Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C6] Spolszczenie do Audi MMI Professional

Nawigacja fabryczna
ODPOWIEDZ
domster
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1
Rejestracja: 20 paź 2012, 22:00
Lokalizacja: Augustów

Post autor: domster » 28 paź 2012, 22:13

Witam.
Wgrałem język polski raczej bez problemów. Przywróciłem pozycję poziomu naładowania akumulatora bez wchodzenia w vcds.
Ale przestało działać radio i tuner/tv (Odtwarzacz płyt działa). Mam kabelek vcds ale dopiero zaczynam z nim się bawić. Czy ktoś mógłby opisać co zrobić z tym radiem? Jak chcę go włączyć to wyskakuje komunikat że radio niekodowane.
Dodam jeszcze że w zielonym menu nie mogę wejść w zakładkę radio (lub tuner, dokładnie nie pamiętam), i podobnie jak łączę się vcds to wyskakuje mi błąd jak chcę wejść w kodowanie radia (numer zakładki 56??)

A6 Limousine

Post autor: A6 Limousine » 04 lis 2012, 17:11

mam pytanie:
po spolszczeniu MMI na FISie mam teraz komunikaty w języku niemieckim - czy można to jakoś zamienić na chociażby język angielski? Jak zmienię w ustawieniach na angielski w MMI to ucieknie mi spolszczenie.

Awatar użytkownika
M1A1
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 166
Rejestracja: 02 wrz 2011, 08:50
Imię: Marian
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2004
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 3.0 ASN 220KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Okolice Giżycka
Kontakt:

Post autor: M1A1 » 04 lis 2012, 21:50

Spolszczenie pozostanie a język możesz wybrać jaki chcesz.
Wykonane
-lampy przednie LED wykonane 17.11.2012, APS plus, ledy całego auta+tablica, AMI, Polskie menu

A6 Limousine

Post autor: A6 Limousine » 05 lis 2012, 19:25

kolego ale rozumiesz jak ustawię angielski w MMI to rzeczywiście wskakuje mi on też na FISie, no ale nie mam już polskiego na rzecz ustawionego języka angielskiego, jak ustawiam polski w MMI to wtedy FIS wyświetla mi po niemiecku - pytam się więc jak rozdzielnie -może poprzez VCDS?? mając ustawiony MMI po polsku ustawić angielskiego FIS'a

tysszek
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 16
Rejestracja: 05 mar 2010, 21:07
Lokalizacja: dolnyśląsk

Post autor: tysszek » 16 lis 2012, 11:45

Fisa dalej nie da się spolszczyć ?
Widzę, że mimo, że rok już minął jak ktoś ogarnął lektora dla ludu dalej nie jest dostępny :(

Awatar użytkownika
Weso
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 83
Rejestracja: 08 gru 2009, 00:23
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Weso » 17 lis 2012, 20:22

witam,
potrzebuje małej pomocy
dzisiaj zaktualizowałem koledze mmi w q7 do wersji 5150(wszsytko łądnie działało), nastepnie zabrałem się za spolszczenie zgodnie z instrukcją z tego forum. Doszło do 99% i wywaliło error, za drugim rrzem po klikniecu try again znowu to samo. Nie dało sie wylaczyć więc zresetowałem mmi, pojawił się inny ekran powitalny i taki obrazek jak poniżej. ztej samej płyty próbuje nzowu wczytać i dochodzi do ostaniej kreski i znowu error, przypuszczam że źle nagrana płyta lub plik uwalony.
Do tego wszytkiego nie mozna wyłączyć mmi ekranu niczym, więc auto stoi w garażu z włączonym ekranem i mruga przycisk navi. Czy ściągnięcie innejwersji spolszczenia pomoże ?? jjakieś pomysły? czyta tylko tą płytę ze spolszczeniem. Nic więcej nie da się zrobić, nawet menu nie pokazuje.

Obrazek

Awatar użytkownika
pan42
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 813
Rejestracja: 11 lip 2008, 17:35
Imię: Andrzej
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2013
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.0TDI CGLD 163KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: lubelskie

Post autor: pan42 » 17 lis 2012, 21:53

Zrób kolego reset MMI i zobacz co się dalej będzie działo.
Było przez 8 lat A6 C6 teraz A6 C7

Awatar użytkownika
Weso
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 83
Rejestracja: 08 gru 2009, 00:23
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Weso » 17 lis 2012, 22:48

z tego co kojarze robiłem reset w tym stanie i to samo
Najlepsze części, oleje Premium w najlepszych cenach. www.expressparts.pl 888-530-456 gg: 3543322

Awatar użytkownika
KrzysiekR
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 133
Rejestracja: 05 sie 2012, 23:41
Lokalizacja: zach-pom.

Post autor: KrzysiekR » 18 lis 2012, 11:09

Weso pisze:witam,
potrzebuje małej pomocy
dzisiaj zaktualizowałem koledze mmi w q7 do wersji 5150(wszsytko łądnie działało), nastepnie zabrałem się za spolszczenie zgodnie z instrukcją z tego forum. Doszło do 99% i wywaliło error, za drugim rrzem po klikniecu try again znowu to samo. Nie dało sie wylaczyć więc zresetowałem mmi, pojawił się inny ekran powitalny i taki obrazek jak poniżej. ztej samej płyty próbuje nzowu wczytać i dochodzi do ostaniej kreski i znowu error, przypuszczam że źle nagrana płyta lub plik uwalony.
Do tego wszytkiego nie mozna wyłączyć mmi ekranu niczym, więc auto stoi w garażu z włączonym ekranem i mruga przycisk navi. Czy ściągnięcie innejwersji spolszczenia pomoże ?? jjakieś pomysły? czyta tylko tą płytę ze spolszczeniem. Nic więcej nie da się zrobić, nawet menu nie pokazuje.


Musisz wgrać płyte nr 1. a6-c6-mmi-update-opis-aktualizacji-foto ... vt7996.htm
Chyba wcisnąłeś w zielonym menu Bootloader?
Jak włożysz płytę w tym Bootloader to powinno samo pójść.
Jak wgrasz to nie wgrywaj polaka bo może masz w polaku jakis plik uwalony albo coś źle robisz.
z którego roku jest Q7? Ma na pewno MMi 2G?

Awatar użytkownika
Weso
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 83
Rejestracja: 08 gru 2009, 00:23
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Weso » 19 lis 2012, 11:37

KrzysiekR pisze:
Weso pisze:witam,
potrzebuje małej pomocy
dzisiaj zaktualizowałem koledze mmi w q7 do wersji 5150(wszsytko łądnie działało), nastepnie zabrałem się za spolszczenie zgodnie z instrukcją z tego forum. Doszło do 99% i wywaliło error, za drugim rrzem po klikniecu try again znowu to samo. Nie dało sie wylaczyć więc zresetowałem mmi, pojawił się inny ekran powitalny i taki obrazek jak poniżej. ztej samej płyty próbuje nzowu wczytać i dochodzi do ostaniej kreski i znowu error, przypuszczam że źle nagrana płyta lub plik uwalony.
Do tego wszytkiego nie mozna wyłączyć mmi ekranu niczym, więc auto stoi w garażu z włączonym ekranem i mruga przycisk navi. Czy ściągnięcie innejwersji spolszczenia pomoże ?? jjakieś pomysły? czyta tylko tą płytę ze spolszczeniem. Nic więcej nie da się zrobić, nawet menu nie pokazuje.


Musisz wgrać płyte nr 1. a6-c6-mmi-update-opis-aktualizacji-foto ... vt7996.htm
Chyba wcisnąłeś w zielonym menu Bootloader?
Jak włożysz płytę w tym Bootloader to powinno samo pójść.
Jak wgrasz to nie wgrywaj polaka bo może masz w polaku jakis plik uwalony albo coś źle robisz.
z którego roku jest Q7? Ma na pewno MMi 2G?
wczorja już do tego doszedłem, wszystko wróciło do normy, ale teraz suzkama polaka sprawdzonego do wersji 5150:)
q7 jest z 2007 roku i nam 100% ma mmi 2g

Awatar użytkownika
jacek528
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 363
Rejestracja: 06 maja 2012, 15:36
Imię: Jacek
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2012
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0TDI CGLC 177KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Brak
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Lubuskie - Żary

Post autor: jacek528 » 19 lis 2012, 16:34

Witaj
Możesz ode mnie pobrać, sprawdzone na moim i innych autkach.
http://chomikuj.pl/jacek528/MMI+2G+AUDI
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Weso
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 83
Rejestracja: 08 gru 2009, 00:23
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Weso » 19 lis 2012, 23:33

dzięki chłopaki,
Przemcio a czy spolszczenie od Ciebie mozna bezpośrednio pod 5150 nagrać, czy trzeba 5750 najpierw machnąć?
Najlepsze części, oleje Premium w najlepszych cenach. www.expressparts.pl 888-530-456 gg: 3543322

hrabuncio
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 21
Rejestracja: 24 paź 2012, 20:43
Imię: Piotr
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2015
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0.TDI 177KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Lubin/dolnośląskie

Post autor: hrabuncio » 04 gru 2012, 19:11

Koledzy proszę o pomoc w nagraniu spolszczenia. Najpierw zrobiłem aktualizację oprogramowania do 5570 pliki ściągnąłem od Przemcio, płyty wypaliłem jako obraz. Teraz chcę nagrać spolszczenie. Uruchomiłem zielone menu, zaznaczyłem tam wszystko tak jak ma być. Nagrałem 2 płyty jedną od Przemcio, drugą dla pewności od kubuswujo ze spolszczeniem w obu przypadkach nagrałem folder "MMI HI" i plik "Metainfo2. Niestety przy próbie aktywowania płyty pojawia się error. Płyty zapisywałem z prędkością x10, nie ma możliwości zapisania tych plików jako obrazu. Pomoże mi ktoś co mam dalej robić?

Pablo200
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 223
Rejestracja: 29 wrz 2009, 09:48
Lokalizacja: Śląski

Post autor: Pablo200 » 11 gru 2012, 18:43

Tak na marginesie dodam , że jest dostępne nowe uaktualnienie MMI 2G ale tylko online w ASO nie wiem co się zmienia ale jakaś modyfikacja jest.
Więc coś tam jeszcze poprawili w starym MMI 2G

KubaCD
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2
Rejestracja: 17 gru 2012, 23:52
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: KubaCD » 18 gru 2012, 21:39

Witam wszystkich,
wychodzi na to że jako jedynemu coś się tu krzaczy.
Zrobiłem aktualizacje krok po kroku - CD1, CD2, CD3..
wszystko OK, ale.. polskiego jak nie było, tak nie ma. Bluetooth łączy się z iPhonem, ale nie zczytuje książki, z czym nie ma problemu mój firmowy Ford Galaxy.

Co robię nie tak?? (oprócz jazdy Galaxy)

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga