Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C5]Samochod sam się otwiera łącznie z szybami

Elektryka
Awatar użytkownika
neever
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 84
Rejestracja: 04 lut 2012, 04:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: A6 C5 2,4 avant 2000

Post autor: neever » 17 wrz 2012, 14:26

mis_22 pisze:Witam kolegów ja mam całkiem podobny problem do was a mianowicie alarm i centralny zamek działa
najpierw miałem problem tego typu iż zamykał sie prawidłowo a w momencie otwierania centralny otwierał i od razu zamykał a alarm był wyłączony ponowne jego zamknięcie powodowało jedynie kliknięcie alarmu bo centralny już zamknięty był.
po 1 dniu takiej zabawy mam inną przypadłość :(
a dokładnie otwiera prawidłowo ale gdy się chce zamknąć alarm zalącza się ale centralny nie zamyka auta
jedynie poprzez zamek w klapie bagaznika moge zamknąć całe auto...

uprzedze może czyjeś pytanie otóż zamek w drzwiach kierowcy mam uszkodzony (kręci się wokół) jakiś czas temu próba włamania.

ale do tej pory wszystko było ok.

coż dalej począć ?pomocy
VAG. Jakie błędy? Zacząć od wymiany uszkodzonego zamka.

Awatar użytkownika
jacomix
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 67
Rejestracja: 16 wrz 2009, 20:30
Lokalizacja: Małopolska - Kraków - Olkusz

Post autor: jacomix » 15 paź 2012, 16:28

Obrazek

Witam podpinałem sie vagiem i mam takie błedy czy to napewno zamek, tak jak pisałem wkładam kluczyk do drzwi kierowcy i zamyka mi tylko zamek kierowcy , tak samo z otwieraniem. Jak zamkne z pilota to zamknie ,natomiast jak otwieram to otworzy ale pozniej cyknie jeszcze centralny we wszystkich drzwiach jakby ktos jeszcze raz nacisnol pilota....czy moze ktos cos poradzi....dodam iz rozpielem wtyczke w zamku kierowcy tak jak ktos to opusywal na forum, ale cyka dalej....cykanie jeszcze ok ale czasem sie szyby odsuwaja w nocy hehe, nie wiem czy kupywac zamek czy przeczyscic tylko te mikrowylaczniki...pozdrawiam

Awatar użytkownika
audizeus
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 46
Rejestracja: 17 lip 2010, 05:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: audizeus » 31 sty 2020, 20:15

Witam.

Moje Audi również samo się otwarło dwukrotnie wraz z szybami w dół.Raz w deszczu stała tak i fotele mokre 😩 Rozebrałem ten zamek ,luty na nowo cykłem zwyczajną lutownicą ,oczyściłem płytkę dokladnie spirytusem i zamalowałem lakierem do paznokci. Winą były zwarcia na płytce (która ma uszkodzoną od czasu
warstwę ochrony lini miedzianych płytki scalone) spowodowane wilgocią po opadach deszczu bo listwa zbierajaca szyby drzwi kierowcy jest juz od słońca tak wstąpiona że woda leje się po zamku i przez brud na kółku płetwy zamka coś wody zawsze wjedzie i już mamy kłopot gotowy w postaci nie milej niespodzianki z otwartą naszą bryką.
Polecam zajrzeć niż zaraz kupować zamiennik
Pozdrawiam
Brać z życia ile się da....

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga