i krócej za hoho się nie da
- to wszystko co dołożyłem to duży plus jak się jedzie ma się świadomoś wypasu który mam a inne za ponad 100tyś stojące obok auta mogą tylko o tym pomarzyć to poprawia nastrój :) i daje do myślenia czy warto go się pozbywac bo trzeba za coś lepszego dużo więcej dać i jeszcze więcej włożyć by stan był porównywalny
- Może i kolejne 2 lata jeszcze pośmigam, ogłoszenie jest testujące rynek a nie na siłe sprzdać bo nie o to chodzi, jeśli nie to w planach jest wydech z nierdzewki ale tylko rury pomiędzy tłumikami, bo jak się podniesie go na podnośniku to tłumiki dobrze wyglądaja a rury niefajnie chociaż żadnych przedmuchów nie ma.
- automat , według mnie jak limuzyna to tylko automat , szukam samochodów tylko z automatami ( może już za stary jestem i leniwy) ale z dala od multitronika :(

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga