Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Czarny Avant z podstawowym silnikiem po kilku modach..

Prezentacja w/w aut.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
JimmyOne
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 16
Rejestracja: 04 paź 2011, 20:31
Lokalizacja: Rybnik/Silesia

Czarny Avant z podstawowym silnikiem po kilku modach..

Post autor: JimmyOne » 14 wrz 2012, 15:55

Witajscie koledzy !


Na forum jestem już trochę czasu, jednak pełnie przede wszystkim funkcje słuchacza.
Samochód sprowadziłem osobiście z marcu 2010 roku z Niemiec od pierwszego właściciela z oryginalnym przebiegiem 93.000km (przebieg sprawdzany "po znajomości" bo inaczej się nie dało w ASO Audi i potwierdzony z książką serwisową). Minęło parę chwil zanim znalazłem a6 z przebiegiem poniżej 100.000 km i z wyposażeniem przynajmniej zadowalającym. W ten sposób po wystawieniu mojej a6 na mobile.de, zaklepałem fure przez telefon, wsiadłem z kumplem do samochodu i pojechaliśmy po a6. ÂŚrodek samochodu był perfekcyjnie czysty i zadbany, za to bardzo cenię naszych zachodnich sąsiadów.
Teraz co nie co o moim skromnym egzemplarzu :

Rok produkcji 11.2006
2.0tdi BRE
Wyposażenie, takie jak widzicie na zdjęciach, czyli bez rewelacji. Bardzo ucieszyłem się z ciemnych szyb i ciemniej podsufitki:). ÂŁadnie pasowała by kremowa skóra do tej konfiguracji kolorów, no ale cóż..:)

Audi serwisuję w ASO Audi w Rybniku, może i trochę przepłacam, ale podoba mi się, że zawsze biorę na czas przeglądu jakąś nową testówke z salonu, o ciągłości historii serwisowej dla przyszłego właściciela nie wspominając.
Kupiłem auto z dwoma kompletami felg zima+lato, niestety 16 cali.

Samochód w obecnej chwili ma 163.000 km, porusza się nim w większości małżonka, więc nie jest katowany, żyłowany itd itp.

Od momentu zakupu absolutnie nic się w rozsławionym złą sprawą silniku nie stało. Rozrząd wymieniony przy 122.000km, serwisy olejowe longLife.
Jedyne co wymieniłem po roku jazdy to element przedniego zawieszenia, przy 150.000km łożyska przednie były do wymiany i nic więcej do samochodu nie dołożyłem.

Wiadomo, są tutaj wyjadacze, dla których silnik 2.0 jest tylko i wyłącznie stworzony do napędzania fiata pandy.
Osobiście jednak uważam, że jest to świetny kompromis pomiędzy osiągami i spalaniem. W dodatku mam powiększony bak 80L, co pozwala w trasie walnąć na jednym baku przebieg 1100-1200km.


W tym roku zakupiłem w dobrej cenie, praktycznie nowe 18 calowe felgi od RS6.

Niestety w tym roku samochód uległ drobnej kolizji, na szczęście nie było to nic poważnego,ale przy okazji postanowiłem zmienić przód samochodu na model poliftingowy (patrz zdjęcia).


Samochód oceniam na rewelacyjny dla aktywnej rodziny. W lato jezdzimy z dechami i rowerami na dachu, zimą z boxem dachowym.
Po dodaniu felg 18cali samochód stał się zjawiskowy i niepowtarzalny.

Na wiosnę zamieniam na A6 C7, lub bmw b touring f10, oba w kombi i z silnikiem 2.0tdi, więc jeśli ktoś szuka pewnego samochodu służę pomocą. Przepraszam Adminów, proszę nie zrozumieć tego jako auto reklamę.


Pozdrawiam kolegów i czekam na Wasze opinie.

Aha.. nie dawno dodałem ledowe oświetlenie tablicy rejestracyjnej, odświeżyło tyłek Audicy :)


ÂŚwieżo po sprowadzeniu...


Obrazek
Obrazek

Standard Avant

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Zdjęcia niefortunnej stłuczki. Na szczęście nie pokrzywiło wahaczy, nie wybiło poduszek i skończyło się na wymianie błotnika, zderzaka , nadkola i dwóch lamp po liftingu.
Obrazek
Obrazek

Stan obecny, przód poliftingowy, felgi od RS6. Jak Wam się podoba ??


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Właśnie tak rozumię użyteczność nadwozia typu kombi :
Obrazek

Dziękuję koledzy za uwagę, jestem z Rybnika, z chęcią spotkam się z posiadaczami A6 z regoinu :)

Pozdrawiam

[ Dodano: 2012-09-14, 16:28 ]
Zdjęcie po sprowadzeniu, które na samym początku postu się nie załączyło.

Obrazek

Awatar użytkownika
hoopek
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 645
Rejestracja: 22 wrz 2009, 21:57
Imię: Daniel
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 1.8T AWT 150KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: hoopek » 14 wrz 2012, 17:07

Avancik ładny, zadbany. Stłuczka na dobrze Ci wyszła. :) Ale przydałoby się troszku do gleby przytulić, bo straszna koza z tego Avanta. I może jeszcze przednie szybki delikatnie ściemnić, co?

Awatar użytkownika
JimmyOne
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 16
Rejestracja: 04 paź 2011, 20:31
Lokalizacja: Rybnik/Silesia

Post autor: JimmyOne » 14 wrz 2012, 21:04

Przytulić to znaczy obniżyć ??? W takim razie słucham Waszych rad, co kupić, gdzie kupić itp.
Mam rozumieć, że stanię się wtedy twardszy ??? Jeśli tak, to jest to nie lada dylemat, póki co 18 calowe felgi są na granicy komfortu jazdy...

Awatar użytkownika
nanek84
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 157
Rejestracja: 02 lut 2012, 20:32
Lokalizacja: Szprotawa>BE<Zutendaal
Kontakt:

Post autor: nanek84 » 14 wrz 2012, 21:45

Fajny Czarnuch z Avancika...fele wypasik,reszta tez zadbana...szerokosci i bezawaryjnosci zycze...
Byla Vectra B x16xel SWAP na c20xe...i w koncu wymarzone Audi...A6 Avant:):):)
wykonane mody:
-led tył+xenon led przód
modyfikacja pompy oleju.

Awatar użytkownika
pawko
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 47
Rejestracja: 29 kwie 2012, 22:43
Lokalizacja: Jelenia Góra/ Irlandia

Post autor: pawko » 15 wrz 2012, 19:44

Bardzo ładne auto przód idealny jak dla mnie Ledy siedza i zderzka po lifcie No Comments :)) BRAVO
Nie podobaja mi sie tylko ''kręciołki'' od klimy w tej klasie auta powino juz byc wszystko climatronic. pozdr

Awatar użytkownika
alexpulawy
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 196
Rejestracja: 27 wrz 2008, 16:05
Lokalizacja: Puławy/Didcot UK

Post autor: alexpulawy » 16 wrz 2012, 16:24

Furka <okok> tylko ja bym jeszcze grilla zmienił na S6 albo chociaż na sline <lol>

Awatar użytkownika
JimmyOne
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 16
Rejestracja: 04 paź 2011, 20:31
Lokalizacja: Rybnik/Silesia

Post autor: JimmyOne » 16 wrz 2012, 18:50

Chciałem docelowo zmienić zderzak i grill na S-line po stłuczce, jednak po namyśle stwierdziłem, że moja a6 to seria i koło S-line nie może stanąć, więc niech serią pozostanie.
Mam pytanie do kolegów, mianowicie ile jest warta cenowo moja a6??. Zdaję sobie sprawę, że za 40.000 zł zapewne znalezli by się chętni, ale chodzi mi o rozsądną, uczciwą sprzedaż.
Po prostu mam dylemat, czy auto zostawiać w domu do 230-250 tyś km, czy sprzedać ją jeszcze przed barierą psychologiczą potencjalnego kowalskiego czyli przed 200.000km przebiegu.
Po za tym pewnie mało kto uwierzy mi, że auta ma przejechane tylko 163.000 km w chwili obecnej.

0x4B25A

Post autor: 0x4B25A » 16 wrz 2012, 19:03

JimmyOne pisze:Chciałem docelowo zmienić zderzak i grill na S-line po stłuczce, jednak po namyśle stwierdziłem, że moja a6 to seria i koło S-line nie może stanąć, więc niech serią pozostanie.
Popieram Kolego w 100% <okok>

Jestem Slaby

Post autor: Jestem Slaby » 19 wrz 2012, 17:17

zajecudna ;) piekna czarna perła, felgi sliczne. ogolnie zycze szerokosci i ciesz sie avantem, ja w swoim jestem zakochany ;)

Awatar użytkownika
RASUK
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 310
Rejestracja: 25 kwie 2010, 18:48
Lokalizacja: Londyn

Post autor: RASUK » 19 wrz 2012, 22:27

jest dobrze ;) a te fele to 18" czy 19"?

Awatar użytkownika
JimmyOne
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 16
Rejestracja: 04 paź 2011, 20:31
Lokalizacja: Rybnik/Silesia

Post autor: JimmyOne » 19 wrz 2012, 23:07

Fele 18 cali i to całkiem komfortowe.
Wszystko jest dobrze, gdyby tylko klekot na pompowtryskach miał trochę lepszą kulturę pracy.
Na co dzień poruszam się amerykańską V8, więc jak przesiadam się do pięknej Audi jestem szczęsliwy do póki nie odpale silnika.
Niebawem wystawiam drania na sprzedaż, zobaczę jakie będzie zaintersowanie.

Jestem Slaby

Post autor: Jestem Slaby » 19 wrz 2012, 23:13

przesadzasz. wsiądź do forda mondeo mk3 lub mk4 w dieselu lub innego auta z pompowtryskami.

uwazam ze jest cicho jak na diesela. zajebiste auto

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga